آموزش Flow Controls - مبانی برنامه نویسی در پایتون
29m
1
Udemy
11 اردیبهشت 1398
14,814
3.6 از 5
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می شود.)
معمولا دارد
معمولا دارد (در صورت درخواست)

https://donyad.com/d/76a0

آموزش Flow Controls - مبانی برنامه نویسی در پایتون

Flow Controls - Fundamentals of Programming in Python

سرفصل ها و درس ها | نظرات

توضیحات دوره: Python Flow Controls بحث بصورت ساده و قابل فهم به کمک نمودارها ، استفاده از موارد و مثالهایی که خواهید آموخت این به دانش آموزان کمک می کند تا پایه های محکم کنترل های Flow را در Python با مثالهایی در Jupyter Notebook ایجاد کنند. ما در مورد 1) عبارت Python If ، 2) عبارت Python if else ، 3) Python اگر elif else و 4) Python Nest if statement بحث خواهیم کرد. توضیحات این یک دوره کوتاه و کوتاه برای افرادی است که در پایتون تازه وارد هستند و به دنبال درک بهتر از پایتون به عنوان یک زبان برنامه نویسی هستند. این دوره شامل مباحث کنترل جریان می باشد. # -در صورت های دیگر بیانات # -برای حلقه # -در حالی که حلقه است # -Break #-ادامه در Python برای زبان آموزان ، من توجه ویژه ای به سادگی ، نمودار نویسی برای توضیح نحو و استفاده از موارد استفاده ساده و مثالهایی برای بحث برای کمک به ساخت مفهوم داشته ام . یادگیری مبارک مبارک !! این دوره برای چه کسانی است: توسعه دهندگان مبتدی پایتون ، دانش داده علوم و هوش مصنوعی دانشجویانی که به دنبال پایتون به عنوان زبان برنامه نویسی خود هستند یا به دنبال کشف سادگی زبان برنامه نویسی پایتون هستند بیشتر نشان دهید


سرفصل ها و درس ها

معرفی Introduction

  • عبارات کنترل جریان در پایتون مقدمه و اگر ، elif ... Flow Control In Python Introduction and If, elif... statements

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

Frahaan Hussain

مدیر عامل و توسعه دهنده شرکت Sonar Systems من مدیر عامل شرکت Sonar Systems هستم که رهبر جهانی در زمینه مواد آموزشی برای موتور بازی Cocos2d-x ، یکی از بهترین و محبوب ترین موتورهای بازی در جهان است. با سالها تجربه برنامه نویسی و اجرای یک بستر آموزش آنلاین (یادگیری Sonar) می توانم از برنامه نویسی های جدید مانند شما کمک و پشتیبانی کنم. من همچنین یک مدرس دانشگاه هستم که موضوعات مختلفی را در برنامه نویسی بازی ها از طراحی بازی تا برنامه نویسی OpenGL Shader تدریس می کنم. من همچنین نویسنده منتشر شده ای در زمینه طراحی بازی ها هستم و به زودی منتشر می شود Responsive Web Design. من تمام جنبه های لازم برای آموزش و الهام گرفتن را دارم.

Kumail Raza

توسعه دهنده BI | مربی | تسهیل کننده من یک توسعه دهنده BI هستم | مربی | فارغ التحصیل تسهیل گر در امور بازرگانی و علوم کامپیوتر. دارای گواهینامه آمار ، تجزیه و تحلیل داده ها ، یادگیری ماشین و تجسم. من ضمن تعیین شناسایی KPI ها در فرآیند و چگونگی تأثیر آن بر استراتژی کلی کسب و کار ، از تصمیم مبتنی بر داده ، مشاوره ، ایجاد ، پیاده سازی و خودکارسازی استراتژی های داده و تجزیه و تحلیل داده ها پشتیبانی کرده ام. Blogger در Microsoft Power BI Community تجربه عملی (سطح متوسط و پیشرفته) در استفاده از ابزارهای زیر ؛ هوش تجاری | تجزیه و تحلیل: Microsoft Azure Machine Learning Studio، Microsoft Power BI، Mode Analytics، Microsoft Excel / Google Spreadsheet، Python (Pandas، Openpyxl، matplotlib)