آموزش نهایی انیمیشن صدا به 3D
33m
5
Udemy
11 اردیبهشت 1400
6,903
4.8 از 5
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می شود.)
معمولا دارد
معمولا دارد (در صورت درخواست)

https://donyad.com/d/3fac

آموزش نهایی انیمیشن صدا به 3D

The Ultimate Voice to 3D Animation Course

سرفصل ها و درس ها | نظرات

توضیحات دوره: با استفاده از صدای خود با سرعت باورنکردنی فیلم های سخنگوی انسان مجازی 3D را به ذهنتان خطور کنید

آنچه خواهید آموخت

 • بیاموزید که چگونه با استفاده از یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند یک فایل صوتی را به فیلم سخنگوی مجازی انسانی انیمیشن سه بعدی تبدیل کنید
 • درباره ابزارها یا برنامه های ضبط صدا مبتنی بر ابر برای ضبط صدا با کیفیت بالا اطلاعات کسب کنید
 • نحوه راه اندازی نرم افزار ، بارگیری/بارگذاری پس زمینه ، بارگیری فایل های صوتی ، تغییر رنگ رنگ پوست یا لباس شخصیت را بدانید.
 • درباره برخی از ابزارهای شگفت انگیز ضبط صفحه نمایش مبتنی بر ابر برای گرفتن خروجی انیمیشن سه بعدی تولید شده اطلاعات کسب کنید

ایجاد یا اجرای انیمیشن سه بعدی خوب دشوار است و همه ما آن را می دانیم. آنچه که باید بیشتر از آن آگاه باشیم این است که در دراز مدت متعهد شدن به آن سخت تر است زیرا انیمیشن سه بعدی یک روند گسترده ، خسته کننده و طولانی است. متخصصان انیمیشن می دانند که 2D تکنیک ساده تری است - به هر حال ، یادگیری و اجرای آن بسیار آسان تر است ، اما انجام آن به همان اندازه و حتی اغلب بیشتر از 3D نیاز دارد.

روند انیمیشن سه بعدی به طور معمول دارای سه مرحله مرتبط با آن است - مراحل زیر:

1. مرحله پیش تولید: این فرایند شامل ایجاد مفهوم، ایجاد داستان های خشن، ساخت حلقه های اسکریپت و مدل سازی شخصیتی است. این سخت ترین مرحله از آن است و همچنین شامل بسیاری از طوفان مغزی می شود که توسط یک تیم بزرگ انجام می شود که در پروژه انیمیشن کار می کند.

2. مرحله تولید: این شامل ایجاد عناصر متحرک فیلم انیمیشن است که لایه به لایه و صحنه به صحنه را در یک جا جمع می کند ، همه در یک مکان آماده برای لمس های نهایی برای انجام یا اعمال. این معمولاً به عنوان "مرحله آفرینش" نیز نامیده می شود.

3. مرحله پس از تولید: این مرحله مربوط به ارائه انیمیشن سه بعدی و ویرایش فیلم با استفاده از هرگونه نرم افزار ویرایش ویدئو مانند Adobe Premiere Pro ، iMovie برای Mac یا Final Cut Pro (FCP) است.

فازهای فوق چندین فرایند فرعی نیز در درون خود دارند. بنابراین ، این انیمیشن سه بعدی را به یک فرآیند پیچیده تبدیل می کند - تا کنون!

متخصص انیمیشن بودن یا یادگیری انیمیشن سه بعدی را از ابتدا فراموش کنید.

اگر به شما بگوییم که می توانید با استفاده از قدرتمندترین و مخفی ترین نرم افزار جهان فیلم های انیمیشن سه بعدی شگفت انگیزی بسازید چه می کنید؟ اگر به شما بگوییم که این همه بدون مدل سازی ، تکسچر ، تقلب ، نورپردازی یا انیمیشن دستی بر خلاف استفاده از نرم افزار انیمیشن سنتی برای ایجاد یک خروجی سه بعدی امکان پذیر است ، چه می کنید؟

این به معنای سرعت بخشیدن به سه مرحله است که ما در بالا در 99x صحبت کردیم. (می توانید 99 برابر سریعتر از استفاده از روش های معمولی یا نرم افزار انیمیشن ایجاد کنید) و منظور ما این است.

به عصر جدید انیمیشن سه بعدی خوش آمدید که می تواند با یک فایل صوتی که برای نرم افزار قرار داده اید تولید شود - که در این دوره نشان خواهیم داد. ما همچنین به تغییر کاراکترها ، رنگ پس زمینه و غیره برای استفاده در ویدیوی شما خواهیم پرداخت.

این دوره عالی و عالی در زمینه فناوری توسط افسانه بازاریابی دیجیتال "Srinidhi Ranganathan" و Mastermind "Saranya Srinidhi" ایجاد شده است.

آیا شما آماده ایجاد فیلم های آواتار مجازی انسان 3D سه بعدی با سرعت زیاد هستید؟ بالاخره این یک دوره هیجان انگیز خواهد بود.

اکنون ثبت نام کنید. بیایید رونق بگیریم.

این دوره برای چه کسانی است:

 • دانش آموزانی که از قبل دوره های انیمیشن را یاد می گیرند و مایلند فیلم های انیمیشن سه بعدی از سخنگویان مجازی انسان را سریع و آسان بسازند.
 • متخصصان بازاریابی که می خواهند پیام صوتی خود را خیلی سریع به فیلم های انیمیشن سه بعدی تبدیل کنند.
 • سازندگان ویدیو که می خواهند با استفاده از نرم افزار قدرتمند ایجاد ویدیو و انیمیشن ، سرعت تولید فیلم را افزایش دهند.
 • هر کسی که علاقه مند به یادگیری فن آوری های عصر جدید است که در تبدیل یک فایل صوتی عادی به فیلم متحرک سه بعدی متمرکز است.


سرفصل ها و درس ها

دوره انیمیشن Ultimate Voice to 3D The Ultimate Voice to 3D animation Course

 • مقدمه ای بر دوره ذهن آزار Introduction to the Mind-Blowing Course

 • نصب نرم افزار تبدیل صدا به انیمیشن Installing the audio-to-animation software

 • آموزش وارد کردن فایلهای MP3 و ابزارهای شخص ثالث تغییر صدا A tutorial on importing MP3 Files and Voice-changing third-party tools

 • آموزش تغییر پس زمینه ، شخصیت ها و رنگ ها A tutorial on changing backgrounds, characters and colours

 • ورود به خروجی نهایی انیمیشن 3D و یادداشتی در ابزار ضبط صفحه Getting to the Final 3D Animation Output & a note on Screen-Recording Tools

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

Srinidhi Ranganathan

Srinidhi Ranganathan بنیانگذار و مدیرعامل FirstLookAi (اولین شرکت بازاریابی دیجیتال با استفاده از هوش مصنوعی هند در بنگلور ، هند) بنیانگذار و مدیرعامل شرکت FirstLookAi است. او یک تکنسین ، مربی بازاریابی دیجیتال ، نویسنده و متخصص ایجاد ویدیو با بیش از 10 سال تجربه است و در شرکت های برتر هند کار کرده است. وی با داشتن بیش از 4.9 دانش آموز لاخ در Udemy - تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال را تسهیل کرده و ایده های برتر استراتژی بازاریابی و برنامه های اجرای تاکتیکی پیشرفته را برای شرکت های برتر بازاریابی در هند از جمله شرکت های نوپا ، SMB و MNC ارائه داده است. این شامل جلسات ایده پردازی استراتژیک ، تجزیه و تحلیل بازار ، تحقیقات بازار مربوط به عملکرد دیجیتال ، پشتیبانی از ابتکارات مختلف بازاریابی برای محصولات جدید و تبلیغات تبلیغاتی مصرف کننده و غیره است. سرینیدی محبوبیت خود را از طریق روش های آموزشی منحصر به فرد ، عملی و در عین حال جذاب خود که برای آموزش در طول جلسات آموزشی استفاده می کند ، بدست آورد. برخی از روشهای آموزشی وی شامل تجارب یادگیری مجزا توسط رباتهای مجازی مانند Aera است که تغییرات رفتاری را در دانش آموزان ایجاد می کند و نوع جدیدی از جذابیت را در میان مردم ایجاد می کند. طرفداران پرشور او او را "افسانه بازاریابی دیجیتال" صدا می کنند و او مشغول کار بر روی ایجاد ربات های مجازی و انسان نما جدید است تا انقلابی در آموزش و پرورش هند ایجاد کند.

Saranya Srinidhi

مهندسی عمران MasterMindSaranya Srinidhi مدیر FirstLookAi (اولین شرکت بازاریابی دیجیتال با استفاده از هوش مصنوعی هند) است. او علاقه و علاقه زیادی به آموزش مهندسی عمران به دانشجویان در سراسر جهان دارد. چشم انداز وی ایجاد تأثیر در مشاغل مهندسان مشتاق در هند و کسب محبوبیت جهانی است. وی که در شرکتهای ساختمانی در تامیل نادو کار کرده است ، دارای مهارتهای فوق العاده و استثنایی در زمینه مدنی است. این شامل توانایی های ریاضی برای محاسبه برآورد ساختمان ، تهیه نقشه های 2D و 3D از طرح های داخلی و خارجی ، تجزیه و تحلیل سازه و غیره است. Saranya Srinidhi اکنون آماده است تا با به اشتراک گذاشتن دانش ارزشمند خود برای افتخار کشور ، استعدادهای خود را به نمایش بگذارد.

First Look Digital Marketing Solutions Pvt. Ltd.

دوره های مربی را در زمینه هوش مصنوعی (AI) آموزش دهید FirstLookAi شرکت رویایی افسانه بازاریابی دیجیتال "Srinidhi Ranganathan" و مدنی مدبر "Saranya Srinidhi" است. این مرکز نوآورانه ترین و فوق العاده آینده نگرانه است که در بنگلور ، هند مستقر است. ما بیش از 4،00،000،000 دانش آموز در سطح جهان و بیش از 550+ دانش آموز در جلسه کلاس درس زنده آموزش داده ایم. ما نه تنها لزوما دانش و تجربیات عالی را در اختیار فراگیران خود قرار می دهیم. ما به آنها کمک می کنیم تا زندگی شغلی خود را منفجر کنند تا فرصت های جدید آینده را پیدا کنند که حتی در رویاهای خود تجسم نکرده اند. کارشناسان می گویند ظهور هوش مصنوعی (AI) باعث شادی بیشتر مردم طی دهه آینده خواهد شد ، اما بسیاری از مردم در مورد اینکه چگونه پیشرفت در هوش مصنوعی بر احساس انسان بودن ، موفقیت و اراده آزاد تأثیر می گذارد ، س questionsال می کنند. در FirstLookAi ، ما بر معنای "خوش بینی" تمرکز می کنیم - مثبت بودن کامل در مورد مفهوم تصرف هوش مصنوعی. Srinidhi Ranganathan افسانه بازاریابی می گوید هوش مصنوعی (AI) برای ایجاد کامپیوتر در فکر و حل مشکلات مانند انسان و در نتیجه بهبود بهره وری و تقویت رشد اقتصادی است.