آموزش تست های تمرینی Microsoft Azure Security AZ-500
2
Udemy
11 دی 1400
1,000
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می‌شود.)
معمولا دارد
معمولا دارد

https://donyad.com/d/e674

آموزش تست های تمرینی Microsoft Azure Security AZ-500

Microsoft Azure Security AZ-500 Practice Tests

سرفصل ها و درس ها | نظرات

توضیحات دوره: AZ-500 Microsoft Azure Security Technologie در آزمون تمرینی: 120 سوال فقط در انتظار شماست، همین حالا آن را دریافت کنید!

AZ-500: آزمون گواهینامه فناوری‌های امنیتی Microsoft Azure یکی از موارد اخیر در مدل گواهینامه مبتنی بر نقش Azures است. این آزمون‌های آزمایشی تمام‌قد با ۱۲۰ سؤال مختلف.

این مجموعه تمرین توانایی شما را برای انجام وظایف فنی زیر اندازه گیری می کند: مدیریت هویت و دسترسی. اجرای حفاظت از پلت فرم؛ مدیریت عملیات امنیتی؛ و داده ها و برنامه ها را ایمن کنید.

این آزمون‌های تمرینی مکمل هر راهنمای طرح کلی آزمون هستند و به افراد کمک می‌کنند تا دانش خود را قبل از شرکت در امتحان نهایی آزمایش کنند

مهندسین امنیت Azure اغلب به عنوان بخشی از یک تیم بزرگتر برای برنامه ریزی و پیاده سازی مدیریت و امنیت مبتنی بر ابر خدمت می کنند.

داوطلبان این آزمون باید تجربه عملی در مدیریت محیط های لاجورد و هیبریدی داشته باشند. کاندیداها باید تجربه زیرساخت هایی مانند کد، فرآیندهای عملیات امنیتی، قابلیت های ابری و خدمات Azure داشته باشند.

نامزدها باید اهداف آزمون AZ-500 را برای شناسایی زمینه های خاص که سوالات زیادی را در امتحان ارائه می دهند، دنبال کنند. آگاهی قابل توجهی از اهداف امتحان می تواند در برنامه ریزی برنامه آماده سازی خود برای آزمون AZ-500 کمک کند.

آزمون AZ-500 باید دارای تخصص موضوعی در اجرای کنترل‌های امنیتی و حفاظت از تهدید، مدیریت هویت و دسترسی، و حفاظت از داده‌ها، برنامه‌ها و شبکه‌ها باشد.


اهداف آزمون Azure AZ-500


  • مدیریت هویت و دسترسی به

  • محافظت پلت فرم را اجرا کنید

  • داده ها و برنامه های کاربردی ایمن

پس از اتمام آماده‌سازی، باید فوراً تست‌های تمرینی AZ-500 را در دست بگیرید.

آموزش مبارک و بهترین ها!


این دوره برای چه کسانی است:

  • AZ-500 مایکروسافت Azure Security Technologies Exam داوطلبان دانشجو


سرفصل ها و درس ها

تست های تمرینی Practice Tests

  • تست تمرین 1 Practice Test 1

  • تمرین تست 2 Practice Test 2

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

Golden Academy

منابع اطلاعاتی خوش آمدید! آیا می خواهید گواهینامه های خود را در شرایط مناسب تهیه کنید؟ ما بهترین روش‌ها را برای حمایت از شما در آموزش‌هایتان به شما پیشنهاد می‌کنیم، که ابزارها و راهنمایی‌های مؤثری را برای تأیید گواهینامه‌تان و غنی‌سازی حرفه‌تان از مبتدی تا متخصص به شما می‌دهد. ما بهترین راه حل را داریم، با راه حل ما اکنون می توانید سطح دانش خود را قبل از امتحان واقعی تست و ارزیابی کنید آموزش آکادمی کلید جادویی شماست آکادمی آموزش بهترین آزمون های آموزشی و عملی را در زمینه های مختلف از فناوری اطلاعات و شبکه تا بازاریابی و مدیریت بازرگانی ارائه می دهد.