آموزش توسعه دهندگان کامل C #: روش درست را کد کنید
24h 4m
170
Udemy
09 مهر 1397
19,200
4.3 از 5
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می شود.)
معمولا دارد
معمولا دارد (در صورت درخواست)
EDU CBA

https://donyad.com/d/6ddb

آموزش توسعه دهندگان کامل C #: روش درست را کد کنید

The Complete C# Developers: Code the Right Way

سرفصل ها و درس ها | نظرات

توضیحات دوره: برنامه نویسی Master C # در Visual Studio با استفاده از Net Framework. تمام مفاهیم موجود در C # را با شرح عمیق پوشش دهید

آنچه خواهید آموخت

 • با استفاده از .Net Framework اصول برنامه نویسی C # را در Visual Studio بیاموزید.
 • با مهارت های استاندارد برنامه نویسی کار کنید
 • مفهوم برنامه نویسی شی گرا را در C # بیاموزید
 • برنامه یا برنامه های خود را با استفاده از Visual Studio توسعه و اجرا می کند.
 • این دوره به مشارکت کنندگان کمک می کند تا به عنوان توسعه دهنده .Net در صنعت نرم افزار شغل پیدا کنند.
 • تمام مفاهیم اساسی را با شرح عمیق C # پوشش دهید.
 • در مورد تمام اصول زبان C # بحث کنید و اگرچه Assignment را نشان دهید.
 • برای صدور گواهینامه Microsoft مفید است.
 • برای یادگیری سایر فناوری های میکرو نرم پایگاه ایجاد کنید.

C #: یک زبان برنامه نویسی منحصر به فرد ، C # برای زیرساخت های CLI/Common Language طراحی شده است. این شامل یک کد اجرایی و محیط زمان اجرا است که امکان استفاده از زبانهای سطح بالا در سیستم عامل ها و معماری های مختلف رایانه را فراهم می کند.

C # دوره: آسان برای یادگیری، سریع به کامپایل. C # یک زبان برنامه نویسی مدرن و عمومی است که برای یادگیری ساده است و می تواند در سراسر سیستم عامل های متعدد کامپایل شود.

دوره C #: شی و م Compلفه گرا. آموزش C # یک زبان سطح بالا است که شی object و م componentلفه گرا است. تسلط بر آن آسان است زیرا یک زبان ساختاری است که برنامه هایی با کارایی بالا تولید می کند. این بخشی از چارچوب Dot Net است.

دوره C #: ویژگی های قوی برنامه نویسی. آموزش C # از زبانهای سطح بالای سنتی مانند C و C ++ پیروی می کند. علاوه بر این ، شباهت زیادی به جاوا دارد. آنچه باعث غیر معمول بودن آموزش C # می شود ، ویژگی های بیشمار قوی برنامه نویسی آن است که آن را به گزینه برتر برنامه نویسان در سراسر جهان تبدیل می کند.

C # یک زبان شی گرا بسیار زیبا و بدون نوع است. این توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های ایمن و قوی را که با فریم ورک های NET اجرا می شوند ، ایجاد کنند. از آموزش C # می توان برای ایجاد انواع مختلفی از برنامه ها مانند برنامه های کاربردی کلاینت ویندوز ، برنامه های سرویس گیرنده سرور و برنامه های پایگاه داده استفاده کرد. جدا از آن ، همچنین می تواند خدمات وب XML ، اجزای توزیع شده و موارد دیگر ایجاد کند.

گرافیک های خیره کننده ای که ارتباط برقرار می کنند: یک آواتار تصویری. آموزش ویژوال سی شارپ یک ویرایشگر کد پیشرفته و طراحان رابط کاربری راحت و همچنین یک اشکال زدایی یکپارچه و سایر ابزارهای اصلی را برای ساده سازی توسعه برنامه ها بر اساس چارچوب NET و زبان C # فراهم می کند. C # بصری نیاز به درک مفاهیم اساسی برنامه نویسی دارد.

یادگیری زبان: نحوی که ساده است. آموزش سی شارپ یک نحو بسیار رسا و ساده دارد که یادگیری آن آسان است. توسعه دهندگان آشنا با C ، C ++ یا Java به راحتی می توانند این زبان را یاد بگیرند. یک مزیت بزرگ نحو C # ساده سازی مشکلات مرتبط با C ++ است. به علاوه ، این ویژگی های قدرتمندی از جمله انواع ارزش انعطاف پذیر ، نمایندگان ، شمارش ها ، دسترسی مستقیم به حافظه و عبارات lambda را فراهم می کند. اینها در جاوا دست نیافتنی است ، اما در مبتدیان C # وجود دارد.

دوره آموزش C # از روش ها و انواع عمومی پشتیبانی می کند. این کار باعث افزایش عملکرد تضمین ایمنی می شود. همچنین تکرارکننده هایی را ارائه می دهد که رفتارهای تکراری را که با کد مشتری نشان داده می شوند ، سفارشی می کنند. مبتدیان C # ساخت زبان درجه یک دارند زیرا دارای یک پرس و جو به شدت تایپ شده با استفاده از عبارت Language Integrated Query/LINQ است.

C # Course یک زبان شی گرا است به این معنی که از ویژگی هایی مانند وراثت ، چند شکلی و کپسوله سازی پشتیبانی می کند.

Encapsulation: متغیرها و روشهایی که نقطه ورود برنامه را تشکیل می دهند در تعریف کلاس طبقه بندی می شوند.

وراثت: کلاس ممکن است مستقیماً از یک کلاس والد به ارث برسد ، اما می تواند تعداد n رابط را پیاده سازی کند.

در مبتدیان C # یک کلاس سبک یا سبک نیز وجود دارد که یک نوع توده اختصاص یافته برای اجرای رابط ها بدون ویژگی وراثت است. روشهایی که در کلاس والد عملکرد بهتری دارند ، برای جلوگیری از تعریف مجدد ، به کلمات کلیدی غالب احتیاج دارند.

زبان نوآورانه سازه های توسعه نرم افزار را تسهیل می کند. مبتدیان C # همچنین توسعه م developلفه های نرم افزار را از طریق سازه های نوآورانه متعدد زبان که به شرح زیر است ، آسان می کنند:

نمایندگان: امضاهای روش کپسوله شده که اعلان های ایمن را فعال می کنند

Properties- دسترسی برای متغیرهای عضو خصوصی

ویژگی ها - فراداده های اعلامی مربوط به انواع در زمان اجرا

LINQ قابلیتهای جستجوی داخلی را در منابع مختلف داده فراهم می کند

نظرات مستندات XML درون خطی

C # همچنین می تواند هر چیزی را که یک برنامه بومی C ++ می تواند از طریق فرآیند "interop" انجام دهد ، به خود اختصاص دهد. این برنامه های مبتدی C # را قادر می سازد از نشانگرها و کد ناامن برای مواردی که دسترسی مستقیم به حافظه بسیار مهم است پشتیبانی کنند.

چارچوب NET: به عنوان معماری بستر های نرم افزاری برای آموزش C # خدمت می کند

برنامه های آموزشی C # بر روی .NET Framework اجرا می شوند. این چارچوب جز component جدایی ناپذیر ویندوز است. این شامل CLR یا Common Language Runtime ، یک سیستم اجرای مجازی و مجموعه ای کاملاً یکپارچه از کتابخانه های کلاس است. CLR به اجرای تجاری انجام شده توسط مایکروسافت اشاره دارد. این اجرای زیرساخت زبان مشترک ، یک استاندارد جهانی برای ایجاد محیط های اجرا و توسعه است که با کار یکپارچه زبانها و کتابخانه ها مشخص می شود


چگونه کار کرد؟

کد منبع در C # به زبان میانی یا IL وارد شده است. این مطابق با مشخصات CLI است. یک فایل اجرایی به نام Assembly کد IL و منابع مانند رشته ها و بیت مپ ها را ذخیره می کند. پسوند معمول این گونه پرونده ها .dil یا .exe است. مانیفست داده هایی را درباره انواع ، نسخه ها ، فرهنگ و الزامات امنیتی انواع مونتاژ ارائه می دهد.

وقتی برنامه مبتدی C # اجرا می شود ، مونتاژ روی CLR بارگذاری می شود. پس از برآورده شدن الزامات امنیتی ، CLR تدوین Just In Time را برای تبدیل کد IL به دستورالعمل ها به صورت ماشین بومی انجام می دهد. CLR همچنین خدمات مربوط به مدیریت منابع ، مدیریت استثناها و جمع آوری خودکار زباله را ارائه می دهد.

CLR: کد مدیریت شده

از CLR به عنوان کد مدیریت شده یاد می شود در مقابل با کد غیر مدیریتی کامپایل شده در زبان ماشین بومی که یک سیستم خاص را هدف قرار داده است.


چارچوب NET چه چیزی را می گیرد؟

یکی از ویژگیهای کلیدی .NET Framework قابلیت همکاری زبان است زیرا کد IL که توسط کامپایلر این زبان برنامه نویسی کامپایل شده است بر مشخصات نوع معمولی تأیید می کند. بنابراین ، کد IL تولید شده از C # می تواند با کدهای تولید شده از نسخه های .NET بیش از 25 زبان شکایت CTS مانند Visual Basic ، Visual C ++ یا بیشتر ترکیب شود.

چارچوب .NET همچنین یک کتابخانه گسترده ای از 4000 کلاس به غیر از خدمات زمان اجرا را جلب می کند. برای ورودی فایل و خروجی به دستکاری رشته و تجزیه XML، این کلاس ها به فضاهای فضایی سازماندهی می شوند که قابلیت های زیادی را ارائه می دهند.

کد منبع C # ، و همچنین سایر زبانهای .NET در کد رمز میانی معروف به عنوان Microsoft Intermediate Language وارد می شوند. C # از C ، C ++ و Java مشتق شده است و برخی ویژگی ها از Microsoft Visual Basic در مخلوط است. C # برای توسعه برنامه ها برای محیط Microsoft .NET استفاده می شود که جایگزینی برای توسعه جاوا ارائه می دهد.


C # Flashback Training: تاریخچه C #

مبتدیان C # به عنوان بخشی از طرح Microsoft .NET برای توسعه اجزا به صورت کاملاً شی گرا طراحی شده اند. سی شارپ در سال 2000 هنگامی که بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت بر کنفرانس توسعه دهندگان حرفه ای ریاست داشت ، راه اندازی شد.

Visual Studio .NET نیز در همان زمان اعلام شد.

سازندگان اصلی C # Peter Golde، Eric Gunnerson، Peter Sollichy، Anders Hejlsberg و همچنین اسکات Wiltamuth بود.

درباره هجلسبرگ: طراح اصلی این زبان آندرس هجلسبرگ بود که معمار اصلی مایکروسافت بود. او همچنین با تجربه Visual J ++ ، Delphi و Turbo Pascal یک طراح چارچوب بود.

آموزش C # و زیرساخت زبان مشترک به سازمانهای استاندارد بین المللی مانند IEC ، ISO و IEC ارسال شده است.


چه کسی باید دوره C # را یاد بگیرد؟

C # فراتر از یک نت موسیقی است ، همچنین یک زبان برنامه نویسی است. با چارچوب Microsoft .NET همراه بوده و در سال 2000 معرفی شده است ، از 5 نسخه و حتی یک طلسم استفاده شده است.

دوره C # یکی از بهترین زبانهای برنامه نویسی برای یادگیری در نظر گرفته می شود و می تواند شما را استخدام کند.

C # در حال حاضر بیشترین استفاده را در توسعه برنامه های شخص ثالث برای ویندوز دارد. این زبان همچنین بیشترین کاربرد را برای برنامه نویسی Windows Silverlight دارد.

از برنامه نویسان گرفته تا دانش آموزان ، کارگران شرکت ها تا مدیران شرکت ها ، C # گزینه مناسبی برای هرکسی است که می خواهد مهارت برنامه نویسی خود را ارتقا دهد.

منحنی یادگیری C # برای کسانی که از قبل به زبان برنامه نویسی تبحر دارند کوتاه است.

یادگیری سی شارپ برای کسانی که به زبان های برنامه نویسی مسلط هستند ، یک ضربه سریع است.


آیا باید دوره C # را یاد بگیرم؟

دوره C # بسیار مفید است. این یک زبان برنامه نویسی است که دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد است.

جدا از قابلیت های داخلی برنامه نویسی کاربردی و ظرفیت های برنامه نویسی همزمان ، C # جمع آوری زباله های بومی و همچنین ایمنی نوع را ارائه می دهد.

اگر می خواهید دوره C # را یاد بگیرید ، منابع زیادی از جمله فیلم ، کتاب ، کتابچه راهنما و وب سایت های آموزشی وجود دارد.

اگر قبلاً زبانهای برنامه نویسی مانند Java ، C ++ یا C را می دانید ، یادگیری این زبان برنامه نویسی بسیار مفید و بسیار بازارپسند می تواند مزایای بیشتری داشته باشد.


چرا دوره آموزش C # را یاد می گیریم؟

دوره C #: آموزش C # به یک استاندارد صنعتی تبدیل شده است

اتحادیه تولیدکنندگان رایانه اروپا در سال 2001 مشخصات زبان C # را به عنوان یک استاندارد تصویب کرد. گواهینامه ISO برای این زبان برنامه نویسی آن را به یک استاندارد طلایی در صنعت تبدیل می کند. زبان C # به عنوان بخشی از ابتکار عمل دات نت ساخته شده و برای استاندارد سازی ارائه شده است.


دوره C #: C # زمان اجرا است

زبان C # به گونه ای طراحی شده است که جدا از آن که به عنوان پلتفرم agnostic باشد ، زمان اجرا باشد. اگر پیاده سازی از نوع و عملکرد توصیف شده در هر مشخصات پشتیبانی کند ، کامپایلر C # می تواند تقریباً بر روی هر نوع معماری زمان اجرا رقابت کند. برخی از پیاده سازی های اولیه شخص ثالث C # را مستقیماً به کد بایت جاوا وارد می کنند.


دوره C #: C #: بهترین ها از بقیه

طراحان زبان C # از C ، C ++ و توسعه جاوا استفاده کردند. بهترین جنبه های این زبان ها برای ایجاد این زبان مدرن و شی گرا بدون اشکال و محدودیت زبان های دیگر ترکیب شد. بسیاری از ویژگی های زبانی که مورد سو استفاده قرار می گیرند در C # حذف شده اند تا این زبان را برای توسعه دهندگان ایمن تر کند.

C # از این نظر عالی است که پشتیبانی مفهومی از خصوصیات (اعضای داده) و سایر عناصر مشترک برنامه نویسی شی گرا را پشتیبانی می کند. همراه با اظهارات ملک ، C # ذاتاً از رویدادها ، مقادیر اعلام شده و انواع مرجع ، اضافه بار اپراتور و نمایندگان پشتیبانی می کند.


کد مدیریت شده - جایگزین کردن دستورالعمل های ماشین بومی

از طریق پیاده سازی مایکروسافت ، برنامه های C # کد مدیریت شده را ارائه می دهند. نتیجه گردآوری برنامه ای متشکل از دستورالعملهای CIL تعبیه شده به جای دستورالعملهای ماشین بومی را ایجاد می کند. CIL به عنوان Microsoft Intermediate Language یا گاهی اوقات به عنوان IL شناخته می شود شبیه مفهوم bytecode جاوا است و شامل دستورالعمل های سطح پایین است که توسط زمان اجرای سازگار با CLI اجرا می شوند. این برنامه ها کد مدیریت شده نامیده می شوند زیرا CLR این دستورالعمل ها را به کد اجرایی ماشین تبدیل می کند و خدمات زیرساختی را برای کدهایی مانند جمع آوری زباله ، طول عمر شی و مدیریت پشته و تأیید نوع کنترل می کند.


منحنی یادگیری آسان

کسانی که سابقه C ، C ++ یا Java دارند ، به راحتی آموزش C # را یاد می گیرند. توسعه دهندگان با آشنایی اولیه با JavaScript و زبان های تایپ شده مانند Visual Basic یادگیری آموزش C # را آسان می یابند. برنامه های پیچیده خوانا و ظریف به نظر می رسند زیرا C # یک زبان کم حرف است. آموزش C # ویژگی هایی را ارائه می دهد که توسط Visual Basic پشتیبانی نمی شود ، از جمله اضافه بار اپراتور ، عددهای صحیح بدون علامت و ایمنی از نوع قوی تر. در نظر بگیرید که C # فقط 77 کلمه کلیدی دارد در حالی که برنامه نویسان از آن آسان استفاده می کنند. زبانهای دیگری را در نظر بگیرید که حاوی هزاران کلاس و روشها و خصوصیات بی شماری است.C #: افزودنی ارزشمند به جعبه ابزار Developer

آموزش C # یک مورد مهم در جعبه ابزار توسعه دهندگان است. استاندارد سازی کتابخانه های زبان و کلاس تضمین می کند مهارت ها در سیستم عامل ها و ویژگی های زبان مفید خواهد بود ، همچنین توانایی هایی که دلایل مهمی را برای شروع استفاده از آن در توسعه ارائه می دهد.


پیش نیازهای یادگیری C # چیست؟

آموزش C # به تجربه قبلی برنامه نویسی نیاز ندارد.

اما شما باید به رایانه دسترسی داشته باشید و بتوانید فایلهای متنی را ایجاد ، ویرایش کنید ، C # Compiler و IDE را بارگیری و نصب کنید و فایلهای کامپایل و در حال اجرا را از دوره ویرایش کنید.

Microsoft Visual C # 2005 Express Edition برای این زبان برنامه نویسی توصیه می شود اما 2008 یا 2010 نیز مناسب است.

آموزش C # یک زبان برنامه نویسی است که از نظر نحوی شباهت زیادی به جاوا دارد ، تنها تفاوت در همه انواع متغیرها از یک کلاس اجداد مشترک است.

هدف دوره C # تعریف عملیاتی است که کامپیوتر می تواند برای انجام وظایف انجام دهد. به خودی خود ، رایانه هیچ ارزشی ندارد تا زمانی که زبان برنامه نویسی دستورالعمل های لازم را ارائه دهد.

برنامه C # می تواند چه چیزی را محقق کند؟

برنامه های آموزشی C # می توانند داده ها را در پایگاه داده قرار دهند یا آنها را از بین ببرند ، گرافیک با سرعت بالا را در یک بازی یا فیلم نشان دهند یا دستگاه های الکترونیکی متصل به رایانه شخصی را کنترل کنند.

برخی برنامه های رایانه ای برای اهداف خاصی نوشته شده اند ، به عنوان مثال ، پاسكال برای دستیابی به فنون برنامه نویسی خوب طراحی شده است در حالی كه جاوا در ابتدا برای كنترل توسترها ساخته شده است!

منحصر به فرد بودن دوره C # این است که یک زبان عمومی است و دارای ویژگی های لازم برای مقاوم سازی برنامه ها است و نیازی به اشاره گر ندارد. دست زدن به صفحه در C # نیز از کیفیت بالایی برخوردار است.

کدام کامپیوترها می توانند C # را اجرا کنند؟

رایانه های شخصی یا رایانه هایی که می توانند چارچوب NET را اجرا کنند ، در Linux تحت پروژه Mono و پروژه DOTGNU می توانند این زبان برنامه نویسی را اجرا کنند.


شروع با آموزش C #

برای شروع کار ، به یک کامپایلر C # نیاز دارید. موارد تجاری و رایگان هر دو موجود است. آموزش C # با استفاده از ویرایشگر متن و به صورت عباراتی که شبیه فرمول های ریاضی هستند تشکیل شده است. این در یک فایل متنی ذخیره می شود و کامپایل می شود و همچنین برای تولید کدهای ماشین قابل اجرا پیوند داده می شود. هر برنامه نوشته شده روی رایانه نوشته شده و وارد شده و کد منبع اصلی به طور کلی منبع باز است. برخی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی شامل Java ، C و C # هستند.


مزایا/استفاده از آموزش C #:

C # یک زبان برنامه نویسی ساده، مدرن، عمومی، هدفمند، که به شما کمک می کند تا یک فضای نام را وارد کنید و از کلاس ها در یک جزء استفاده کنید.

این زبان برنامه نویسی منحصر به فرد از نظرات XML برای افزودن نظرات به کدی پشتیبانی می کند که در قالب XML قرار می گیرند و می توانند برای مستند سازی کد استفاده شوند.

C # در عین خلاص شدن از مشکلات ذاتی C ++ ، نحوی ساده تر و منطقی تری دارد

C # با اضافه بار اپراتور در VB.NET در دسترس نیست و دسترسی مستقیم به حافظه را با استفاده از بلوک های کد ناامن امکان پذیر می کند

C # امکان پیاده سازی رابط در کلاس پایه و اجرای مجدد رابط در کلاس مشتق شده را فراهم می کند و تعریف جدیدی را برای آن ارائه می دهد. کلاسهای تو در تو USP C # هستند.

C # از تدوین مشروط و قابلیت همکاری بین زبان با هر زبانی از چارچوب .NET پشتیبانی می کند.

بزرگترین مزیت آموزش C # این است که مبتنی بر مکانیزم بازتاب است. این زبان برنامه نویسی جالب شامل قابلیت های انعکاس ، جمع آوری زباله به صورت خودکار ، وابستگی های دایره ای موجود نیست ، عدم وجود توابع و متغیرهای جهانی است. از متغیرهای غیر بولی نمی توان به عنوان شرایط استفاده کرد و این تمیزکننده ها و دارای خطاهای کمتری هستند.

در C # ، برنامه ها را می توان در یک جعبه ماسه محدود اجرا کرد.


برنامه های کاربردی صنعت در دوره های C #:

جاوا "زبان مادری" ابتکار عمل دات نت نامیده می شود و C # رقیب شایسته ای است. در برابر ویژگیهای مختلف زبان سو language تفاهم محافظت شده است. C و C ++ می توانند حافظه را از طریق اشاره گرها دستکاری کنند اما این امر همچنین می تواند منجر به اشکال و نشت حافظه شود

برای جلوگیری از سو mis استفاده از استفاده از اشاره گر ، این ویژگی طوری طراحی شده است که به طور واضح در یک برنامه آموزشی C # نقش دارد.

این محبوب ترین زبان برای توسعه برنامه های کسب و کار است که هدف قرار دادن یک محیط ویندوز است.

این یک زبان تبلیغاتی و برنامه نویسی پیشرو است و همچنین در برنامه نویسی بازی جایگاه قابل توجهی پیدا کرده است. SME ها به توسعه دهندگان داخلی و برنامه هایی که روی Windows کار می کنند نیاز دارند تا کاربر بتواند اطلاعات را از سرور ذخیره سازی داده بازیابی و دستکاری کند.

C # به منظور تولید سریع و کارآمد برنامه های دسکتاپ با قابلیت همکاری طراحی شده است.

C # در حال حاضر یک زبان بالغ با تأثیرات و کاربردهای قدرتمند در زمینه تجارت و صنعت است.

از C # می توان برای ساخت انواع برنامه ها از برنامه های Windowslient گرفته تا وب و برنامه های تلفن همراه و همچنین نرم افزارهای سازمانی ، Backend و برنامه های سرویس گرا استفاده کرد.این دوره برای چه کسانی است:

 • توسعه دهندگان جدید که علاقه مند به یادگیری زبان C # هستند.
 • هرکسی که می خواهد برنامه نویسی شی گرا را درک کند
 • دانشجویان در دوره های علوم کامپیوتر
 • آنالیزور سیستم رایانه ای کسانی که روی سیستم های مبتنی بر Net کار می کنند ، باید با طراح و توسعه دهنده ای که به این زبان کد می زند ارتباط برقرار کنند ، بنابراین تکمیل برنامه های آموزش C # می تواند به حفظ این افراد حرفه ای در همان صفحه کمک کند.
 • این دوره آموزشی برای برنامه نویسان طراحی شده است که می خواهند به فناوری Net منتقل شوند.


سرفصل ها و درس ها

مقدمه C # Training - دوره های آموزشی C Sharp برای مبتدیان IntroductionC# Training - C Sharp Training Courses for Beginners

 • معرفی Introduction

 • ساختار برنامه C # Structure Of A C# Program

 • ساختار برنامه C # ادامه دارد Structure Of A C# Program Continues

 • مطالعه برنامه C # Studying The C# Program

 • اعلام متغیر Declaring A Variable

 • انواع داده در C # Data Types In C#

 • اپراتورهای منطقی مقایسه حسابی حساب Arithmetic Unary Comparison Logical Operators

 • مثالهایی در مورد متغیرها و اپراتورها Examples On Variables And Operators

 • سازه های مشروط Conditional Constructs

 • اگر-Else سازه If-Else Constructs

 • سوئیچ .. Case Build Switch.. Case Construct

 • با استفاده از حلقه های ساختاری Using Loop Constructs

 • حلقه به عنوان مثال Loop Constructs Example

 • برای حلقه For Loop

 • در حالی که حلقه While Loop

 • انجام در حالی که Do While

 • برنامه در حالی که انجام دهید Do While Program

 • ادامه ادامه Break Continue

 • خلاصه Summary

 • آرایه Array

 • آرایه یک بعدی One Dimensional Array

 • برای هر حلقه For Each Loop

 • توضیحات آرایه Array Description

 • توضیحات آرایه ادامه دارد Array Description Continues

 • آرایه های 2 بعدی 2-Dimensional Arrays

 • آرایه های 2 بعدی ادامه دارد 2-Dimensional Arrays Continues

 • مقدمه ای بر اوه Introduction To Oops

 • ویژگی های Oop Features Of Oop

 • کار با روش ها قسمت 1 Working With Methods Part 1

 • کار با روش ها قسمت 2 Working With Methods Part 2

 • روش با پارام Method With Param

 • Callbydemo قسمت 1 Callbydemo Part 1

 • Callbydemo قسمت 2 Callbydemo Part 2

 • callbyparams Callbyparams

 • انتزاع و کپسول سازی قسمت 1 Abstraction & Encapsulation Part 1

 • انتزاع و کپسول سازی قسمت 2 Abstraction & Encapsulation Part 2

 • انتزاع و کپسول سازی قسمت 3 Abstraction & Encapsulation Part 3

 • روش استاتیک Static Method

 • تخصیص حافظه Memory Allocation

 • مجموعه ساختار Enum Structure Enum Collection

 • آرالیست Arraylist

 • نیاز به منفی Need Of Cons

 • ایجاد موارد منفی Creating Cons

 • موارد منفی و نمونه Instance And Static Cons

 • زباله روب Garbage Collector

 • چرخه زندگی شی Life Cycle Of Object

 • انواع روابط Types Of Relationship

 • وراثت Inheritance

 • نسخه ی نمایشی وراثت Inheritance Demo

 • چندشکلی قسمت 1 Polymorphism Part 1

 • چندشکلی قسمت 2 Polymorphism Part 2

 • استاتیک و پویا قسمت 1 Static And Dynamic Part 1

 • استاتیک و پویا قسمت 2 Static And Dynamic Part 2

 • Unaryop Overload Unaryop Overload

 • بیش از حد Unaryop ادامه دارد Unaryop Overload Continue

 • پویایی قسمت 1 Dynamipoly Part 1

 • پویایی قسمت 2 Dynamipoly Part 2

 • رابط Interface

 • معرفی Fileio Fileio Intro

 • پخش جریانی قسمت 1 Streamreader Part 1

 • پخش جریانی قسمت 2 Streamreader Part 2

 • جریان نویسنده Stream Writer

 • پوشه Binaryio قسمت 1 Binaryio Folder Part 1

 • پوشه Binaryio قسمت 2 Binaryio Folder Part 2

 • پوشه Binaryio قسمت 3 Binaryio Folder Part 3

 • Trycatch قسمت 1 Trycatch Part 1

 • Trycatch قسمت 2 Trycatch Part 2

 • چه چیزی در نهایت بلوک است و استفاده از آن What Is Finally Block And Its Use

 • استثناء سفارشی بخش 1 Custom Exception Part 1

 • استثنا سفارشی قسمت 2 Custom Exception Part 2

 • مقدمه چند رشته ای قسمت 1 Multithreading Introduction Part 1

 • مقدمه چند رشته ای قسمت 2 Multithreading Introduction Part 2

 • برنامه چند رشته ای Multithreading Program

 • چرخه عمر موضوع Thread Life Cycle

 • ایالات موضوع Thread States

 • اولویت موضوع Thread Priority

 • نتیجه گیری C # C# Conclusion

C # - C شارپ پیشرفته C# - C Sharp Advanced

 • C # متوسط تا پیشرفته Intermediate To Advanced C#

 • اضافه بار اپراتور Operator Overloading

 • قانون عملکرد بیش از حد Rule of operating Overloading

 • برنامه کنسول Console Application

 • جنگجوی ترکیبی Hybrid warrior

 • نمایه ها - نظریه Indexers - Theory

 • نحوه کدگذاری نمایه ها How to Coding Indexers

 • بازیکن آرچر Player Archer

 • انواع مرجع در مقابل انواع مقادیر - تئوری Reference Type Vs Value Types - Theory

 • مرجع در مقابل نوع مقدار - کدگذاری Reference Versus ValueType - Coding

 • Stack Vs Heap Stack Vs Heap

 • Player Archer = بازیکن جدید Player Archer = New Player

 • حافظه Statik در مقابل حافظه پویا Statik Memory Vs Dynamic Memory

 • نمایندگان چیست What is a Delegates

 • کلاس نمایندگان عمومی Public Delegates Class

 • نمایندگان چند برنامه ای چیست What is a Malticast Delegates

 • نمایندگان عمومی و نمایندگان چندپخشی Public Delegates Vs Malticast Delegates

 • نمایندگان کوواریانس Delegates Covariance

 • نمایندگان عمومی و نمایندگان کارمند Public Delegates Vs Employee Delegates

 • نماینده برنامه نویسی کوواریانس Delegates Covariance Programming

 • روش های ناشناس چیست What is a Anonymous Methods

 • خروجی روشهای ناشناس Output of Anonymous Methods

 • برنامه نویسی عملی ناشناس Anonymous Practical Programming

 • عبارات لامبدا Lambda Expressions

 • برنامه کلاس Lambda Expressions Lambda Expressions Class Program

 • بیانیه لامبدا Statement Lambda

 • رمزگذاری عبارات Lambda Lambda Expressions Coding

 • رویداد Event

 • نماینده عمومی پیشرفت باطل است Public Delegate Void Progress

 • رویداد استاتیک عمومی Pubplic Static Event

 • برنامه نویسی رویداد Event Coding

 • برنامه نویسی رویداد ادامه دارد Event Coding Continue

 • روشهای پسوند Extension Methods

 • برنامه. cs Program.cs

 • روشهای برنامه نویسی کدگذاری Extension Methods Coding

 • روشهای افزونه کدگذاری ادامه دارد Extension Methods Coding Continue

 • انواع بی ارزش Nullable Types

 • تبدیل ها و اپراتورها Conversions and Operators

 • اپراتورهای قابل انعطاف Nullable Nullable Coalescing Operators

 • بوکس و جعبه های غیر قابل انعطاف Boxing and Unboxing of Nalluble Types

 • برنامه نویسی غیر قابل انعطاف Nullable Coding

 • کلاس مشتری Customer Class

 • اطلاعات شخصی مشتری Customer Persnol Data

 • زبان یکپارچه Language Integrated Query

 • عملکرد اصلی Main Function

 • عملکرد اصلی ادامه دارد Main Function Continue

 • جزئیات بیشتر عملکرد اصلی More Details of Main Function

 • کدگذاری LINQ LINQ Coding

 • کدگذاری LINQ ادامه دارد LINQ Coding Continue

 • جزئیات بیشتر کدگذاری LINQ More Details of LINQ Coding

 • برنامه نویسی ناهمزمان Asynchronous Programming

 • روش زمانبر Time Consuming Method

 • چه زمانی از برنامه نویسی ناهمزمان استفاده می کنیم When do we Use Asynchronous Programming

 • برنامه WPF WPF Application

 • برنامه WPF ادامه دهید WPF Application Continue

 • دو برنامه نویسی همزمان همزمان Two more Function Asynchronous Programming

 • برنامه نویسی ناهمزمان برنامه نویسی Asynchronous Programming Coding

 • برنامه نویسی ناهمزمان همچنان ادامه دارد Asynchronous Programming Coding Continue

 • برنامه نویسی بیشتر More Asynchronous Programming

 • مدیریت استثنا Exception Handling

 • تقسیم سیستم به استثنای کنترل صفر System Divide by Zero Exception Handling

 • جریان خوان Stream Reader

 • API کلاس عمومی Youtube Public Class You Tub API

 • کدگذاری مدیریت استثنا Exception Handling Coding

 • ادامه کار کدگذاری موارد استثنایی Exception Handling Coding Continue

 • نظریه دینامیک Dynamics Theory

 • نظریه دینامیک ادامه دارد Dynamics Theory Continue

 • کدگذاری پویا Dynamics Coding

 • ادامه کدگذاری پویایی Dynamics Coding Continue

 • جلوگیری از جعبه گشایی بوکس Prevent Boxing Unboxing

 • جلوگیری از جعبه گشایی بوکس ادامه Prevent Boxing Unboxing Continue

 • بهینه سازی رشته Optimized String Concatenation

 • بهینه سازی رشته بهینه ادامه دهید Optimized String Concatenation Continue

 • مجموعه های سریع Speedy Collections

Async و در C # در انتظار Async and Await in C#

 • مقدمه ای بر برنامه نویسی ناهمزمان Introduction to Asynchronous Programming

 • مقدمه ای بر برنامه نویسی ناهمزمان ادامه دارد Introduction to Asynchronous Programming Continues

 • ایجاد وب سایت جدید ASP.Net Creating New ASP.Net Website

 • ایجاد روشهای ناهمزمان Creating Asynchronous Methods

 • ایجاد یک فضا در روشهای ناهمزمان Creating a Space in Asynchronous Methods

 • ایجاد کرونومتر در روش های همگام سازی و Async Creating a Stopwatch in Sync and Async Methods

 • فرآیند کار را در Async Method بارگیری کنید Download task process in Asyn Method

 • نشانه های لغو Cancellation Tokens

 • نشانه های لغو ادامه دارد Cancellation Tokens Continues

 • انواع نشانه های لغو Types of Cancellations Tokens

 • مثال در مورد انواع لغو نشانه ها Example on Types of Cancellations Tokens

 • موازی کاری چند وظیفه همزمان Parallelism of Multiple Async Task

 • Async در نسخه ی نمایشی MVC Async in MVC Demo

 • Async در MVC نسخه ی نمایشی ادامه دارد Async in MVC Demo Continues

 • ایجاد پایگاه داده از روشهای Async Creating a Database of Async Methods

 • تبدیل همگام سازی به روش Async Converting Sync to Async Methods

 • اطلاعات بیشتر در پایگاه داده Async More on Async Database

 • Winform Application Async Winform Application Async

 • برنامه Winform Async ادامه دارد Winform Application Async Continues

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

EDU CBA

مهارت های دنیای واقعی را بصورت آنلاین بیاموزید EDUCBA یک ارائه دهنده جهانی آموزش مبتنی بر مهارت است که نیازهای اعضا را در بیش از 100 کشور برطرف می کند. ما بزرگترین شرکت فناوری پیشرفته در آسیا با نمونه کارهای 5498+ دوره آنلاین ، 205+ مسیر یادگیری ، 150+ برنامه شغل محور (JOPs) و 50+ بسته دوره حرفه ای شغلی هستیم که توسط متخصصان برجسته صنعت آماده شده است. برنامه های آموزشی ما برنامه های مبتنی بر مهارت شغلی است که توسط صنعت در سراسر امور مالی ، فناوری ، تجارت ، طراحی ، داده و فناوری جدید و آینده مورد نیاز صنعت است.