Aleksandra Majkic

الکساندرا بیش از یک دهه تجربه در زمینه توسعه تجارت فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد. او کارشناسی ارشد است. در مهندسی صنایع و مدیریت و در طول زندگی حرفه ای خود با شرکت های بین المللی کار کرده است. زمینه های اصلی تخصص الکساندرا ارتباطات داخلی و خارجی ، حسابداری اصلی هدایت های کسب شده ، هدایت تیم و کار با مدیریت عالی است. او در ایجاد فاصله بین مشتریان و تیم های توسعه دهنده شرکت و تقویت ارتباطات از انواع متنوع محتوا ، نوشتن مطالب متناسب با دیگران ، و روابط عمومی با رسانه ها سابقه بسیار خوبی دارد. الکساندرا دارای یک TA 101 Certified Professional ، یک گواهینامه تأیید شده توسط انجمن تجزیه و تحلیل معاملات بین المللی و انجمن تجزیه و تحلیل معاملات اروپا است ، جایی که TA یک مدل تجزیه و تحلیل معاملات برای درک رفتار ، ارتباطات و روابط انسان است. نویسنده مجاز مربی مجاز تکنیک های تندخوانی و تکنیک های Mnemonic.

آموزش استفاده از روشهای به اشتراک گذاری بازخورد به طور موثر

Applying Feedback Sharing Techniques Effectively

این دوره به شما آموزش می دهد که بسته به هدف ، موقعیت ، تنظیم پروژه ، قوانین سازمانی ، فرهنگ و منابع موجود ، روش انتخاب بازخورد مناسب را انتخاب کنید. سپس ، راهنمایی هایی برای اجرای گام به گام آن به شما می دهد.


Aleksandra Majkic Aleksandra Majkic
زمان دوره: 1h 17m

آموزش انجام جلسات اشتراک بازخورد با موفقیت

Conducting Feedback Sharing Sessions Successfully

این دوره به شما می آموزد که چگونه یک جلسه اشتراک بازخورد را با موفقیت انجام دهید و مکالمه را به سمت هدف مورد نظر هدایت کنید. بعلاوه ، به شما می آموزد که چگونه مکالمه را با توجه به شخص دیگر درگیر تنظیم کنید.


Aleksandra Majkic Aleksandra Majkic
زمان دوره: 1h 22m

آموزش تسهیل ارتباط موثر با دیگران

Facilitating Effective Communication with Others

ارتباطات تیمی گاهی اوقات می تواند گمراه کننده باشد و روان نباشد ، مخصوصاً وقتی صحبت از تیم های مجازی می شود. این دوره به شما می آموزد که چگونه یک جریان ارتباطی باز ، دقیق و به موقع برقرار کرده و آن را حفظ کنید تا بتواند مقدار مطلوب را ارائه دهد.


Aleksandra Majkic Aleksandra Majkic
زمان دوره: 0h 57m

آموزش قدرت بازخورد در کار روزانه شما

The Power of Feedback in Your Daily Work

این دوره به شما اهمیت راه اندازی محیطی برای بازخورد و نحوه کمک به رشد کارمندان و افزایش بهره وری کلی را به شما می آموزد. شما مفاهیم و مزایای تسهیل چنین محیطی را یاد خواهید گرفت.


Aleksandra Majkic Aleksandra Majkic
زمان دوره: 1h 1m

آموزش به اشتراک گذاشتن بازخورد با شخصیت های دشوار

Sharing Feedback with Difficult Personalities

این دوره به شما می آموزد که چگونه انواع مختلف شخصیت های دشوار را بشناسید و آنها را مدیریت کنید تا بتوانید به ویژه در جلسات اشتراک بازخورد به طور م effectivelyثر با آنها کار و ارتباط برقرار کنید.


Aleksandra Majkic Aleksandra Majkic
زمان دوره: 1h 44m