لطفا جهت اطلاع از آخرین دوره ها و اخبار سایت در کانال تلگرام عضو شوید.

آموزش NetScaler: معرفی NetScaler

NetScaler: Introducing NetScaler

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: در این دوره مقدماتی جامع، اصول NetScaler، یکی از پیشروترین کنترل کننده های تحویل برنامه های کاربردی در صنعت را بیاموزید. این دوره به شما نقش NetScaler و نحوه تناسب آن در یک محیط شبکه مدرن را می آموزد. چه مدیر فناوری اطلاعات، چه مهندس شبکه یا هرکسی که درگیر مدیریت برنامه باشد، این دوره به نیاز روزافزون به مدیریت کارآمد شبکه در زیرساخت های مدرن فناوری اطلاعات در این دوره آموزشی، NetScaler: معرفی NetScaler، یاد خواهید گرفت که چگونه از NetScaler برای افزایش عملکرد کلی شبکه استفاده کنید. ابتدا، اصول اساسی NetScaler و اهمیت آن در شبکه های مدرن را بررسی خواهید کرد. در مرحله بعد، نحوه برنامه ریزی و استقرار NetScaler را با در نظر گرفتن ملاحظات مهم شبکه مانند آدرس دهی IP، VLAN ها و تجمیع پیوندها کشف خواهید کرد. در نهایت، نحوه راه اندازی، مجوز و پیکربندی NetScaler را با استفاده از رابط کاربری گرافیکی بصری یاد خواهید گرفت. پس از اتمام این دوره، مهارت ها و دانش NetScaler لازم برای بهینه سازی عملکرد شبکه، بهبود امنیت و مدیریت کارآمد ترافیک شبکه در یک محیط شبکه مدرن را خواهید داشت.

سرفصل ها و درس ها

بررسی اجمالی دوره Course Overview

 • بررسی اجمالی دوره Course Overview

مقدمه ای بر NetScaler Introduction to NetScaler

 • مقدمه ای بر NetScaler Introduction to NetScaler

 • NetScaler GUI Walkthrough NetScaler GUI Walkthrough

شبکه های پایه Basic Networking

 • معرفی NetScaler Networking Introducing NetScaler Networking

 • آی پی های NetScaler NetScaler IPs

 • استقرار NetScaler NetScaler Deployments

 • NetScaler VLAN و پیوند پیوند NetScaler VLANs and Link Aggregation

 • برنامه ریزی شبکه NetScaler Planning NetScaler Networking

 • آدرس دهی IP اولیه Initial IP Addressing

 • پیکربندی اولیه Initial Configuration

 • مجوز اولیه Initial Licensing

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش NetScaler: معرفی NetScaler
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
0h 27m
11
Pluralsight pluralsight-small
16 آبان 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
از 5
ندارد
دارد
دارد
Lucas Araujo
Lucas Araujo Lucas Araujo

لوکاس یک متخصص فناوری اطلاعات بسیار متعهد با اشتیاق عمیق به مهندسی شبکه و امنیت سایبری است. او با بیش از یک دهه تجربه عملی در این زمینه، مهارت های خود را تقویت کرده تا به یک متخصص قابل اعتماد در همه چیز NetScaler تبدیل شود. سفر لوکاس در دنیای IT اوایل با ساخت (و شکستن!) رایانه های شخصی به عنوان یک سرگرمی و سپس شرکت در آکادمی شبکه سیسکو بعداً در دبیرستان آغاز شد. او تحصیلات خود را در زمینه فناوری اطلاعات، با تمرکز بر مدیریت شبکه و سرور، اخذ گواهینامه های صنعتی در طول مسیر، مانند CCNA و MCSE دنبال کرد. از زمان پیوستن به Citrix، او مشکلات NetScaler را با پشتیبانی فنی عیب یابی کرده است، بیش از 1000 کارمند را با مهارت و آموزش بالا، در چندین رویداد Citrix ارائه کرده است، و همچنین محتوای آموزش الکترونیکی برای محصولات NetScaler، Gateway، SD-WAN و Web Application Firewall را ایجاد کرده است. در حال حاضر، او چالش توسعه بیشتر با مشارکت های مشاوره و معماری را به عنوان مشاور ارشد شبکه برای گروه نرم افزار ابری (سیتریکس سابق) پذیرفته است.