آموزش مسابقه نهایی بازاریابی LinkedIn (نسخه 2021)
2
Udemy
11 آذر 1399
6,039
3.8 از 5
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می شود.)
معمولا دارد
معمولا دارد (در صورت درخواست)

https://donyad.com/d/e198

آموزش مسابقه نهایی بازاریابی LinkedIn (نسخه 2021)

The Ultimate LinkedIn Marketing Quiz (2021 Edition)

سرفصل ها و درس ها | نظرات

توضیحات دوره: سطح دانش خود را در بازاریابی LinkedIn در سال 2021 بررسی کنید

آنچه خواهید آموخت

  • با تلاش در این مسابقه سطح تخصص خود را در مورد بازاریابی LinkedIn بدانید
  • این مسابقه آموزشی دارای سوالات چند گزینه ای و پاسخ های توضیحی برای آزمایش مهارت های شما و پیشبرد سطح دانش خود در این زمینه است

امروزه ، همه در "شبکه رسانه های اجتماعی LinkedIn" هستند. برای ارتباطات تجاری ، بهترین بستر باقی مانده است - این بدان معناست که مخاطبان هدف شما برای بازاریابی B2B در آنجاست و آماده دیدن آنچه که ارسال می کنید یا ارائه می دهید. مزایای LinkedIn تقریباً بی پایان است - برای همین موضوع. فرصت های زیادی در آنجا وجود دارد. منفی وجود ندارد که بتوانیم به آن فکر کنیم.

استخدام کنندگان و کارفرمایان از LinkedIn برای جستجو برای متقاضیان استفاده می کنند، اما پلت فرم نیز اعتبار شما را در صنعت شما نشان می دهد و دستاوردهای شما را برجسته می کند. شما حتی می توانید تخصص خود را از طریق این پلت فرم محتوا ایجاد کنید، با ارتباطات یا طرفداران خود از طریق صفحات و گروه های مارک ارتباط برقرار کنید و البته از طریق پیام های LinkedIn به دیگران دسترسی پیدا کنید. این به ایجاد تاثیر کمک خواهد کرد.

LinkedIn به شما این امکان را می دهد تا مشخصات ، دانش ، پیشنهادات و ارتباطات خود را به روشی معنی دار به نمایش بگذارید. شبکه اجتماعی فقط ابزار دیگری از دیدگاه یک جوینده کار است که می توانید با استفاده از آن در پیشرفت کار هنگام جستجوی کار جدید کمک کنید. این لیست های شغلی گسترده ای را دارد که حتی نمی توانید تصور کنید.

برای سازمانهای تحقیقاتی و افرادی که برای آنها کار می کنند ، LinkedIn یک شبکه رسانه ای اجتماعی درخشان است. می توانید از این مورد برای هدف قرار دادن افرادی که برای شرکت هایی که واقعاً می خواهید در شبکه خود برای آنها کار کنید استفاده کنید.

آیا شما در هنر بازاریابی LinkedIn تسلط دارید؟

اگر بله - پس این دوره کوتاه و در عین حال آموزشی برای شما مناسب است !!

هر سوال در این مسابقه درخشان با اندیشه نوشته شده است. این شامل مفاهیمی در مورد استفاده از LinkedIn و برخی مفاهیم بازاریابی برای آزمایش دانش شما است. این مسابقه همچنین توضیحات یا بازخوردی را در مورد پاسخ ها ارائه می دهد. این به شما در بداهه پردازی در موضوع کمک خواهد کرد. حتی اگر در اینجا چند پاسخ اشتباه دریافت کرده اید - نگران نباشید. اشتباهات واقعاً ستون اصلی یادگیری شما هستند.

اکنون ثبت نام کنید و بیایید این موضوع را بفهمیم.

این دوره برای چه کسانی است:

  • بازاریاب های دیجیتال که به طور منظم از شبکه های رسانه های اجتماعی استفاده می کنند و افرادی که در LinkedIn بسیار فعال هستند
  • هکرهای رشد که روزانه از ابزارهای بازاریابی LinkedIn استفاده می کنند تا تعداد زیادی مشتری
  • هرکسی به موضوع بازاریابی LinkedIn
علاقه مند باشد


سرفصل ها و درس ها

تست های تمرین Practice Tests

  • مسابقه نهایی بازاریابی LinkedIn - آزمون 1 The Ultimate LinkedIn Marketing Quiz - Test 1

  • مسابقه نهایی بازاریابی LinkedIn - آزمون 1 The Ultimate LinkedIn Marketing Quiz - Test 1

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

Srinidhi Ranganathan

Srinidhi Ranganathan بنیانگذار و مدیرعامل FirstLookAi (اولین شرکت بازاریابی دیجیتال با استفاده از هوش مصنوعی هند در بنگلور ، هند) بنیانگذار و مدیرعامل شرکت FirstLookAi است. او یک تکنسین ، مربی بازاریابی دیجیتال ، نویسنده و متخصص ایجاد ویدیو با بیش از 10 سال تجربه است و در شرکت های برتر هند کار کرده است. وی با داشتن بیش از 4.9 دانش آموز لاخ در Udemy - تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال را تسهیل کرده و ایده های برتر استراتژی بازاریابی و برنامه های اجرای تاکتیکی پیشرفته را برای شرکت های برتر بازاریابی در هند از جمله شرکت های نوپا ، SMB و MNC ارائه داده است. این شامل جلسات ایده پردازی استراتژیک ، تجزیه و تحلیل بازار ، تحقیقات بازار مربوط به عملکرد دیجیتال ، پشتیبانی از ابتکارات مختلف بازاریابی برای محصولات جدید و تبلیغات تبلیغاتی مصرف کننده و غیره است. سرینیدی محبوبیت خود را از طریق روش های آموزشی منحصر به فرد ، عملی و در عین حال جذاب خود که برای آموزش در طول جلسات آموزشی استفاده می کند ، بدست آورد. برخی از روشهای آموزشی وی شامل تجارب یادگیری مجزا توسط رباتهای مجازی مانند Aera است که تغییرات رفتاری را در دانش آموزان ایجاد می کند و نوع جدیدی از جذابیت را در میان مردم ایجاد می کند. طرفداران پرشور او او را "افسانه بازاریابی دیجیتال" صدا می کنند و او مشغول کار بر روی ایجاد ربات های مجازی و انسان نما جدید است تا انقلابی در آموزش و پرورش هند ایجاد کند.

Saranya Srinidhi

مهندسی عمران MasterMindSaranya Srinidhi مدیر FirstLookAi (اولین شرکت بازاریابی دیجیتال با استفاده از هوش مصنوعی هند) است. او علاقه و علاقه زیادی به آموزش مهندسی عمران به دانشجویان در سراسر جهان دارد. چشم انداز وی ایجاد تأثیر در مشاغل مهندسان مشتاق در هند و کسب محبوبیت جهانی است. وی که در شرکتهای ساختمانی در تامیل نادو کار کرده است ، دارای مهارتهای فوق العاده و استثنایی در زمینه مدنی است. این شامل توانایی های ریاضی برای محاسبه برآورد ساختمان ، تهیه نقشه های 2D و 3D از طرح های داخلی و خارجی ، تجزیه و تحلیل سازه و غیره است. Saranya Srinidhi اکنون آماده است تا با به اشتراک گذاشتن دانش ارزشمند خود برای افتخار کشور ، استعدادهای خود را به نمایش بگذارد.

First Look Digital Marketing Solutions Pvt. Ltd.

دوره های مربی را در زمینه هوش مصنوعی (AI) آموزش دهید FirstLookAi شرکت رویایی افسانه بازاریابی دیجیتال "Srinidhi Ranganathan" و مدنی مدبر "Saranya Srinidhi" است. این مرکز نوآورانه ترین و فوق العاده آینده نگرانه است که در بنگلور ، هند مستقر است. ما بیش از 4،00،000،000 دانش آموز در سطح جهان و بیش از 550+ دانش آموز در جلسه کلاس درس زنده آموزش داده ایم. ما نه تنها لزوما دانش و تجربیات عالی را در اختیار فراگیران خود قرار می دهیم. ما به آنها کمک می کنیم تا زندگی شغلی خود را منفجر کنند تا فرصت های جدید آینده را پیدا کنند که حتی در رویاهای خود تجسم نکرده اند. کارشناسان می گویند ظهور هوش مصنوعی (AI) باعث شادی بیشتر مردم طی دهه آینده خواهد شد ، اما بسیاری از مردم در مورد اینکه چگونه پیشرفت در هوش مصنوعی بر احساس انسان بودن ، موفقیت و اراده آزاد تأثیر می گذارد ، س questionsال می کنند. در FirstLookAi ، ما بر معنای "خوش بینی" تمرکز می کنیم - مثبت بودن کامل در مورد مفهوم تصرف هوش مصنوعی. Srinidhi Ranganathan افسانه بازاریابی می گوید هوش مصنوعی (AI) برای ایجاد کامپیوتر در فکر و حل مشکلات مانند انسان و در نتیجه بهبود بهره وری و تقویت رشد اقتصادی است.