Paul J. Smith

پل اسمیت قبل از منصب شدن به عنوان مدرس در انگلستان ، بیش از 25 سال در عرصه طراحی کار کرد. وی تاکنون در بخش هایی از جمله خرده فروشی ، طراحی استودیوی موسیقی ، آموزش و طراحی داخلی و تجاری روی پروژه هایی کار کرده است. او همیشه علاقه مند به طراحی و جزئیات طراحی است ، وی از نسخه 4 به عنوان کاربر و طرفدار SketchUp بوده است. پاول عاشق تدریس دانشجویان معماری و مهندسی در مورد روند طراحی است و همیشه توسط اشتیاقی که دانش آموزان هنگام استفاده از SketchUp برای تحقق طراحی خود دارند ، تشویق می شود. او همچنین دوره هایی را در SketchUp و Revit به مشاغل محلی از طریق دانشگاه می آموزد. در اوقات فراغت خود از شنا ، اسکی ، دوچرخه سواری و پیاده روی تپه لذت می برد.

آموزش SketchUp Pro: مدل سازی یک لامپ

SketchUp Pro: Modeling a Lamp

بیاموزید که چگونه یک مدل دقیق از چراغ خانه را در SketchUp Pro ایجاد کنید - و تکنیک های جدید سازمانی و طراحی را به جعبه ابزار مدل سازی سه بعدی خود اضافه کنید.


Paul J. Smith Paul J. Smith
زمان دوره: 3h 21m

آموزش SketchUp برای معماری: جزئیات

SketchUp for Architecture: Details

اصول جزئیات معماری را با SketchUp و LayOut بیاموزید. نحوه ایجاد تجسم های سه بعدی حرفه ای و نقاشی های ساخت دو بعدی را کشف کنید.


Paul J. Smith Paul J. Smith
زمان دوره: 4h 13m

آموزش SketchUp برای معماری: LayOut

SketchUp for Architecture: LayOut

بیاموزید چگونه SketchUp را با LayOut پیوند دهید تا مدل سه بعدی خود را متحول کنید و برنامه ها ، بخشها و ارتفاعات با کیفیت بالا را برای استفاده با برنامه ریزی و ساخت ایجاد کنید.


Paul J. Smith Paul J. Smith
زمان دوره: 3h 11m

آموزش SketchUp برای معماری

SketchUp for Architecture

اصول ساخت SketchUp را برای معماری ، از ایجاد یک طرح سایت تا اضافه کردن دیوارها ، درها ، پنجره ها ، کف و جزئیات که خانه را به خانه تبدیل می کند ، بیاموزید.


Paul J. Smith Paul J. Smith
زمان دوره: 5h 36m

آموزش SketchUp و Revit Workflow

SketchUp & Revit Workflow

معماران و طراحان: گردش کار مدل سازی را کشف کنید که خلاقیت و کیفیت را به حداکثر برساند. بیاموزید که چگونه از SketchUp برای مدل سازی مفهومی استفاده کنید و برای اصلاح به Revit بروید.


Paul J. Smith Paul J. Smith
زمان دوره: 4h 13m

آموزش SketchUp for Architecture: Details (2015)

SketchUp for Architecture: Details (2015)

با استفاده از SketchUp برای ساخت ساختاری پیچیده از اجزای ساده کاوش کنید. بیاموزید چگونه با پیروی از چند استراتژی اساسی سازمانی ، قابلیت مشاهده و انتخاب را کنترل کنید.


Paul J. Smith Paul J. Smith
زمان دوره: 4h 45m

آموزش Revit: جزئیات مربوط به کدهای اروپا

Revit: Detailing to European Codes

تکنیک های ایجاد پرونده های معماری را در Revit بیابید که مخصوص توپوگرافی ، آب و هوا و مقررات است.


Paul J. Smith Paul J. Smith
زمان دوره: 3h 12m