James Millar

جیمز میلار مشاور توسعه نرم افزار مستقل مستقر در مالمزبری ، انگلیس است که برای برخی از بزرگترین مارک های جهان کار کرده است. وی فعالیت خود را از بیش از یک دهه پیش با نوشتن مطالب آموزشی برای مایکروسافت آغاز کرد و برای توسعه بیشتر مهارت های خود وارد صنعت شد. خوش شانس بوده است که در چندین صنعت از جمله اتومبیل سازی و اتوماسیون فرآیندی کار کرده است و در برخی از پروژه های بزرگ در مقیاس جهانی کار می کند. او علاقه زیادی به خدمات و زیرساخت های back end دارد و سرویس هایی را طراحی و نوشته است که هر روز میلیون ها معامله را انجام می دهد. در اوقات فراغت کمی که دارد ، با 2 فرزندش از آشپزی ، مطالعه و قایقرانی لذت می برد.

آموزش Microsoft Azure Developer: ادغام حافظه پنهان و تحویل محتوا

Microsoft Azure Developer: Integrate Caching and Content Delivery

این دوره به شما نحوه ایجاد و کار با شبکه های تحویل محتوا ، پیکربندی سیاست های ذخیره و انقضا و استفاده از حافظه نهان Redis برای ذخیره و بازیابی داده ها را آموزش می دهد.


James Millar James Millar
زمان دوره: 0h 47m

آموزش Microsoft Azure Cognitive Services: Bing Spell Check API

Microsoft Azure Cognitive Services: Bing Spell Check API

تصحیح املا و دستور زبان در زمان واقعی که در چندین زبان کار می کند ، می تواند برنامه شما را برجسته کند. Bing Spell Check از آزمون یادگیری پیشرفته ماشینی استفاده می کند تا غلط املایی را با توجه به متن انجام دهد. نحوه استفاده از آن را در این دوره بیاموزید.


James Millar James Millar
زمان دوره: 1h 10m

آموزش Microsoft Azure Developer: یک برنامه منطقی سرویس خدمات ایجاد کنید

Microsoft Azure Developer: Develop an App Service Logic App

Azure Logic Apps به شما امکان می دهد تا برنامه ها و خدمات تجاری را برای ایجاد گردش کار خودکار و بدون نوشتن کدی متصل کنید. این دوره نحوه ایجاد Logic Apps ، استفاده از اتصالات سفارشی برای استفاده از API های موجود و مدیریت استقرارها با الگوها را آموزش می دهد.


James Millar James Millar
زمان دوره: 0h 48m

آموزش آزمایش برنامه های Xamarin.Forms

Testing Xamarin.Forms Applications

رضایت کاربر ، چابکی محصول و کیفیت کد همه با آزمایش موثر بهبود می یابد. این دوره به شما یاد می دهد که چگونه برای برنامه های Xamarin.Forms خود تست های واحد موثر و UI بنویسید.


James Millar James Millar
زمان دوره: 1h 15m

آموزش AWS CloudFormation Templates: شروع کار

AWS CloudFormation Templates: Getting Started

هرچه برنامه های ابری شما رشد می کنند ، حفظ زیرساخت های شما پیچیده تر می شود. AWS CloudFormation راهی برای کاهش این پیچیدگی ارائه می دهد. این دوره به شما می آموزد که چگونه زیرساخت خود را با استفاده از الگوهای AWS CloudFormation توصیف کنید.


James Millar James Millar
زمان دوره: 1h 1m

آموزش Microsoft Azure for Node.js Developers - Cloud Patterns and Architecture

Microsoft Azure for Node.js Developers - Cloud Patterns and Architecture

Microsoft Azure از Node.js برای ساخت برنامه های ابری مقیاس پذیر و انعطاف پذیر پشتیبانی می کند. این دوره شامل خدمات اصلی Azure شامل تعادل بار ، ذخیره سازی ، پارتیشن بندی ، شبکه های تحویل محتوا و مدیریت API است.


James Millar James Millar
زمان دوره: 3h 9m

آموزش ذخیره داده های JavaScript REST API با حافظه محلی

Caching JavaScript REST API Data with Local Storage

این دوره به شما می آموزد که چگونه از API ذخیره سازی HTML برای ذخیره داده های JSON و همچنین بررسی گزینه های دیگری مانند pouchDB استفاده کنید.


James Millar James Millar
زمان دوره: 1h 29m

آموزش مدیریت رسانه با Azure Media Services API

Managing Media with the Azure Media Services API

ارائه ویدئو در مقیاس می تواند چالش برانگیز باشد بنابراین شما به روش های پیشرفته ای برای بسته بندی ، تجزیه و تحلیل و محافظت از آن محتوا نیاز دارید. این دوره به شما می آموزد که چگونه با استفاده از Azure Media Services API محتوای خود را بسته بندی ، فهرست بندی ، محافظت و بخار دهید.


James Millar James Millar
زمان دوره: 1h 44m

آموزش مهاجرت به Azure

Migrating to Azure

یاد بگیرید چگونه به طراحی و انجام یک مهاجرت موفق Azure.


James Millar James Millar
زمان دوره: 1h 40m

آموزش میکرو سرویس DevOps

Microservices DevOps

در این دوره ، شما با چندین اصل و الگو کلیدی آشنا خواهید شد که به شما امکان می دهد با موفقیت برنامه های ریز سرویس خود را پیاده سازی ، نظارت و مدیریت کنید که منجر به برنامه ها و زیرساخت های مقیاس پذیر و مقاوم تر می شود.


James Millar James Millar
زمان دوره: 1h 9m

آموزش Microsoft Azure IoT Developer: احراز هویت دستگاه را در IoT Hub پیاده سازی کنید

Microsoft Azure IoT Developer: Implement Device Authentication in IoT Hub

Microsoft Azure IoT Hub به شما امکان می دهد میلیون ها دستگاه متصل را به ابر وصل کنید. این دوره به شما می آموزد که چگونه با استفاده از احراز هویت در سطح دستگاه ، آنها را به طور ایمن وصل کنید.


James Millar James Millar
زمان دوره: 0h 37m