لطفا جهت اطلاع از آخرین دوره ها و اخبار سایت در کانال تلگرام عضو شوید.

آموزش یک کتاب الکترونیکی B2B بنویسید

Write a B2B eBook

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد. سرفصل ها و درس ها | نظرات
توضیحات دوره:

کتاب‌های الکترونیکی تجاری یکی از محبوب‌ترین انواع محتوای بازاریابی هستند، زیرا به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا ایده‌های پیچیده را منتقل کنند. این بدان معناست که نوشتن کتابهای الکترونیکی B2B آسان نیست.

کتاب‌های الکترونیکی طولانی هستند. کتاب های الکترونیکی موضوعات پیچیده را پوشش می دهند. کتاب های الکترونیکی، به عنوان تکالیف نوشتن، ترسناک هستند.

بنابراین، اگر فکر نوشتن یک کتاب الکترونیکی 30 صفحه‌ای شما را پر از ترس می‌کند، اما می‌دانید که به هر حال باید آن را بنویسید، این دوره را بگذرانید.

سلام، من آلن شارپ هستم و به دوره آموزشی من در مورد نحوه نوشتن کتاب الکترونیکی B2B خوش آمدید. در این دوره، من شما را گام به گام در فرآیند نوشتن کتاب الکترونیکی راهنمایی می کنم. من به شما یاد می دهم که چگونه موضوعی را انتخاب کنید، اهداف خود را کشف کنید و چیزی بدیع بگویید. من نحوه مصاحبه با کارشناسان موضوعی، ایجاد عنوان کاری، ایجاد طرح کلی، نوشتن مقدمه و موارد دیگر را توضیح می دهم.

من به شما کمک می‌کنم بر موانع اصلی نوشتن یک کتاب الکترونیکی غلبه کنید، یعنی اینکه بدانید چه چیزی بگویید، به چه کسی بگویید، و چگونه (و چرا) کتاب الکترونیکی خود را ساختار دهید.

در طول دوره، آنچه را که در حال تدریس هستم با مرور بیش از دوازده کتاب الکترونیکی B2B به تصویر می‌کشم. شما بهترین شیوه‌های صنعت را برای نوشتن عناوین کتاب الکترونیکی، نوشتن مقدمه، نوشتن صفحات جداگانه، استفاده از عناصر طراحی برای جذاب‌تر کردن کپی‌تان برای خواندن، نوشتن خلاصه‌های اجرایی و موارد دیگر یاد می‌گیرید.

به عبارت دیگر، این دوره کاربردی است. من تئوری را توضیح می‌دهم، تئوری را در عمل به شما نشان می‌دهم، و مثال‌هایی از دنیای واقعی از IBM، SalesForce، LinkedIn و مایکروسافت در مورد نحوه نوشتن کتاب‌های الکترونیکی B2B که خوانندگان را درگیر می‌کند، پرورش دهنده سرنخ‌ها، آموزش خریداران، و موقعیت شما را به عنوان یک فرد ارائه می‌دهم. قدرت.
من یک کپی رایتر B2B، نویسنده محتوا و نویسنده منتشر شده با بیش از 30 سال تجربه در تجارت هستم. من کتاب های زیادی نوشته و منتشر کرده ام و سهم من از کتاب های الکترونیکی B2B را نوشته ام.

اگر نیاز به نوشتن کتاب‌های الکترونیکی دارید که واضح، جذاب، متقاعدکننده و مؤثر باشند، این دوره را بگذرانید. توضیحات دقیق دوره را در زیر بررسی کنید. دروس پیش نمایش رایگان را تماشا کنید. نظرات دانش آموزان راضی من را بخوانید. سپس اکنون ثبت نام کنید.

کتاب الکترونیکی پیوست را بخوانید، سپس یک خلاصه اجرایی یک صفحه‌ای بنویسید که هم یافته‌های اولیه و هم توصیه‌های موجود در سند را نشان می‌دهد. سپس خلاصه اجرایی خود را آپلود کرده و به اشتراک بگذارید.


سرفصل ها و درس ها

درس ها Lessons

 • به کتاب الکترونیکی خود یک عنوان بدهید Give Your eBook a Title

 • برای Persona & Journey بنویسید Write for Persona & Journey

 • بر اساس سه چیز بنویس Write Based On Three Things

 • یک صفحه بنویس تکرار. Write One Page. Repeat.

 • خلاصه اجرایی خود را بنویسید Write Your Executive Summary

 • یک کتاب الکترونیکی بنویسید Write an eBook

 • برای Layout بنویسید Write for the Layout

 • مقدمه را بنویسید Write the Introduction

 • مصاحبه با یک SME Interview an SME

 • مقدمه ای بر کتاب های الکترونیکی B2B Introduction to B2B eBooks

 • سه چیز را درست دریافت کنید Get Three Things Right

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش یک کتاب الکترونیکی B2B بنویسید
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
1h 20m
11
Skillshare
18 مرداد 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
دارد
دارد
دارد
Alan Sharpe
Alan Sharpe

مدرس کپی رایتینگ

آیا بیوگرافی من را می خوانید زیرا می خواهید کپی رایتینگ خود را بهبود ببخشید؟ جایزه. این باعث می شود ما دو نفر باشیم.

آیا به دنبال مربی کپی‌نویسی هستید که برای حساب‌های Fortune 500 (Apple، IBM، Hilton Hotels، Bell) نوشته باشد؟ بررسی کنید.

آیا می خواهید مربی کپی رایتینگ شما تجربه نوشتن در چندین کانال (چاپ، آنلاین، پست مستقیم، رادیو، تلویزیون، فضای باز، بسته بندی، نام تجاری) را داشته باشد؟ شیار.

اگر شما می خواستید، آیا مربی کپی شما نیز مردی بود که به علامت تعجب واکنش های آلرژیک نشان می داد، که فکر می کند صداقت در تبلیغات امری بد نیست، و کسی که معتقد است مهم ترین فرد در این پاراگراف شما هستید؟

در دوره های من شرکت کنید.

من آلن شارپ هستم. از آشنایی شما خوشحالم من یک کپی‌رایتر 30 ساله هستم که از سال 1989 به مردم یاد می‌دهم چگونه متقاعدکننده بنویسند.

از طریق کارگاه‌های کنفرانس، کلاس‌های کپی‌نویسی، سمینارهای تلفنی، وبینارها، مقالات مجلات تجاری، خبرنامه‌ها، پست‌های وبلاگ و در بسیاری از کتاب‌هایم، به هزاران کپی‌رایتر در چهار قاره کمک کرده‌ام که در مهارت متقاعد کردن بر روی کاغذ و پیکسل تسلط پیدا کنند.

من به خودم مهارت کپی‌رایتینگ تبلیغاتی را یاد دادم و به عنوان یک کپی‌رایتر آزاد و همچنین یک کپی‌رایتر ارشد برای دو آژانس تبلیغاتی کار کردم. من همه چیز را از قطعات پمپ گرفته تا تریلرهای برقی گرفته تا سیستم های انتقال ویدئوی دیجیتال و خدمات بیمه فروختم و در هر رسانه ای کار می کردم. من حتی به مشتری کمک کردم تا از پست مستقیم برای فروش کتاب میز قهوه درباره الویس پریسلی استفاده کند. نپرس.

پس از یک دهه کار به‌عنوان یک کپی‌رایتر، تمرکزم را به دو تخصص محدود کردم: نوشتن نامه‌های پست مستقیم برای مشاغل، و نامه‌های جمع‌آوری سرمایه برای غیرانتفاعی.

اکنون می‌خواهم به شما کمک کنم نسخه‌ای بنویسید که مورد توجه قرار گیرد، خوانده شود و نتیجه بگیرد. بیایید شروع کنیم.