آموزش یک کتاب الکترونیکی B2B بنویسید

Write a B2B eBook

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره:

کتاب‌های الکترونیکی تجاری یکی از محبوب‌ترین انواع محتوای بازاریابی هستند، زیرا به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا ایده‌های پیچیده را منتقل کنند. این بدان معناست که نوشتن کتابهای الکترونیکی B2B آسان نیست.

کتاب‌های الکترونیکی طولانی هستند. کتاب های الکترونیکی موضوعات پیچیده را پوشش می دهند. کتاب های الکترونیکی، به عنوان تکالیف نوشتن، ترسناک هستند.

بنابراین، اگر فکر نوشتن یک کتاب الکترونیکی 30 صفحه‌ای شما را پر از ترس می‌کند، اما می‌دانید که به هر حال باید آن را بنویسید، این دوره را بگذرانید.

سلام، من آلن شارپ هستم و به دوره آموزشی من در مورد نحوه نوشتن کتاب الکترونیکی B2B خوش آمدید. در این دوره، من شما را گام به گام در فرآیند نوشتن کتاب الکترونیکی راهنمایی می کنم. من به شما یاد می دهم که چگونه موضوعی را انتخاب کنید، اهداف خود را کشف کنید و چیزی بدیع بگویید. من نحوه مصاحبه با کارشناسان موضوعی، ایجاد عنوان کاری، ایجاد طرح کلی، نوشتن مقدمه و موارد دیگر را توضیح می دهم.

من به شما کمک می‌کنم بر موانع اصلی نوشتن یک کتاب الکترونیکی غلبه کنید، یعنی اینکه بدانید چه چیزی بگویید، به چه کسی بگویید، و چگونه (و چرا) کتاب الکترونیکی خود را ساختار دهید.

در طول دوره، آنچه را که در حال تدریس هستم با مرور بیش از دوازده کتاب الکترونیکی B2B به تصویر می‌کشم. شما بهترین شیوه‌های صنعت را برای نوشتن عناوین کتاب الکترونیکی، نوشتن مقدمه، نوشتن صفحات جداگانه، استفاده از عناصر طراحی برای جذاب‌تر کردن کپی‌تان برای خواندن، نوشتن خلاصه‌های اجرایی و موارد دیگر یاد می‌گیرید.

به عبارت دیگر، این دوره کاربردی است. من تئوری را توضیح می‌دهم، تئوری را در عمل به شما نشان می‌دهم، و مثال‌هایی از دنیای واقعی از IBM، SalesForce، LinkedIn و مایکروسافت در مورد نحوه نوشتن کتاب‌های الکترونیکی B2B که خوانندگان را درگیر می‌کند، پرورش دهنده سرنخ‌ها، آموزش خریداران، و موقعیت شما را به عنوان یک فرد ارائه می‌دهم. قدرت.
من یک کپی رایتر B2B، نویسنده محتوا و نویسنده منتشر شده با بیش از 30 سال تجربه در تجارت هستم. من کتاب های زیادی نوشته و منتشر کرده ام و سهم من از کتاب های الکترونیکی B2B را نوشته ام.

اگر نیاز به نوشتن کتاب‌های الکترونیکی دارید که واضح، جذاب، متقاعدکننده و مؤثر باشند، این دوره را بگذرانید. توضیحات دقیق دوره را در زیر بررسی کنید. دروس پیش نمایش رایگان را تماشا کنید. نظرات دانش آموزان راضی من را بخوانید. سپس اکنون ثبت نام کنید.

کتاب الکترونیکی پیوست را بخوانید، سپس یک خلاصه اجرایی یک صفحه‌ای بنویسید که هم یافته‌های اولیه و هم توصیه‌های موجود در سند را نشان می‌دهد. سپس خلاصه اجرایی خود را آپلود کرده و به اشتراک بگذارید.


سرفصل ها و درس ها

درس ها Lessons

 • به کتاب الکترونیکی خود یک عنوان بدهید Give Your eBook a Title

 • برای Persona & Journey بنویسید Write for Persona & Journey

 • بر اساس سه چیز بنویس Write Based On Three Things

 • یک صفحه بنویس تکرار. Write One Page. Repeat.

 • خلاصه اجرایی خود را بنویسید Write Your Executive Summary

 • یک کتاب الکترونیکی بنویسید Write an eBook

 • برای Layout بنویسید Write for the Layout

 • مقدمه را بنویسید Write the Introduction

 • مصاحبه با یک SME Interview an SME

 • مقدمه ای بر کتاب های الکترونیکی B2B Introduction to B2B eBooks

 • سه چیز را درست دریافت کنید Get Three Things Right

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش یک کتاب الکترونیکی B2B بنویسید
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
1h 20m
11
Skillshare (اسکیل شیر) skillshare-small
18 مرداد 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
- از 5
دارد
دارد
دارد
Alan Sharpe

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Alan Sharpe Alan Sharpe

Fortune 500 Copywriter & Coach از سال 1989

Skillshare (اسکیل شیر)

اسکیل‌شر یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها افراد در سراسر جهان امکان یادگیری مهارت‌های جدید را فراهم می‌کند. این پلتفرم با ارائه دوره‌های متنوع در زمینه‌هایی از جمله هنر و طراحی، فناوری، کسب و کار، و زندگی موفق، به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین به یادگیری بپردازند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سکیل‌شر، ارائه دوره‌های تدریس شده توسط صاحبان مهارت‌ها و افراد موفق در زمینه‌های مختلف است. این امر باعث می‌شود که کاربران از تجربیات و دانش عملی افرادی که در حوزه‌های مورد نظرشان موفق عمل کرده‌اند، بهره‌مند شوند و بهترین اطلاعات را برای بهبود مهارت‌های خود دریافت کنند. به این ترتیب، سکیل‌شر نه تنها یک پلتفرم آموزشی است، بلکه یک جامعه آموزشی است که افراد را به اشتراک گذاری دانش و تجربیات تشویق می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت خود ادامه دهند.