Jim Krause

طراح ، عکاس ، تصویرگر ، نویسنده مشتری های جیم کراوز ، یک طراح ، عکاس ، تصویرگر و نویسنده شامل مایکروسافت و کداک هستند. <br> <br> جیم کراوز در شمال غربی ایالت واشنگتن زندگی می کند و به عنوان طراح ، عکاس ، تصویرگر و نویسنده کار کرده است (هر چهار نفر در یک روز ، به طور شگفت آور اغلب) از دهه 1980. در طول سال ها ، جیم کارهایی را برای طیف وسیعی از مشتریان کوچک و بزرگ انجام داده است ، از جمله مایکروسافت ، کداک ، مدارس دولتی سیاتل ، لوی اشتراوس و سیب واشنگتن. در سال 1999 ، جیم شروع به نوشتن کتابهایی با هدف طراحان ، عکاسان و سایر متخصصان خلاق کرد. از آن زمان جیم 17 کتاب از جمله <em> فهرست رنگ ، فهرست ایده ، فهرست مبانی طراحی </em> و عناوین دیگر در مجموعه محبوب <em> فهرست </em> خود نوشت. چندین کتاب جیم به چندین زبان ترجمه شده است و همه از طرفداران جهانی دارند. هنگامی که او کار نمی کند ، معمولاً می توان جیم را در حال دوچرخه سواری یا موتور سواری ، پیاده روی ، نوشیدن قهوه ، خواندن ، عکس گرفتن یا انجام یک پروژه هنری از نوعی پیدا کرد.

آموزش ایجاد هنر با اسکنر رومیزی خود

Creating Art with Your Desktop Scanner

با استفاده از اسکنر رومیزی برای عکاسی ، هنرهای زیبا و موارد دیگر ، اصول اسکن را کاوش کنید. بیاموزید که چگونه با استفاده از اسکنر به عنوان دوربین ، فرایندهای آنالوگ و دیجیتال را پر کنید.


Jim Krause Jim Krause
زمان دوره: 1h 33m

آموزش رنگ برای طراحی و هنر

Color for Design and Art

درباره کاربرد عملی تئوری رنگ بیاموزید: نحوه ایجاد پالت رنگ ، دستکاری رنگ ها در ابزارهای Adobe مانند Photoshop و Illustrator ، رفع مشکلات رنگ و موارد دیگر.


Jim Krause Jim Krause
زمان دوره: 1h 45m

آموزش عکاسی در سطح حرفه ای برای طراحان گرافیک

Pro-Level Photography for Graphic Designers

اصول عکاسی را در این دوره مبتنی بر پروژه که به طور خاص برای طراحان گرافیک و سایر جوانب مثبت خلاق طراحی شده است ، بیاموزید.


Jim Krause Jim Krause
زمان دوره: 3h 12m

آموزش نکات خلاقیت برای همه هفتگی

Creativity Tips for All Weekly

نکاتی هفتگی دریافت کنید که به شما کمک می کند انگیزه های خود به خودی را پرورش دهید و از خلاقیت ذاتی خود در تمام زمینه های زندگی خود استفاده کنید. هر هفته برای دریافت نکته جدید تنظیم کنید.


Jim Krause Jim Krause
زمان دوره: 5h 58m