آموزش Mercury Mercury: How to Detox - جلوگیری از مسمومیت با فلزات سنگین
52m
16
Udemy
12 بهمن 1394
12,191
4 از 5
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می شود.)
معمولا دارد
معمولا دارد (در صورت درخواست)

https://donyad.com/d/5169

آموزش Mercury Mercury: How to Detox - جلوگیری از مسمومیت با فلزات سنگین

Deadly Mercury: How to Detox - Prevent Heavy Metal Poisoning

سرفصل ها و درس ها | نظرات

توضیحات دوره: نگران مسمومیت با فلزات سنگین هستید؟ سمیت جیوه از ماهی تن یا پر کننده های شما؟

آنچه خواهید آموخت

 • عواقب مسمومیت با عطارد را درک کنید
 • از منابع احتمالی عطارد دوری کنید

مسمومیت با جیوه ، نوعی مسمومیت با فلز و یک بیماری پزشکی ، در اثر قرار گرفتن در معرض جیوه یا ترکیبات آن ایجاد می شود. عطارد یک فلز سنگین است. تمام اشکال جیوه با کمتر از یک گرم سمی یا مرگ ایجاد می کند. خسارتی که توسط جیوه ابتدایی وارد می شود در اثر انسداد رگ های خونی ایجاد می شود. حالت اکسیداسیون صفر جیوه به صورت بخار یا به عنوان فلز مایع وجود دارد ، حالت جیوه ای آن به عنوان نمک های غیر آلی وجود دارد و حالت جیوه ای آن ممکن است نمک های غیر آلی یا ترکیبات آلی جیوه را تشکیل دهد. تأثیر این سه گروه متفاوت است. نتایج سمی شامل آسیب به مغز ، کلیه ها و ریه ها است. مسمومیت با جیوه می تواند منجر به چندین بیماری شود ، از جمله آکروودینیا (بیماری صورتی) ، سندرم هانتر-راسل و بیماری میناماتا.

شناسایی و حذف منبع جیوه بسیار مهم است.

متأسفانه ، جیوه در هوا و احتمالاً در دندان شماست.

برخی از اثرات سمی جیوه تا حدی یا کاملاً برگشت پذیر هستند ، یا از طریق درمان خاص یا از طریق حذف طبیعی فلز پس از قطع تماس. یافته های کالبد شکافی به نیمه عمر جیوه غیرآلی در مغز انسان 4/27 سال اشاره دارد. قرار گرفتن در معرض شدید یا طولانی مدت می تواند آسیب جبران ناپذیری ایجاد کند ، به ویژه در جنین ، نوزادان و کودکان خردسال. اعتقاد بر این است که سندرم جوان نتیجه طولانی مدت مسمومیت با جیوه در اوایل دوران کودکی است. کلرید مرکوریک ممکن است باعث سرطان شود زیرا باعث افزایش چندین نوع تومور در موش و موش شده است ، در حالی که متیل جیوه باعث ایجاد تومور کلیه در موشهای صحرایی نر شده است. EPA کلرید جیوه و متیل جیوه را به عنوان مواد سرطان زای انسانی طبقه بندی کرده است.

لامپهای فلورسنت حاوی جیوه هستند که با شکستن لامپ ها آزاد می شوند. جیوه در پیازها معمولاً به صورت مایع اولیه جیوه ، بخار یا هر دو وجود دارد ، زیرا مایع در دمای محیط تبخیر می شود. وقتی داخل خانه شکسته شود ، لامپ ها بخاطر ایجاد نگرانی در سلامتی بخار جیوه کافی را منتشر می کنند

در این دوره ، ما در مورد خطرات عطارد بحث می کنیم ، جایی که می توانید در معرض آن قرار بگیرید بدون اینکه بدانید و در مورد آن چه کاری باید انجام دهید.

سپس با روش اصلی پزشکی و برخی موافقان و مخالفان روند آنها آشنا می شوید.

پاسخ طبیعت به عطارد چیست؟

کشف خواهید کرد:

 • زئولیت
 • اسید فولویک
 • سیلانترو و کلرلا
 • اهمیت عرق کردن
 • Power of Ionic Foot Spa

به علاوه ، به عنوان یک دانشجو ، می توانید س questionsال کنید و از ما توضیحات و راهنمایی های بیشتری دریافت کنید!

امروز با اطمینان ثبت نام کنید زیرا ثبت نام شما با ضمانت 30 روزه بدون پرسش و بازگشت پول شما پشتیبانی می شود!

این دوره برای چه کسانی است:

 • افرادی که نگران سلامتی خود هستند
 • هر کسی که فکر می کند ممکن است در معرض تیر
قرار گرفته باشد


سرفصل ها و درس ها

مقدمه ای بر مسمومیت جیوه و چرا شما قطعا آن را دارید Introduction to Mercury Poisoning and Why You Definitely Have It

 • معرفی Introduction

 • سلب مسئولیت Disclaimer

 • جیوه در هوا Mercury in the Air

 • جیوه در دندان های شما Mercury in Your Teeth

 • جیوه چه می کند What Mercury Does

 • علائم مسمومیت جیوه Mercury Poisoning Symptoms

 • چگونه می دانید که سمی هستید؟ How Do You Know That You Are Toxic?

 • هادی و اسد Hasmat and MSDS

چگونه جیوه را از بدن خود حذف کنید How to Remove Mercury From Your Body

 • Edta Chelation: رویکرد اصلی EDTA Chelation: Mainstream Approach

 • زئولیت Zeolite

 • اسید فلوویک Fulvic Acid

 • Cilantro و کلرلا Cilantro and Chlorella

 • تعریق Sweating

 • اسپا پا یونی Ionic Foot Spa

نتیجه Conclusion

 • مراحل بعدی Next Steps

 • کمک به دانش آموزان خود را Help Your Fellow Students

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

Martin Pytela

Martin Pytela ، CMTA - مشاور مجاز تایپ متابولیک - خدمات مربیان بهداشت خود را بر اساس تایپ متابولیک ارائه می دهد ، روشی که به شما کمک می کند تا تعیین کنید کدام غذاها و مکمل ها برای شما مناسب ترند. ممکن است از قبل آگاه باشید که آنچه باعث بهبود یک فرد می شود ممکن است شخص دیگری را بدتر کند ... ما کار خود را برای کمک به مردم در جهت برگشت شرایط دژنراتیو مزمن ، منبع پیری و دردی که بسیاری از ما را آزار می دهد ، انجام می دهیم. به خصوص شما از سیستم پزشکی ناامید شده اید ، و از رویکرد علائم مدار آن ، خواهید دید که ما با طراوت متفاوت هستیم. ما معتقدیم که راه حل های اتاق اورژانس که در صرفه جویی در زندگی بسیار مثر است ، برای جلوگیری از شرایط مرتبط با پیری یا خرابی های کل سیستم مناسب نیست. احتمال این وجود دارد که شما یا شخص بسیار نزدیکی از یک بیماری مزمن رنج ببرید که درمان های معمولی پزشکی قادر به رفع آن نیستند. حتی ممکن است به شما گفته شود که عادت کنید - این بخشی از پیری است یا ما نمی توانیم کاری در این زمینه انجام دهیم. خوب ، شما می توانید! و مارتین به شما نشان می دهد که چگونه.

Scott Alex

تحقیقات منتشر شده در سال جاری توسط هاروارد و استنفورد دانشکده های بازرگانی نشان می دهد که مشکلات بهداشتی مرتبط با اضطراب مربوط به شغل ، مرگ و میرهای بیشتری را هر ساله در ایالات متحده نسبت به بیماری آلزایمر یا دیابت نشان می دهد. به احتمال زیاد در انگلیس نیز همین امر وجود دارد. ترکیب داستان آمازون و مطالعه اخیر در مورد تأثیر استرس ناشی از کار به این معنی است که سوالات مهمی وجود دارد که همه سازمان ها باید از خود بپرسند. این موارد عبارتند از: چه نوع فرهنگ مدیریتی را پرورش می دهیم؟ برای تقویت روابط سالم در محیط کار ، چه تکنیک های غیررسمی مدیریت درگیری را ارائه می دهیم؟ ما چه کاری انجام می دهیم تا افراد در محل کار بتوانند از نظر روانی و جسمی از شغل خود لذت ببرند و پیشرفت کنند؟ اسکات تکنیک های ارتباطی بدون خشونت را آموزش می دهد که به مدیران کمک می کند زندگی سالم و مثمرثمر داشته باشند.

Scott Paton

تهیه کننده اجرایی (42 پادکست ، 100+ دوره Udemy) اسکات پاتون از بهار 2005 پادکست می کند. او بیش از 35 پادکست را به عنوان مدیر اجرایی تولید و / یا به طور مشترک میزبانی کرده است. اسکات که یک سخنران مشهور بین المللی است ، از لندن ، انگلیس تا سیدنی ، استرالیا ، از ونکوور ، قبل از میلاد تا نیویورک ، نیویورک ، از لس آنجلس تا رواندا به مخاطبان خود ارائه داده است. هزاران کارآفرین و سازمان غیردولتی استراتژی های مشارکت عمومی خود را بر اساس اشتراک اسکات تغییر داده اند. امیدوارم شما هم بتوانید! اسکات بیش از 395،500 دانشجو از 199 کشور دارد که حداقل یکی از دوره های 154+ خود را می گذرانند. اسکات در سال 2013 به Udemy پیوست. در اواخر سال 2014 ، یکی از مشتریان او را به ایجاد یک دوره ویدیویی در مورد پادکستینگ الهام داد. او دوباره به بازدید از Udemy پرداخت و از احتمال بالقوه بسیار هیجان زده شد. اسکات پس از اینکه دوره خود را به صورت زنده آغاز کرد ، به مشتریان خود گفت و بسیاری تصمیم گرفتند دوره هایی را برگزار کنند اما به کمک نیاز داشتند ، بنابراین وی در حالی که به پشتیبانی و ساخت دوره های خود ادامه می دهد ، به عنوان یک مربی مشترک با آنها تبدیل شده است. موضوعات مشترک وی همه شامل زمینه های یادگیری مادام العمر توسط اسکات ، از جمله تجارت گزینه های سهام ، سلامت جایگزین ، EFT و روابط است. تهیه کننده برجسته (42 پادکست ، 100+ دوره Udemy) اسکات پاتون از بهار 2005 پادکست می کند. وی بیش از 35 پادکست را تهیه کرده و یا به طور مشترک میزبانی کرده است. اسکات که یک سخنران مشهور بین المللی است ، از لندن ، انگلیس تا سیدنی ، استرالیا ، از ونکوور ، قبل از میلاد تا نیویورک ، نیویورک ، از لس آنجلس تا رواندا به مخاطبان خود ارائه داده است. هزاران کارآفرین و سازمان غیردولتی استراتژی های مشارکت عمومی خود را بر اساس اشتراک اسکات تغییر داده اند. امیدوارم شما هم بتوانید! اسکات بیش از 395،500 دانشجو از 199 کشور دارد که حداقل یکی از دوره های 154+ خود را می گذرانند. اسکات در سال 2013 به Udemy پیوست. در اواخر سال 2014 ، یکی از مشتریان او را به ایجاد یک دوره ویدیویی در مورد پادکستینگ الهام داد. او دوباره به بازدید از Udemy پرداخت و از احتمال بالقوه بسیار هیجان زده شد. اسکات پس از اینکه دوره خود را به صورت زنده آغاز کرد ، به مشتریان خود گفت و بسیاری تصمیم گرفتند دوره هایی را برگزار کنند اما به کمک نیاز داشتند ، بنابراین وی در حالی که به پشتیبانی و ساخت دوره های خود ادامه می دهد ، به عنوان یک مربی مشترک با آنها تبدیل شده است. موضوعات مشترک او همه شامل زمینه های یادگیری مادام العمر توسط اسکات ، از جمله تجارت گزینه های سهام ، سلامت جایگزین ، EFT و روابط است.