Eduardo Freitas

ادواردو یک علاقه مند به فناوری ، معمار نرم افزار و طرفدار موفقیت مشتری است. او راه حل های دات نت سازمانی را طراحی کرده است که فرآیندهای مهم تجاری مانند راه حل های حساب های قابل پرداخت و Mailroom را برای انواع سازمان ها استخراج ، اعتبارسنجی و خودکار می کند. وی سیستم های تولید را برای نام های جهانی مانند کوکا کولا ، انل ، پیرلی ، فیات-کرایسلر ، زیراکس و بسیاری دیگر طراحی و پشتیبانی کرده است. او یک متخصص شناخته شده در بخش بازار مدیریت محتوای سازمانی است ، به طور خاص در ضبط و استخراج داده ها و اتوماسیون فرآیند اسناد تمرکز دارد. او یک سیستم پردازش فاکتور تأمین کننده برای Agfa طراحی کرد که 50٪ پردازش مستقیم (50٪ فاکتورهای استخراج شده از کاغذ ، تأیید و صادر شده به SAP بدون هیچ گونه اعتبار انسانی) را به دست آورد. او همچنین دوست دارد در مورد فن آوری های پیشرفته بنویسد. او عاشق کمک به موفقیت مشتریان است. در اوقات فراغت او از گذراندن وقت با خانواده و بیرون بودن لذت می برد. او عاشق دویدن و ورزش است.

آموزش اتوماسیون کسب و کار با پایتون: شروع کار

Business Automation with Python: Getting Started

پایتون یک زبان پویا است که بدون دردسر به شما امکان می دهد عملکردهای چشمگیر اتوماسیون را انجام دهید. اگر ساعاتی را صرف انجام کارهای تکراری کرده اید ، این موضوع را دوست خواهید داشت ، زیرا به شما می آموزد که کامپیوتر چگونه می تواند کار را برای شما انجام دهد.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 1h 1m

آموزش کار با Cloud Foundry CLI

Working with the Cloud Foundry CLI

در این دوره ، کاربران یاد می گیرند که چگونه با Cloud Foundry برای ایجاد ، تهیه و کار با منابع Cloud Foundry کار کنند.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 1h 23m

آموزش استخراج معنی از زبان طبیعی با سرویس درک زبان (LUIS) در Microsoft Azure

Extracting Meaning from Natural Language with the Language Understanding Service (LUIS) on Microsoft Azure

استخراج معنی از زبان طبیعی با LUIS به شما امکان می دهد برنامه ها و ربات هایی بسازید که توانایی درک زبان طبیعی انسان را داشته باشند و بتوانند طبق آن دستورات عمل کنند.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 0h 42m

آموزش Microsoft Azure Cognitive Services: Bing Image Search API

Microsoft Azure Cognitive Services: Bing Image Search API

آیا تا به حال شده است که بدانید چگونه می توان به صورت برنامه ای و خودکار تصاویر با کیفیت بالا را در وب جستجو کرد؟ اگر چنین است ، پس این دوره برای شما مناسب است. شما می آموزید که چگونه از تکنیک های پیشرفته فیلتر کردن برای دریافت GIF و تصاویر پرطرفدار استفاده کنید.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 1h 2m

آموزش Microsoft Azure Cognitive Services: Form Recognizer

Microsoft Azure Cognitive Services: Form Recognizer

این دوره به شما نحوه استفاده و کار با Azure Cognitive Services: Forms Recognizer را آموزش می دهد که متن و داده ها را از اسناد اسکن شده استخراج می کند و فراتر از OCR سنتی است. همچنین می تواند از مدل های جدید سند یاد بگیرد.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 1h 2m

آموزش پیش بینی سری زمانی با پیش بینی آمازون

Time Series Forecasting with Amazon Forecast

این دوره به شما می آموزد که چگونه با آمازون پیش بینی ، یک سرویس مدیریت شده که پیش بینی های دقیق آینده را با استفاده از یادگیری ماشین ، با تهیه داده ها و مدل های پیش بینی آموزش ، فراهم می کند ، کار کنید.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 0h 59m

آموزش مبانی رایانش ابری: مفاهیم ابر

Cloud Computing Fundamentals: Cloud Concepts

در این دوره ، شما اصول محاسبات ابری را با تمرکز بر ویژگی های اصلی فن آوری های ابری ، از جمله مدل های استقرار ابر ، مفاهیم شبکه ، انواع ذخیره سازی و طراحی ابر فرا خواهید گرفت.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 1h 36m

آموزش ساخت برنامه ها با Amazon Honeycode

Building Apps with Amazon Honeycode

Amazon Honeycode یک پلت فرم بدون برنامه موبایل و وب تحت برنامه بدون کد است. در این دوره ، ساخت برنامه ها با Amazon Honeycode ، نحوه ایجاد برنامه های جذاب به آسانی کار با صفحه گسترده به شما آموزش داده می شود.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 0h 55m

آموزش استخراج متن و داده با Amazon Textract

Extracting Text and Data with Amazon Textract

این دوره نحوه استفاده و کار با Amazon Textract را که به استخراج متن و داده ها از اسناد اسکن شده می پردازد ، فراتر از OCR سنتی می آموزد.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 1h 20m

آموزش Microsoft Azure Cognitive Services: مجری محتوا

Microsoft Azure Cognitive Services: Content Moderator

Microsoft Cognitive Services Content Moderator یک سرویس پیشرفته و مجموعه ای از API های ارائه شده توسط مایکروسافت از طریق Azure است که به توسعه دهندگان امکان می دهد محتوای جاسازی شده در متن و تصاویر را به روشی بسیار ساده و با کد کم تجزیه و تحلیل کنند.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 1h 37m

آموزش Microsoft Azure Cognitive Services: Computer Vision API

Microsoft Azure Cognitive Services: Computer Vision API

Microsoft Azure Cognitive Services: Computer Vision API نوین ترین سرویس ارائه شده توسط مایکروسافت از طریق Azure است که توسعه دهندگان را قادر می سازد اطلاعات را از تصاویر به روش بسیار ساده و با کد کم تجزیه و تحلیل و بازیابی کنند.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 1h 20m

آموزش خزیدن وب با Python و Scrap

Crawling the Web with Python and Scrapy

آیا تا به حال شده است که بدانید چگونه می توانید به صورت برنامه نویسی وب سایت ها را جستجو کرده و داده ها را از آنها استخراج کنید؟ اگر چنین است ، پس این دوره برای شما مناسب است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از چارچوب Scrapy برای نوشتن عنکبوتی استفاده کنید که قادر به استخراج داده های ارزشمند از وب باشد.


Eduardo Freitas Eduardo Freitas
زمان دوره: 1h 32m