Nick Kloski

نیک کلوسکی بنیانگذار HoneyPoint3D ، یک شرکت پیشرو در زمینه آموزش و نمونه سازی سریع است. HoneyPoint3D در سال 2013 تاسیس شد ، و اولین فروشگاه خرده فروشی چاپ سه بعدی کالیفرنیای شمالی را متعلق و اداره آن کرد. فروشگاه های خرده فروشی در سال 2016 برای تمرکز بر مشتریان ملی و گسترش آن به آموزش های آنلاین بسته شد. به HoneyPoint3D افتخارات آموزشی برتر از جمله جایزه Fusion360 و اختراع آینده برای آندوسک اهدا شده است. نیک بیش از 7000 دانشجو را به صورت حضوری و آنلاین به هنر چاپ 3D و مدل سازی سه بعدی آموزش داده است. وی که از متخصصان صنعت محسوب می شود با بیش از 25 رسانه رسانه مصاحبه شده است. نیک بخش آموزشی را در HoneyPoint3D مدیریت و ایجاد می کند ، جایی که او مفتخر است دوره های آنلاین آموختن آنلاین را در زمینه چاپ سه بعدی و طراحی سه بعدی ارائه دهد ، به گونه ای که به گونه ای ساخته شده است تا بتواند هرچه بیشتر افراد را به دنیای خلاقیت ساخت 3D ببرد. نیک همچنین در سال 2015 کمپین Kickstarter (آموزش Meshmixer CAD) HoneyPoint3D را ایجاد کرد که در 7٪ برتر درآمد برای کلیه کمپین های Kickstarter در سال 2015 بود. نیک آخرین دستاورد همکاری با جدیدترین کتاب Magazine در چاپ سه بعدی با نام شروع کار با چاپ سه بعدی است که هم اکنون در Amazon.com و در کتابفروشی ها ، از جمله کلیه فروشگاه های بارنز و شریف است. پیش از تأسیس شرکت HoneyPoint3D ، نیک بیش از 16 سال در نقش های بازاریابی فنی در Oracle و Sun Microsystems کار می کرد. به عنوان یک مربی با استعداد ، نیک آموزش های فنی داخلی را به تیم های اوراکل در سراسر جهان انجام می داد. انتشاراتی که او در Oracle و Sun Microsystems تألیف کرده است ، هنوز هم در حال استفاده است. نیک فردی پویا است که با نگاه کارآفرینی به زندگی نزدیک می شود. تجربیات وی به عنوان یک مینیور مطالعات مهم مذهبی و انگلیسی ، به عنوان یک جانباز فناوری 16 ساله ، و همچنین به عنوان یادگیرنده فن آوری های جدید ، به او توجه انسان دوستانه می دهد ، و همچنین احساس خوبی از چگونگی ترجمه پتانسیل فن آوری ها در سیستم های انسانی دارد. برنامه های محور

آموزش اسکن سه بعدی: از مش به مدل

3D Scanning: From Mesh to Model

بیاموزید که چگونه از اسکن سه بعدی به مدلی بهینه تبدیل شوید که تقریباً در هر گردش کار طراحی محصول جای می گیرد.


آموزش Fusion 360

Fusion 360 Essential Training

آموزش جامعی در Fusion 360 ، ابزار طراحی و ساخت سه بعدی مجهز به ابر برای طراحی محصول ، مهندسی مکانیک و ساخت ، کسب کنید.


آموزش مشمیکسر: مجسمه سازی و شکل دادن

Meshmixer: Sculpting and Shaping

بیاموزید که چگونه در Autodesk Meshmixer مجسمه سازی و شکل دادن به مش های سه بعدی را انجام دهید.


آموزش مشمیکسر: مرجع عملکرد و فرمان

Meshmixer: Function and Command Reference

با نحوه کار با دستورات و توابع در Autodesk Meshmixer آشنا شوید. کشف کنید که هر عملکرد یا دستوراتی چه کاری انجام می دهد و چگونه می تواند به شما کمک کند تا کارهای خاص را بر عهده بگیرید.


آموزش مشمیکسر

Meshmixer Essential Training

Meshmixer ، ابزار قدرتمند مدل سازی سه بعدی را از Autodesk کشف کنید. از ویژگی های این نرم افزار همه کاره ، از پاکسازی اسکن سه بعدی گرفته تا مجسمه سازی و آماده سازی چاپ سه بعدی کاوش کنید.


آموزش مشمیکسر: اصول چاپ 3D چاپ

Meshmixer: 3D Print Prep Basics

با نحوه تهیه مدل های سه بعدی برای تولید مواد افزودنی در چاپگر سه بعدی در Meshmixer آشنا شوید.