آموزش The Definitive Drucker (خلاصه getAb چکیده)
9m 28s
5
Lynda & Linkedin
02 مرداد 1399
32
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می شود.)
دارد
دارد (در صورت درخواست)(در حال تست)
getAbstract

https://donyad.com/d/da72

آموزش The Definitive Drucker (خلاصه getAb چکیده)

The Definitive Drucker (getAbstract Summary)

بنا به گفته مشاور مدیریت ، الیزابت هاس ادرسهایم ، به همین دلیل پیتر دراکر "پدر مدیریت مدرن" نامیده می شود. کتاب او The Definitive Drucker - حجم قابل دسترسی از درس های تجارت وی - نشان می دهد که نظریه های دراکر ترکیبی کامل از عقل سلیم محاسبه شده و نگرانی واقعی برای جنبه انسانی مصرف کنندگان و کارمندان بود. تعالیم او تعادل درستی را بین رویاهای بزرگ و ریزه کاری و جزئیات گرا ایجاد کرد. در قطعی دراکر ، الیزابت درسهای تجاری دراکر را در زمینه تغییر و تحول جهانی شدن و چندپارگی امروز به کار می برد. این خلاصه فقط صوتی از کتاب وی ، تهیه شده توسط getAb abstract ، برخی از برجسته ترین دیدگاه های دراکر را برای بازاریابان و مدیرانی که می خواهند از بهترین ها بیاموزند ، تجزیه می کند.

این خلاصه کتاب صوتی توسط getAb چک ، بزرگترین ارائه دهنده خلاصه کتاب های تجاری در جهان. ما خوشحالیم که این آموزش را در کتابخانه خود ارائه می دهیم.


سرفصل ها و درس ها

1. تعریف دراکر 1. The Definitive Drucker

  • پدر مدیریت مدرن Father of modern management

  • اصول اصلی تجارت دراکر Drucker's key business tenets

  • مشتریان و مصرف کنندگان Customers and consumers

  • نوآوری Innovation

  • کارمندان با استعداد Talented staff

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

getAbstract

getAb Abstract یک کتابخانه آنلاین است که 20،000+ خلاصه متن و صوتی از کتاب های تجاری را ارائه می دهد. getAb Abstract یافته ها ، نرخ ها و دانش مربوط را خلاصه می کند تا به افراد کمک کند تا در تجارت و زندگی خصوصی تصمیمات بهتری بگیرند. تیم تحریریه متخصص این شرکت ، مرتبط ترین کتابهای تجاری ، مقاله ها و گفتگوهای ویدیویی را یافته و ارزیابی می کند و خلاصه آنها را در خلاصه 10 دقیقه خلاصه می کند. كتابخانه آنلاين آنلاين دائماً به سرعت و آسان به دانش مربوطه براي كاركنان در هر سطح دسترسي مي كند. جامعه جهانی این شرکت میلیون ها خواننده از جمله یک سوم شرکت های Fortune 100 را شامل می شود. در سال 1999 تاسیس شد ، دفتر مرکزی در لوسرن ، سوئیس با دفتر در آونتورا ، فلوریدا مستقر است.