آموزش QuickBooks Online در مقابل نرم افزار حسابداری Xero 2020
63h 57m
10
Udemy
12 بهمن 1398
2,407
3.8 از 5
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می شود.)
معمولا دارد
معمولا دارد (در صورت درخواست)

https://donyad.com/d/5976

آموزش QuickBooks Online در مقابل نرم افزار حسابداری Xero 2020

QuickBooks Online vs Xero Accounting Software 2020

سرفصل ها و درس ها | نظرات

توضیحات دوره: مقایسه بسته های نرم افزاری آنلاین برتر با یک حسابدار رسمی معتبر (CPA)

آنچه خواهید آموخت

 • QuickBooks نرم افزار حسابداری Xero را تنظیم کنید
 • به نرم افزار حسابداری QuickBooks Online Xero بروید
 • معاملات تجاری عادی را وارد نرم افزار حسابداری
 • کنید
  با استفاده از نرم افزار حسابداری
 • حساب های بانکی را آشتی دهید
  گزارش هایی از جمله ترازنامه ، صورت سود و مالی و گزارش های پشتیبانی
 • ایجاد و تجزیه و تحلیل کنید.
  صادرات گزارشات به Excel

آقای استیل از طریق کار با دانش آموزان از مدارس مختلف ، بهترین روش ها را برای کمک به مردم در درک سریع حسابداری فرا گرفته است. یادگیری مهارت های جدید و یافتن بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن دانش با افرادی که می توانند از آن بهره مند شوند ، علاقه وی به اوست.

آقای استیل تجربه کار به عنوان یک حسابدار رسمی معتبر (CPA) ، یک مربی حسابداری و بازرگانی و یک برنامه نویس برنامه درسی را دارد. او از کنار هم قرار دادن ابزارهای با کیفیت برای بهبود یادگیری لذت برده است و از سال 2009 در حال تدریس ، تهیه منابع آموزشی و ساخت برنامه درسی بوده است. وی از سال 2005 به عنوان CPA تمرین می کند. اعتبار CPI) ، کارشناسی ارشد مالیات از دانشگاه گلدن گیت ، لیسانس اقتصاد بازرگانی با تأکید در حسابداری از دانشگاه کالیفرنیا سانتا باربارا و تعیین حسابداری مدیریت جهانی (CGMA) از موسسه آمریکایی CPA ( AICPA)

آقای استیل همچنین پنج کتاب تألیف کرده است که می توان آنها را در آمازون یا در قالب کتاب صوتی در Audible یافت. وی دوره های پرفروش در مباحث حسابداری از جمله حسابداری مالی و نرم افزار حسابداری QuickBooks ایجاد کرده است.

آقای Steele علاوه بر کار به عنوان حسابدار ، تدریس و توسعه دوره ها به ایجاد یک وب سایت حسابداری در حسابداری ، کانال YouTube به نام دستورالعمل حسابداری ، راهنما و How Too کمک کرده است و منابع اضافی از جمله صفحه فیس بوک را ایجاد کرده است. ، صفحه توییتر و پادکست هایی که در I-tunes ، Stitcher یا Soundcloud یافت می شوند. فلسفه تدریس آقای استیل این است که مطالب را قابل استفاده ، قابل فهم و در دسترس قرار دهد.

فراگیران بزرگسال وقتی مهارت های جدید را بیاموزند به دنبال برنامه می گردند. به عبارت دیگر ، فراگیران می خواهند بتوانند برای کمک به زندگی خود از مهارتهایی در دنیای واقعی استفاده کنند. تحصیلات رسمی حسابداری آقای استیل ، تجربه کاری عملی و تجربه قابل توجه تدریس به وی امکان می دهد برنامه درسی ایجاد کند که ترکیبی از آموزش حسابداری سنتی با دانش عملی و کاربردی باشد. وی با تلفیق نظریه و نرم افزارهای دنیای واقعی مانند اکسل و کوییک بوک ها ، اهداف مفید و کاربردی حسابداری را به انجام می رساند.

بسیاری از دوره ها آموزش ورود داده های QuickBooks یا توابع اکسل را ارائه می دهند اما ارزش واقعی را که زبان آموزان می خواهند ارائه نمی دهند. ارزش واقعی در نتیجه یادگیری مهارت های فنی مانند برنامه های کاربردی ، همراه با اهداف خاص ، مانند اهداف حسابداری ، از جمله توانایی تفسیر عملکرد یک کسب و کار است.

آقای استیل با تجزیه مفاهیم پیچیده به واحدهای کوچکتر با اهداف خاص و استفاده از مراحل یادگیری گام به گام برای درک هر واحد ، دانش را قابل درک می کند. بسیاری از کتابهای درسی حسابداری اطلاعات زیادی را در یک دوره قرار می دهند و درک کامل واحدها را غیر ممکن می کند. با تقسیم محتوا به قطعات قابل هضم ، می توانیم خیلی سریعتر به جلو حرکت کنیم.

آقای استیل همچنین از تطبیق رنگ در هر دو صفحه ارائه و اکسل استفاده می کند ، ابزاری برای یادگیری که اغلب در زمینه حسابداری نادیده گرفته می شود ، اما ابزاری است که می تواند سرعت و درک مفاهیم حسابداری را بسیار بهبود بخشد.

این مطلب همچنین با استفاده از مفاهیم آموخته شده قابل فهم است. دوره ها به طور معمول مفاهیم حسابداری را نشان می دهند و سپس یک صفحه کار اکسل یا مشکلات عملی را برای کار با مفاهیم تحت پوشش ارائه می دهند. مشکلات عملی همراه با یک فیلم آموزشی برای حل مشکل به صورت گام به گام خواهد بود. کاربرگهای اکسل از قبل قالب بندی می شوند ، معمولاً شامل یک برگه پاسخ که مسئله کامل شده را نشان می دهد و یک برگه تمرین که زبان آموزان می توانند مشکل را همراه با فیلم ارائه گام به گام تکمیل کنند.

آقای استیل یادگیری حسابداری را با استفاده از فناوری و مشارکت با سیستم عامل های آموزشی که چشم انداز گسترش دانش مانند Udemy را دارند ، قابل دسترسی می کند.


سرفصل ها و درس ها

شروع کار - راه اندازی Getting Started - Getting Setup

 • QuickBooks .05 توصیه برای موفقیت QuickBooks .05 Recommendations For Success

چرخه مشتری ، چرخه یا حساب دریافتنی چرخه Customer Cycle , Cycle, or Accounts Receivable Cycle

 • QuickBooks 1.15 مشتری جریان بخش QuickBooks 1.15 Customers Section Flow

چرخه فروشنده ، چرخه خرید یا چرخه فروش Vendor Cycle, Purchases Cycle, or Sales Cycle

 • جریان بخش فروشندگان QuickBooks 1.20 P1 QuickBooks 1.20 P1 Vendors Section Flow

چرخه کارمند و سایر ویژگی های اصلی Employee Cycle and Other Core Features

 • QuickBooks 1.25 بخش کارمندان QuickBooks 1.25 Employee Section

گزارش های ترازنامه Balance Sheet Reports

 • فایلهای داده QuickBooks برای بارگیری QuickBooks Data Files to Download

گزارش های سود و زیان یا سود Profit and Loss or Income Statement Reports

صورت جریان های نقدی و سایر گزارش های رایج Statement of Cash flows & Other Common Reports

شروع پروژه دوره - تنظیم پرونده شرکت جدید ، تنظیمات برگزیده و کاربران Course Project Start - Set Up New Company File, Preferences, & Users

 • فایلهای داده QuickBooks برای بارگیری QuickBooks Data Files to Download

 • فایلهای داده QuickBooks برای بارگیری QuickBooks Data Files to Download

 • فایلهای داده QuickBooks برای بارگیری QuickBooks Data Files to Download

موارد و خدمات موجودی را تنظیم کنید و تراز اول موجودی را وارد کنید Set Up Service & Inventory Items & Enter Inventory Beginning Balance

 • QuickBooks 6.09 هدف QuickBooks 6.09 Objective

مشتری و فروشنده اضافه کنید - ترازهای AR و AP را وارد کنید Add Customers & Vendors - Enter AR and AP Beginning Balances

 • QuickBooks 6.15 تنظیم مشتریان و ترازهای شروع قسمت 1 QuickBooks 6.15 Set Up Customers & Beginning Balances Part 1

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

Jane Clark

Robert (Bob) Steele

CPA ، CGMA ، MS مالیات ، CPIT از طریق کار با دانش آموزان از مدارس مختلف ، آقای استیل بهترین روش ها را برای کمک به مردم در درک سریع حسابداری فرا گرفته است. یادگیری مهارت های جدید و یافتن بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن دانش با افرادی که می توانند از آن بهره مند شوند ، علاقه وی به اوست. آقای استیل تجربه کار به عنوان یک حسابدار رسمی معتبر (CPA) ، یک مربی حسابداری و بازرگانی و یک برنامه نویس برنامه درسی را دارد. او از کنار هم قرار دادن ابزارهای با کیفیت برای بهبود یادگیری لذت برده است و از سال 2009 به تدریس ، تهیه منابع آموزشی و ساخت برنامه درسی مشغول بوده است. وی از سال 2005 یک CPA را تمرین می کند. آقای استیل یک CPA عملی است ، یک مربی مجاز پس از متوسطه دارد ( اعتبار CPI) ، کارشناسی ارشد مالیات از دانشگاه گلدن گیت ، لیسانس اقتصاد بازرگانی با تأکید در حسابداری از دانشگاه کالیفرنیا سانتا باربارا و تعیین حسابداری مدیریت جهانی (CGMA) از موسسه آمریکایی CPA ( AICPA)