آموزش Michelle Kaufmann's Platinum LEED Home Remodel: شروع به اتمام
13m 53s
1
Lynda & Linkedin
08 شهریور 1392
6,685
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می شود.)
دارد
دارد (در صورت درخواست)

https://donyad.com/d/6f07

آموزش Michelle Kaufmann's Platinum LEED Home Remodel: شروع به اتمام

Michelle Kaufmann's Platinum LEED Home Remodel: Start to Finish

سرفصل ها و درس ها | نظرات

توضیحات دوره: با استفاده از بازسازی منازل ، به ویژه موارد پایدار که توسط معمارانی مانند میشل کافمن طراحی شده است ، مساحت بیشتر همیشه جواب نمی دهد. هدف او افزودن قابلیتهای بیشتر به هر فضایی است. در این شروع به اتمام ، ما می بینیم که میشل در حال بازسازی خانه ای در خلیج شرقی سانفرانسیسكو است تا ضمن دریافت گواهینامه سختگیرانه LEED Platinum از شورای ساختمان سبز آمریكا ، نیازهای خانواده در حال رشد را تأمین كند.

میشل کار خود را با صاحبان خانه برای درک اهداف آنها آغاز می کند: آنها می خواهند فضای آرام خانه را حفظ کنند ، نور و جریان آن را بهبود بخشند و تأثیرات محیطی خانواده را کاهش دهند. او نحوه استفاده خانواده از فضای خود را مطالعه می کند و براساس مکالمه هایشان تفاسیر سه بعدی در خانه ایجاد می کند. او به آنها کمک می کند تا مواد سبز را انتخاب کنند ، فضاهای جداگانه و در عین حال متصل را برای هر یک از اعضای خانواده طراحی می کند و ویژگی های زمین پسند مانند صفحات خورشیدی را با هم ادغام می کند. در نیمه آخر ویدئو ، ما جلو می رویم تا نتایج حاصل از بازسازی را که به یک نمایشگاه زنده در زمینه طراحی پایدار و همچنین مکانی راحت برای مشتریان میشل برای تأمین خانواده تبدیل شده است ، ببینیم.


سرفصل ها و درس ها

مستند Documentary

  • پروژه مرمت خانه میشل Kaufmann LEED پروژه بازسازی خانه - فیلم Michelle Kaufmann's Platinum LEED Home Remodel Project - Film

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

Michelle Kaufmann

میشل کافمن یک معمار ، طراح و مدافع روش های هوشمندانه برای ساخت ، طراحی و زندگی است. ماموریت او با تمام کارهایش ، دستیابی به طراحی پایدار و متفکر است. وی با همکاری شرکت استودیوی میشل کافمن ، در طراحی سبک زندگی پایدار از جمله خانه های تک خانواده ، استراحتگاه های اکو لوکس و اجتماعات چند خانواده تخصص دارد. او همچنین مشاور سازندگان ، توسعه دهندگان و شرکتهای معماری در زمینه پایداری و پیش ساخته است و اخیراً نیز با گوگل کار کرده است. کتاب او ، prefab گرین ، ساخت و ساز خارج از سایت و اصول طراحی سبز خانه های برنده جوایز را که او طراحی کرده است ، توصیف می کند. وی در کانال های Sundance Channel ، HGTV ، Discovery و Planet Green و همچنین در مجلات متعددی از جمله Town & Country ، Dwell ، Sunset ، Time و Smithsonian به نمایش در آمده است. میشل همچنین تعدادی از خانه های خود را در موزه ها به نمایش گذاشته است. یک ماکت تمام اندازه از خانه میشل به عنوان بخشی از نمایشگاه خانه سبز در موزه ملی ساختمان ساخته شد و یک خانه سه طبقه کاملاً کارآمد که توسط میشل طراحی شده است توسط میشل در موزه علم و صنعت در معرض نمایش است. خانه نمایشگاهی است در ساختمان سبز با نام The Smart Home: Green + Wired. کارهای وی همچنین در MOCA ، مرکز هنر واکر و گالری هنری ونکوور به نمایش گذاشته شده است.