آموزش تجسم داده های پایتون با استفاده از Seeborn - پیشرفته
1h 35m
10
Udemy
10 تیر 1400
8,676
از 5
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می شود.)
معمولا دارد
معمولا دارد (در صورت درخواست)
Ganesh D

https://donyad.com/d/2617

آموزش تجسم داده های پایتون با استفاده از Seeborn - پیشرفته

Python Data Visualization using Seaborn – Advanced

سرفصل ها و درس ها | نظرات

توضیحات دوره: یادگیری گرافیک آماری جذاب و آموزنده و تجسم داده ها در پایتون با استفاده از Seeborn

چه چیزی را یاد می گیرید

 • یکی از انواع مختلف تجسم ها، چیزهایی که باید قبل از انتخاب نوع تجسم، سفارشی سازی تجسم، استفاده از پالت های رنگی، و غیره، در نظر داشته باشید، به یاد داشته باشید که مهارت های بسیار مفید هستند که در این روزها بسیار مفید هستند.
 • تحت این بخش از برنامه آموزشی، مفاهیم پیشرفته از ابزار Seeborn که مقدمه ای بر پیشبرد Searborn، شبکه های چندگانه ساختار ساختمان، ضربات کوچک مشروط، استفاده از توابع سفارشی، استفاده از روابط داده های دوگانه، انتخاب پالت های رنگ، استفاده از سبک های مختلف شکل های مختلف SeBorn ، تنظیم پالت های مختلف رنگ، استفاده از فایل های مرجع در پیش، و غیره.

مهارت های گوناگونی وجود دارد که شرکت کنندگان از طریق این برنامه آموزشی مانند تجسم روابط آماری، انواع مختلف تجسم، قطعه های پراکندگی، طرح های دسته ای، قطعه های نوار، پالت های رنگی، توزیع روابط خطی، توزیع های دو طرفه، توزیع های یکپارچه را یاد می گیرند ، تجسم توزیع یک مجموعه داده، طرح گربه، طرح اعتصاب، و غیره.

آموزش چه باید انجام شود، دانش آموزان می توانند به راحتی صنعت را به عنوان یک تحلیلگر داده، تحلیلگر کسب و کار، آماری، مهندس کیفیت، مدیر کیفیت، مشاور، رهبر تیم، تحلیلگر آماری، مهندس تست نرم افزار، مهندس QA، مشاور، مدیر تجزیه و تحلیل، وارد صنعت شوند ، و بسیاری از زمینه های مختلف متنوع برای افراد برای نشان دادن پتانسیل و مهارت های خود در جهان باز است.

تحت این بخش از برنامه آموزشی، مفاهیم پیشرفته ابزار Seeborn که مقدمه ای بر پیشرفته Searborn، شبکه های چندگانه ساختار ساختاری، ضربات کوچک شرطی، استفاده از توابع سفارشی، استفاده از روابط داده های دوگانه، انتخاب پالت های رنگی، استفاده از متفاوت است سبک های شکل Seeborn، تنظیم پالت های مختلف رنگ، استفاده از فایل های مرجع در پیش، و غیره.

در حوزه تجزیه و تحلیل و داده های داده، تعداد زیادی از کتابخانه ها وجود دارد که به دلیل آرایه های گسترده ای از مزایا و ویژگی هایی که باید ارائه می دهند، محبوبیت زیادی کسب کنند. یکی از این کتابخانه های مهم، Matplotlib از آن Seeborn ساخته شده است. این کتابخانه ها برای تجسم استفاده می شوند و سطح خوبی از پیش بینی هایی را ایجاد می کنند که به طور خاص بر اساس نتیجه داده ها است. این توطئه ها به تجزیه و تحلیل و تعیین ماهیت داده ها کمک می کند و نحوه استفاده از آن را می توان برای استفاده بهتر استفاده کرد. Seeborn مبتنی بر پایتون است که در بالای Matplotlib ساخته شده است، بنابراین از تمام ویژگی های موجود با کتابخانه های اصلی تشکیل شده است. کتابخانه های Seeborn در حل دو مسئله اساسی که مربوط به پارامترهای پیش فرض MatplotLib هستند و مربوط به کار با فریم های داده ها هستند، کمک می کنند و بنابراین ارزش بیشتری نسبت به کتابخانه والدین دارند.

چه کسی این دوره است:

 • مخاطبان هدف هر کسی که علاقه مند به یادگیری این آموزش دریایی پایتون و پیروی از پیش نیازهای ذکر شده است، تبدیل می شود. این معمولا شامل حرفه ای هایی مانند دانشمندان داده، مهندسان داده، تحلیلگران، مشاوران، توسعه دهندگان نرم افزار، مهندسان نرم افزار، آزمایشکنندگان می شود. به غیر از این متخصصان همه کسانی که برای ساختن چیزی از خودشان کار می کنند، مانند یک کارآفرین، بخشی ایده آل از مخاطبان را تشکیل می دهند و همچنین دانش آموزان، آیا آنها به طور مستقیم کالج عبور می کنند یا به دنبال انجام کاری بسیار خلاقانه و بزرگتر می باشند از این دوره به شیوه ای بسیار عاقلانه.


سرفصل ها و درس ها

معرفی Introduction

 • مقدمه ای بر پیشرفته Seeborn Introduction to Seaborn Advance

ساخت شبکه چند طرح ساخت یافته ساخت یافته Building Structured Multi-Plot Grids

 • چند ضلعی کوچک مشروط Conditional Small Multiples

 • چند ضلعی کوچک مشروط ادامه دارد Conditional Small Multiples Continue

 • استفاده از توابع سفارشی Using Custom Functions

 • نقشه برداری روابط داده های دوگانه Plotting Pairwise Data Relationships

 • مثال های اضافی بخش 1 Extra Examples Part 1

 • نمونه های اضافی قسمت 2 Extra Examples Part 2

انتخاب پالت رنگ Choosing Color Palette

 • با استفاده از سبک های Diff Seeborn Using Diff Seaborn Figure Styles

 • تنظیم پالت های مختلف رنگ Setting Different Color Palettes

 • تنظیم پالت های رنگ مختلف ادامه دهید Setting Different Color Palettes Continue

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

Ganesh D

کارآفرین و مربی من یک کارآفرین و مربی هستم. من از طریق دوره های خود و فیلم های آنلاین به هزاران دانش آموز در چندین موضوع در زمینه های مختلف آموزش داده ام. من 11 سال سابقه مربیگری دارم. من دوست دارم دانش خود را با دانش آموزان در میان بگذارم. در طول سال ها من ایده های تجاری مختلفی از اصول اولیه تا الگوی پیچیده تر را اجرا کرده ام و دانش بزرگی کسب کرده ام که دوست دارم آنها را به اشتراک بگذارم. من چندین ماه را برای آماده سازی دوره هایم صرف می کنم. قدرت من به عنوان یک معلم از توانایی من در تجزیه و تحلیل موضوعات پیچیده به مفاهیم ساده تر ناشی می شود. و توجه من به جزئیات به من کمک می کند تا این مفاهیم را به گونه ای توضیح دهم که برای دانشجویان بسیار قابل دسترسی باشد. من به طور مداوم در حال تحقیق ، مطالعه و آموزش هستم تا مهارت های خود را ارتقا دهم. امیدوارم از دوره های من لذت ببرید