Douglas Starnes

نینجا Polyglot با گرایش‌های NET و پایتون

آموزش شروع کار با Jupyter Notebook و Python

Getting Started with Jupyter Notebook and Python

Jupyter Notebook یک محیط محاسباتی تعاملی است که فراتر از کد است و نحوه کار و تفکر بسیاری از توسعه دهندگان پایتون در مورد توسعه نرم افزار را کاملاً مختل کرده است. این دوره نشان می دهد که چگونه می توانید اجازه دهید همان کار را برای شما انجام دهد.


آموزش ایجاد یک برنامه متصل با Flutter

Creating a Connected App with Flutter

این دوره به شما یاد می دهد که با استفاده از JSON در یک برنامه تلفن همراه Flutter ، داده ها را به یک وب سرویس ارسال و دریافت کنید.


آموزش تغییر داده در MongoDB

Modifying Data in MongoDB

ساختار پایگاه های داده مدارک مدار ، مانند MongoDB ، مزایا و چالش هایی را هنگام کار با داده ها معرفی می کند. این دوره ایجاد ، به روزرسانی و حذف بخشی از CRUD را از دید مدیر یا توسعه دهنده MongoDB بررسی می کند.


آموزش ایجاد صفحه های مبتنی بر لیست در Xamarin.Forms

Creating List-based Screens in Xamarin.Forms

تقریباً یکی از نیازهای برنامه های تلفن همراه توانایی نمایش لیست ها یا مجموعه داده ها است. با Xamarin.Forms ، می توانید کار کوتاهی در این مورد با استفاده از یک کد کد واحد برای UI و منطقی که روی چندین سیستم عامل اجرا می شود ، انجام دهید.


آموزش Matplotlib برای تجسم داده ها و پایتون: شروع کار

Matplotlib for Data Visualization and Python: Getting Started

با اصول تجسم داده ها با استفاده از Python و Matplotlib سریع شوید. این دوره نحوه ایجاد و شخصی سازی نمودارها و نمودارها را برای بیان داستان پشت داده ها بررسی خواهد کرد. همچنین نحوه افزودن برخی از م componentsلفه های تعاملی را لمس می کند.


آموزش ساخت انیمیشن با فلاتر 1

Creating Animations with Flutter 1

این دوره به شما یاد می دهد که چگونه ویژگی های ویجت ها و صفحه نمایش ها را متحرک کنید تا جذابیت بصری را در یک برنامه Flutter ایجاد کنید.


آموزش فلاسک: چه چیزی در آن برای شما وجود دارد

Flask: What's in it For You

توسعه برنامه های کاربردی وب به یک مهارت بسیار مورد توجه در صنعت فناوری اطلاعات تبدیل شده است. و پایتون یکی از پرطرفدارترین زبان هاست. ..


آموزش شروع کار با کتابخانه استاندارد پایتون

Getting Started with the Python Standard Library

یادگیری و استفاده از پایتون به قدری آسان است که اختراع مجدد چرخ برای کارهای معمول نیز ممکن است آسان باشد. در برابر وسوسه مقاومت کنید زیرا کتابخانه استاندارد پایتون ممکن است شما را تحت پوشش قرار دهد!