Károly Nyisztor

Károly Nyisztor یک توسعه دهنده و مربی کهنه کار تلفن همراه است. Károly چندین برنامه و بازی موفق در iOS ایجاد کرده است که بیشتر آنها توسط اپل ارائه شده است و بنیانگذار LEAKKA ، یک شرکت مشاوره در زمینه توسعه نرم افزار و فناوری است. او با شرکت هایی مانند Apple ، Siemens ، SAP و Zen Studios همکاری داشته است. در حال حاضر ، او بیشتر روزهای خود را به عنوان مهندس نرم افزار حرفه ای و معمار فناوری اطلاعات می گذراند. علاوه بر این ، او طراحی نرم افزار شی گرا ، iOS ، Swift ، Objective-C و UML را آموزش می دهد. به عنوان یک مربی ، هدف وی به اشتراک گذاشتن 20+ سال تخصص توسعه نرم افزار و تغییر زندگی دانشجویان در سراسر جهان است. او علاقه مند است تا به مردم کمک کند تا استعدادهای پنهان را آشکار کنند و آنها را به دنیای استارتاپ ها و برنامه نویسان هدایت کند.

آموزش Swift 5: برنامه نویسی پروتکل گرا

Swift 5: Protocol-Oriented Programming

در برنامه نویسی پروتکل گرا (POP) ، الگوی جدیدی که اپل معرفی کرده است ، غوطه ور شوید. بیاموزید که چگونه با POP برای طراحی و پیاده سازی نرم افزار مدرن با Swift کار کنید.


Károly Nyisztor Károly Nyisztor
زمان دوره: 2h

آموزش الگوهای طراحی عملی در Swift

Practical Design Patterns in Swift

با استفاده از الگوهای طراحی نرم افزار ، کدی کاربردی ، قوی و ضدآیند تر بسازید. با نحوه پیاده سازی محبوب ترین الگوهای طراحی "Gang of Four" با Swift آشنا شوید.


Károly Nyisztor Károly Nyisztor
زمان دوره: 2h 35m

آموزش توسعه iOS: امنیت

iOS Development: Security

درباره ساخت برنامه های امن iOS اطلاعات کسب کنید. کشف کنید چگونه با استفاده از جاکلیدی ، بیومتریک ، رمزنگاری نامتقارن و موارد دیگر ، از برنامه های خود در برابر تهدیدات کنونی و آینده محافظت کنید.


Károly Nyisztor Károly Nyisztor
زمان دوره: 2h 6m

آموزش توسعه iOS: معماری

iOS Development: Architecture

مفاهیم اساسی پشت معماری برنامه iOS را کاوش کرده و بهترین شیوه ها را طراحی کنید.


Károly Nyisztor Károly Nyisztor
زمان دوره: 2h

آموزش Swift 4: برنامه نویسی پروتکل گرا

Swift 4: Protocol-Oriented Programming

به الگوی برنامه نویسی پروتکل گرا نگاه دقیق تری بیندازید و یاد بگیرید که چگونه با آن کار کنید تا با سوئیفت کارآمدتر به توسعه برنامه نزدیک شوید.


Károly Nyisztor Károly Nyisztor
زمان دوره: 1h 44m