آموزش استقامت آواز خود را افزایش دهید، قسمت 1: کار با نی

Increase Your Vocal Endurance, Part 1: Straw Work

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره:

آیا هنگام آواز خواندن به سرعت نفس خود را از دست می دهید؟ آیا لحن صدای شما نفس گیر است؟ آیا با پشتیبانی تنفسی مشکل دارید؟

در این درس صوتی، ما قصد داریم از تمرینات SOVT (Semi Occluded Vocal Tract) برای افزایش ظرفیت ریه استفاده کنیم. این به ما لحن سازگارتر و افزایش استقامت صوتی را می دهد. ما همچنین آواسازی نی را معرفی خواهیم کرد که به ایجاد یک ساز آوازی متعادل‌تر کمک می‌کند. لطفاً یک فنجان حباب دار و نی آواز برای این تمرینات همراه داشته باشید.

بیایید آنچه را که قرار است یاد بگیرید را تفکیک کنیم:

 • تمرین ظرفیت ریه - بدانید که چیست و چگونه کار می‌کند.
  حذف کلید - احساس پشتیبانی تنفسی را تجربه کنید.
 • تمرین و تمرین فنجان حباب - بدن را آموزش می دهد تا فشار هوا را متمرکز کند.
  کلید حذف - آزاد شدن صدا را احساس کنید.
 • تمرین تک نت جام حباب - فشردن صدا را حذف کنید.
  کلید حذف - نفس خود را متمرکز کنید.
 • تمرین و تمرین آرپژیو جام حبابی - یک لحن ثابت در یک عبارت موسیقی ایجاد کنید.
  کلید برداشتن - نفس خود را ثابت کنید.
 • تمرین و تمرین اکتاو فنجان حباب‌دار - رسیدن به فواصل اکتاو را حذف کنید.
  کلید حذف - هر دو نت را در یک مکان نگه دارید.

من شما را تشویق می کنم که این سیستم آوازخوانی را به عنوان یک سیستم دنبال کنید. تمرین‌های صوتی در این درس‌های صوتی برای تمرین نسبتاً ساده هستند، اما هماهنگی‌های ماهیچه‌ای بسیار پیچیده هستند. تا زمانی که احساس کنید این تمرینات آواز خواندن را در حافظه عضلانی خود دارید به کار خود ادامه دهید. وقتی این کار را انجام دادید، با خیال راحت ادامه دهید یا به این درس‌های صوتی برگردید و به تمرین و تقویت مهارت‌های خود ادامه دهید.

از اینکه من را در سفر آوازی خود قرار دادید بسیار متشکرم. من خیلی خوشحالم که در این راه با شما هستم. من مشتاقانه منتظر هستم که به زودی با شما آواز بخوانم.

من دوست دارم آواز شما را بشنوم. پس از اتمام بخش اول این دوره آموزشی استقامتی آوازی، لطفاً یک پیوند وب ویدیویی را در گالری پروژه به اشتراک بگذارید تا اجرای آوازی که فکر می‌کنید آنچه را که در اینجا آموخته‌اید به نمایش می‌گذارد.

ویدئوی شما می‌تواند خود را در حال آواز خواندن جلوی دوربین، سخنرانی روی صحنه، سخنرانی در جمع یا ارائه در کلاس درس نشان دهد. باید درک شما را از پنج نکته کلیدی که در این درس به آنها پرداختیم نشان دهد:

 1. احساس پشتیبانی تنفسی را تجربه کنید.
 2. آزاد شدن صدا را احساس کنید.
 3. نفس خود را متمرکز کنید.
 4. نفس خود را ثابت نگه دارید.
 5. هر دو یادداشت را در یک مکان نگه دارید.

دانشجویان فقط به یک پیوند ویدئویی ارسالی محدود می‌شوند، بنابراین بهترین موردی را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید. پیوندهای فایل قابل دانلود یا پیوندهای وب سایت های اشتراک گذاری فایل را در پست خود وارد نکنید.


سرفصل ها و درس ها

درس ها Lessons

 • تمرین آرپژو جام حباب Bubble Cup Arpeggio Practice

 • تمرین اکتاو فنجان حباب Bubble Cup Octave Exercise

 • تمرین حباب بند نت Bubble Cup Ningle Note Exercise

 • تمرین تک نت جام حباب Bubble Cup Single Note Practice

 • تمرین آرپژو فنجان حباب Bubble Cup Arpeggio Exercise

 • استقامت صوتی خود را افزایش دهید قسمت 1 Increase Your Vocal Endurance Part 1

 • تمرین اکتاو جام حباب Bubble Cup Octave Practice

 • ورزش ظرفیت ریه Lung Capacity Exercise

 • خلاصه Summary

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش استقامت آواز خود را افزایش دهید، قسمت 1: کار با نی
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
1h 4m
9
Skillshare (اسکیل شیر) skillshare-small
15 شهریور 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
4
- از 5
ندارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Madeleine Harvey Madeleine Harvey

مربی آواز

سلام! من مادلین هاروی هستم، یک معلم صدا که در نشویل، TN واقع شده است. در این کانال SkillShare، من آموزش های صوتی فشرده کارگاهی را با تمرکز بر تکنیک های آواز، نکات ترانه سرایی و بهترین شیوه های اجرا ارسال می کنم. خیلی ممنون که این کانال را بررسی کردید من مشتاقانه منتظر هستم که به زودی با شما آواز بخوانم.

Skillshare (اسکیل شیر)

اسکیل‌شر یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها افراد در سراسر جهان امکان یادگیری مهارت‌های جدید را فراهم می‌کند. این پلتفرم با ارائه دوره‌های متنوع در زمینه‌هایی از جمله هنر و طراحی، فناوری، کسب و کار، و زندگی موفق، به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین به یادگیری بپردازند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سکیل‌شر، ارائه دوره‌های تدریس شده توسط صاحبان مهارت‌ها و افراد موفق در زمینه‌های مختلف است. این امر باعث می‌شود که کاربران از تجربیات و دانش عملی افرادی که در حوزه‌های مورد نظرشان موفق عمل کرده‌اند، بهره‌مند شوند و بهترین اطلاعات را برای بهبود مهارت‌های خود دریافت کنند. به این ترتیب، سکیل‌شر نه تنها یک پلتفرم آموزشی است، بلکه یک جامعه آموزشی است که افراد را به اشتراک گذاری دانش و تجربیات تشویق می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت خود ادامه دهند.