Sarah Weise

نویسنده و مدیر عامل Bixa ، یک استودیوی تحقیقات بازاریابی سارا ویز بنیانگذار و مدیرعامل Bixa ، استودیوی تحقیقات بازاریابی ، و نویسنده <i> InstaBrain </i> است. <br> <br> سارا سلاحی مخفی برای صدها مارک برجسته از جمله Google ، IBM بوده است ، Capital One ، Mikimoto ، PBS و Real Warriors ، به چند مورد اشاره کنم. سارا به این مارک ها کمک می کند تا مشتریان خود را عمیقا درک کنند و تجربیاتی را ایجاد کنند که کاملا اعتیاد آور است. او همچنین یک سخنران اصلی و متخصص در تحقیقات مشتری ، رفتار مشتری و نسل هزاره مشتری و آینده طراحی تجربه است. او در دانشگاه جورج تاون سخنرانی می کند ، یکی از بنیانگذاران آکادمی استادان UX است و در کنفرانس ها و رویدادهای شرکتی در سراسر جهان سخنرانی می کند. علاوه بر این ، سارا بارها و بارها در <i> ژورنال بانکداری دیجیتال </i> و <i> ژورنال بازاریابی رسانه های دیجیتال </i> منتشر شده است.

آموزش بنیادهای تحقیقات بازار

Market Research Foundations

آیا می خواهید مشتریان خود را در سطح عمیق تری بشناسید؟ بیاموزید که چگونه از تکنیک های اصلی تحقیقات بازار استفاده کنید ، اهداف تحقیق خود را روشن کنید و یافته های خود را به طور موثر ارائه دهید.


Sarah Weise Sarah Weise
زمان دوره: 54m 20s

آموزش مبانی UX: طراحی نسل

UX Foundations: Generational Design

بیاموزید که چگونه تجربه های مناسب کاربر را برای نسل های مختلف طراحی کنید. چگونگی انجام تحقیقات موثر برای هر گروه سنی و استفاده از الگوهای طراحی سازگار را کشف کنید.


Sarah Weise Sarah Weise
زمان دوره: 1h 12m

آموزش بنیادهای UX: قصه گویی

UX Foundations: Storytelling

بیاموزید که چگونه اصول قصه گویی را در روند طراحی UX خود اعمال کنید و تجربیات جذاب و کاربرمحوری را انجام دهید.


Sarah Weise Sarah Weise
زمان دوره: 58m 11s

آموزش تحقیقات UX: نقشه برداری سفر

UX Research: Journey Mapping

بیاموزید که چگونه برای بهبود طراحی محصول ، تجربه مشتری و بازاریابی ، سفر نهایی به پایان مشتری خود را از طریق روند نقشه برداری سفر UX تحقیق و مستند کنید.


Sarah Weise Sarah Weise
زمان دوره: 30m

آموزش تحقیقات UX: مطالعات خاطرات موبایل

UX Research: Mobile Diary Studies

بیاموزید که چگونه مطالعات روزانه تلفن همراه را انجام دهید ، ابزاری کیفی که عکس های معتبری از تجربیات مشتریان شما در تعامل آنها با محصول یا برند شما را ثبت می کند.


Sarah Weise Sarah Weise
زمان دوره: 33m