Danny Jessee

دنی جسی یک مهندس ارشد ابر و توسعه دهنده نرم افزار در منطقه مترو واشنگتن دی سی است. او متخصص در به روزرسانی برنامه های قدیمی برای استفاده از ابر و ایجاد راه حل های سفارشی استفاده از فناوری های استفاده از فناوری مانند ServiceNow و SharePoint است. وی یک مدیر سیستم خبره ServiceNow است و دارای شش گواهینامه AWS از جمله AWS Certified Security - Specialty و AWS Certified DevOps Engineer - Professional است. وی در کنفرانس های ملی شیرپوینت صحبت کرده و از به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه خود با متخصصان فناوری اطلاعات در سراسر جهان لذت می برد. در اوقات فراغت ، او از دویدن و هواشناسی لذت می برد.

آموزش به روزرسانی سفارشی های شیرپوینت قدیمی

Updating Legacy SharePoint Customizations

SharePoint Framework روش ترجیحی و پشتیبانی شده برای توسعه سفارشی سازی های مدرن برای SharePoint است. این دوره به شما آموزش می دهد که چگونه سفارشی سازی های رایج مانند قطعات وب Script Editor را برای استفاده از چارچوب SharePoint منتقل کنید.


Danny Jessee Danny Jessee
زمان دوره: 1h 7m

آموزش مقیاس بندی توسعه چارچوب شیرپوینت برای شرکت ها

Scaling up SharePoint Framework Development for Enterprises

چارچوب شیرپوینت راه پشتیبانی شده برای ایجاد سفارشی سازی های مدرن برای شیرپوینت است. این دوره به شما نحوه استفاده از GitHub و Azure DevOps را برای پیاده سازی ادغام و استقرار مداوم (CI/CD) در تیم های توسعه سازمانی آموزش می دهد.


Danny Jessee Danny Jessee
زمان دوره: 1h 13m

آموزش به روزرسانی سفارشی های شیرپوینت قدیمی به مدل افزودنی

Updating Legacy SharePoint Customizations to the Add-in Model

راه حلهای SharePoint که با استفاده از رویکردهای قدیمی ساخته شده اند ، اغلب نمی توانند مستقیماً به ابر منتقل شوند. در این دوره ، شما با استفاده از تکنیک های موجود در مدل افزودنی شیرپوینت ، رویکرد مدرن ترجیحی را برای توسعه شیرپوینت خواهید آموخت.


Danny Jessee Danny Jessee
زمان دوره: 2h 8m

آموزش ابزار برای شیرپوینت چارچوب

Tooling up for SharePoint Framework

توسعه دهندگان شیرپوینت که به دنبال استفاده از چارچوب جدید شیرپوینت هستند ابتدا باید با چندین ابزار و فناوری جدید راحت باشند. این دوره به معرفی و نمایش هر یک از م componentلفه های ابزار توسعه SharePoint Framework می پردازد.


Danny Jessee Danny Jessee
زمان دوره: 1h 10m

آموزش امنیت داده ها و اسرار در AWS

Securing Data and Secrets on AWS

در حال آماده شدن برای شرکت در آزمون تخصصی امنیت AWS هستید؟ این دوره بهترین روش های رمزگذاری ، مدیریت کلید و امنیت اطلاعات در مورد AWS را با تأکید ویژه بر اهداف حوزه محافظت از داده های آزمون به شما می آموزد.


Danny Jessee Danny Jessee
زمان دوره: 1h 19m

آموزش در دسترس بودن بالا و بازیابی فاجعه در AWS برای مهندسین DevOps

High Availability and Disaster Recovery on AWS for DevOps Engineers

این دوره با تاکید بر دامنه "قابلیت دسترسی بالا ، تحمل خطا و بازیابی فاجعه" در امتحان حرفه ای AWS Certified DevOps Engine - بهترین روش ها را برای طراحی برنامه های کاربردی مقیاس پذیر و انعطاف پذیر در سطح جهانی به شما می آموزد.


Danny Jessee Danny Jessee
زمان دوره: 2h 21m

آموزش ایجاد بسته های استقرار برای پروژه های چارچوب شیرپوینت

Creating Deployment Packages for SharePoint Framework Projects

چارچوب شیرپوینت راه پشتیبانی شده برای ایجاد سفارشی سازی های مدرن برای شیرپوینت است. این دوره به شما نحوه ایجاد بسته های استقرار برای راه حل های SharePoint Framework و انجام وظایف مربوط به مدیریت چرخه زندگی را آموزش می دهد.


Danny Jessee Danny Jessee
زمان دوره: 1h 42m