کاربر گرامی، ضمن سپاس از انتخاب سرویس آموزشی دنیاد پیش از خرید قوانین زیر را مطالعه فرمایید:
به دلیل قوانین کپی رایت در خارج از کشور، خدمات این سایت فقط در ایران قابل استفاده می باشد.
هر آموزش سفارش داده شده، صرفا مختص استفاده دریافت کننده اصلی آن محصول است و فرد دریافت کننده، نباید آن را به هر نحوی منتشر نماید و یا در اختیار دیگران قرار دهد.
کلیه مسئولیت های مرتبط با صحت علمی محتوای آموزشی ارائه شده، مربوط به مدرس مجموعه آموزشی است و «دنیاد» مسئولیتی در این خصوص ندارد.
دنیاد در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند .
در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل دنیاد که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد
اگر در سایت های دیگر با موارد نقض کپی رایت دنیاد مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی « دنیاد» به آدرس ایمیل support@DonYad.com اطلاع دهید.
از اینکه سرویس آموزشی دنیاد را انتخاب کردید از شما سپاس گزاریم.