Johno Ellison

مهندس طراحی حرفه ای

من یک مهندس طراحی بریتانیایی هستم که به ویژه در مدل سازی 3D CAD Solidworks تخصص دارم.

من طیف گسترده ای از تجربه مهندسی طراحی را در زمینه هایی از جمله مکانیسم ها، چاپ سه بعدی، انتخاب مواد، نمونه سازی سریع و سایر تکنیک های طراحی و ساخت دارم.

من بیش از دوازده سال تجربه Solidworks دارم و دارای مدرک افتخاری درجه یک در طراحی محصول پایدار از 25 دانشگاه برتر انگلستان هستم. من همچنین طیف وسیعی از دوره های آموزشی دارای گواهی Solidworks را در بریتانیا گذرانده ام.

من به ویژه از کار بر روی پروژه هایی که مشکلات مکانیکی را با استفاده از ایده ها و مکانیسم های نوآورانه حل می کنند لذت می برم. من قبلاً به عنوان خلبان هلیکوپتر در نیروی هوایی سلطنتی آموزش دیده‌ام و یک دوچرخه‌سوار کوهستانی مشتاق هستم، و این تجربیات و مهارت‌ها باعث عشق من به طراحی مکانیکی می‌شود.

من سفرهای زیادی داشته ام. قبل از تبدیل شدن به یک فریلنسر تمام وقت، با یک تاکسی قدیمی لندن سیاه از لندن به سیدنی راندم، از پنجاه کشور عبور کردم، دو رکورد جهانی گینس ثبت کردم و بیش از 20000 پوند برای صلیب سرخ بریتانیا جمع آوری کردم، قبل از نوشتن کتابی درباره ماجراجویی. این کنجکاوی ذاتی برای کاوش و بررسی نحوه انجام متفاوت کارها در سراسر جهان، طیف وسیعی از الهامات طراحی را به من می دهد.

من تقریباً چهار سال است که به طور تمام وقت با بیش از 200 مشتری راضی از هر قاره به جز آمریکای جنوبی به کار آزاد مشغول بوده ام. این مشتریان طیف وسیعی از افراد با یک ایده ساده «دوش گرفتن»، شرکت‌های بزرگ با فرآیندهای توسعه سخت‌تر، تا کارآفرینانی که کمپین‌های Crowdfunding موفقی را به پایان رسانده‌اند و اکنون باید محصولات خود را برای بازار توسعه دهند، تشکیل می‌دهند.

آموزش SOLIDWORKS: مدل سازی دوچرخه

SOLIDWORKS: Modeling a Bicycle

این دوره مبتنی بر پروژه با نشان دادن چگونگی مدل سازی یک قاب دوچرخه پارامتری ، اصول SOLIDWORKS را به شما می آموزد.


آموزش SOLIDWORKS: طراحی موتور استرلینگ

SOLIDWORKS: Designing a Stirling Engine

برای ساخت یک مدل مجازی از یک موتور استرلینگ از SOLIDWORKS ، برنامه محبوب 3D CAD استفاده کنید. تکنیک ها را تمرین کنید ، ساخت قطعات منفرد و ترکیب قطعات در یک جلسه نهایی.


آموزش SOLIDWORKS: طراحی برای لوازم الکترونیکی مصرفی

SOLIDWORKS: Designing for Consumer Electronics

بیاموزید که چگونه از SOLIDWORKS برای طراحی صنعتی و الکتریکی محصولات مصرفی استفاده کنید.


آموزش Master Solidworks 3D CAD با استفاده از نمونه های دنیای واقعی - Solidworks 2018 Edition!

Master Solidworks 3D CAD using real-world examples - Solidworks 2018 Edition!

"یاد بگیرید چگونه به مدل سازی سه بعدی CAD Solidworks برای هر کاربری، از چاپ سه بعدی گرفته تا طراحی حرفه ای محصول، مسلط شوید! Solidworks یکی از محبوب و قدرتمند 3D C است.


آموزش ورق فلزی Solidworks

Solidworks Sheet Metal

"با تسلط بر ماژول Sheet Metal، مهارت های Solidworks خود را ارتقا دهید! Solidworks یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین برنامه های 3D CAD در جهان است. میلیون ها ...."


آموزش ساخت هلیکوپتر لگو در SolidWorks 3D CAD

Build a Lego Helicopter in SolidWorks 3D CAD

"مهارت های SolidWorks 3D CAD خود را به شیوه ای سرگرم کننده تمرین کنید! آیا شما یک کاربر مبتدی یا متوسط ​​هستید که می خواهید مهارت های خود را تقویت کنید؟  اگر چنین است، پس به این شرکت بپیوندید...."


آموزش SOLIDWORKS: محفظه چاپ 3D

SOLIDWORKS: 3D Printed Product Enclosure

بیاموزید که چگونه با استفاده از SOLIDWORKS ، نرم افزار برتر طراحی محصول ، یک محفظه قابل چاپ سه بعدی برای قطعات الکترونیکی طراحی کنید.