Simon Allardice

سایمون یکی از نویسندگان ستاد در Pluralsight است. وی با بیش از سه دهه تجربه توسعه نرم افزار ، در هر رشته ای برنامه ریزی کرده است: از امور مالی تا حمل و نقل ، راکتورهای هسته ای تا بازی سازی. قبل از پیوستن به Pluralsight ، سیمون نویسنده اصلی توسعه دهنده در lynda.com بود. اولین دوره ویدئویی وی در سال 2002 منتشر شد: از آن زمان ، دوره های محبوب وی توسط صدها هزار توسعه دهنده مشاهده شده است. تمرکز فعلی او هم بر روی جدید - جدیدترین فن آوری های توسعه iOS و Mac - و هم به موضوعات قدیمی: علوم رایانه اساسی است. او وسواس دارد که موضوعات پیچیده را در دسترس ، به یادماندنی و آسان تر برای یادگیری قرار دهد.

آموزش پلتفرم های سازمانی: جلسه توجیهی اجرایی

Enterprise Platforms: Executive Briefing

«پلتفرم‌های» فناوری در همه جا وجود دارند، اما اغلب درک ناقصی دارند. در این دوره، مهم‌ترین ایده‌ها را روشن کنید، بررسی کنید که چگونه آنها به یک سازمان ارزش می‌افزایند، انواع مختلف پلتفرم‌ها را ارزیابی کنید و بازار فعلی را پوشش دهید.


آموزش شیرپوینت 2010

Learning SharePoint 2010

طی چند ساعت اول کاربر جدیدی را با SharePoint صرف کار با وب سایت ها ، انجمن ها ، محتوا و جستجو می کند.


آموزش 5G و Edge Computing: Executive Briefing

5G and Edge Computing: Executive Briefing

5G ممکن است تبلیغات زیادی را به همراه داشته باشد – اما شایسته آن است. در این دوره، سرعت این نسل از ارتباطات سیار را افزایش دهید، نحوه عملکرد این فناوری را بررسی کنید و برنامه های جدید 5G و Edge Computing را ممکن می کند.


آموزش Blockchain: مختصر توجیهی

Blockchain: Executive Briefing

یک معرفی کوتاه ، عملی و متمرکز بر تجارت در مورد بلاکچین.


آموزش برنامه نویسی چیست؟

What Is Programming?

این یک دوره قابل دسترس ، زبانشناختی در زمینه اصول برنامه نویسی است. بیاموزید که چگونه برنامه نویسی را شروع کنید - به هر زبانی.


آموزش داده ها: جلسات اجرایی

Data: Executive Briefing

همه ما با داده ها کار می کنیم - اما اغلب تصویر کلی اطراف آن را در نظر نمی گیریم. در این مقدمه سریع و عملی ، به سرعت در مورد ایده ها ، ابزارها و فناوری های متعدد پیرامون "داده ها" در دنیای تجارت امروز سرعت بگیرید.


آموزش مبانی iOS 11

iOS 11 Fundamentals

ساختن برای iOS یک مهارت فوق العاده با ارزش برای هر توسعه دهنده ای است. در این دوره ، از Xcode و Swift برای ساخت برنامه های iOS با رابط های کاربری انطباقی که در چندین دستگاه کار می کنند ، معماری برنامه های iOS و موارد دیگر استفاده می کنید.


آموزش یادگیری ماشینی: جلسات اجرایی

Machine Learning: Executive Briefing

مقدمه ای عملی ، عملی و بدون اصطلاحات اصولی در یادگیری ماشین. به سرعت مهمترین ایده ها و مفاهیم را بپوشانید - و روش ها و تکنیک های یادگیری ماشین را در حرفه خود بیاموزید.


آموزش SharePoint Designer 2007: مارک گذاری سایت های شیرپوینت

SharePoint Designer 2007: Branding SharePoint Sites

با استفاده از شیرپوینت طراح 2007 برای تغییر ظاهر پیش فرض وب سایت های شیرپوینت ، کاوش می کند.


آموزش TypeScript: تصویر بزرگ

TypeScript: The Big Picture

این دوره مقدمه فنی و مروری بر TypeScript است - زبانی که "جاوا اسکریپت را" درگیر می کند تا به ما کمک کند از مسائل مشترک جلوگیری کنیم و نه تنها خود کد ، بلکه کل توسعه دهنده تجربه نوشتن برنامه های JavaScript را بهبود بخشد.


آموزش SQL Server 2008

SQL Server 2008 Essential Training

تمام ویژگی های اصلی SQL Server 2008 را با شروع با مفاهیم اصلی جستجو می کند.


آموزش بانک های اطلاعاتی: جلسات اجرایی

Databases: Executive Briefing

پایگاه های اطلاعاتی در تجارت و زندگی همه جا وجود دارند ، اما اغلب سو mis تفاهم شده و دست کم گرفته می شوند. به سرعت دلایل ، ویژگی ها ، اصطلاحات و اصطلاحات اصولی را در اطراف پایگاه داده ها ، بازار فعلی و مهارت های مورد نیاز خود جمع کنید.


آموزش شیرپوینت 2010

SharePoint 2010 Essential Training

مجموعه کامل ویژگی ها را در شیرپوینت 2010 نشان می دهد.


آموزش فرود آمدن ماه 1969: رمز رایانه راهنمای آپولو 11 (AGC)

1969 Moon Landing: The Code of the Apollo 11 Guidance Computer (AGC)

برای پنجاهمین سالگرد فرود ماه Apollo 11 ، با کد سیستم راهنمای Apollo همراه شوید.


آموزش محاسبات کوانتومی: جلسه توجیهی اجرایی

Quantum Computing: Executive Briefing

محاسبات کوانتومی یکی از فناوری‌هایی است که در سال‌های اخیر در مورد آن صحبت شده است، اما اغلب اشتباه گرفته می‌شود. در اینجا، به سرعت محاسبات کوانتومی را بالا ببرید و ایده‌ها، مزایا و چند خطرات این فناوری جدید را بررسی کنید.


آموزش مبانی Swift

Swift Fundamentals

Swift زبان برنامه نویسی مدرن ، سریع و ایمنی است که به سرعت به اولین انتخاب برای ساخت برنامه های iOS و macOS تبدیل شده است. این دوره به عنوان یک پایه محکم در Swift ، شامل نحو اصلی ، بهترین روش ها ، کار با داده و موارد دیگر عمل می کند.


آموزش Cloud Patterns and Architecture برای Microsoft Azure Developers

Cloud Patterns and Architecture for Microsoft Azure Developers

طراحی برنامه ها در ابر به یک طرز تفکر خاص نیاز دارد. این دوره خنثی از زبان با استفاده از منابع Azure برای طراحی سیستم های پیچیده مانند تعادل بار ، ذخیره سازی ، پارتیشن بندی ، شبکه های تحویل محتوا و آزمایش عملکرد مورد بررسی قرار می گیرد.


آموزش SharePoint Designer 2010: ایجاد صفحات وب مبتنی بر داده

SharePoint Designer 2010: Creating Data-Driven Web Pages

از SharePoint Designer برای ایجاد صفحات وب غنی ، بسیار دیدنی در SharePoint استفاده کنید که اطلاعات ذخیره شده از خارج را به هم متصل ، خوانده و حتی به روز می کند.


آموزش هوش مصنوعی: جلسات اجرایی

AI: Executive Briefing

هوش مصنوعی (AI) در همه جا وجود دارد - اما اصول اغلب غالباً درک نمی شوند. در این مقدمه سریع ، به سرعت وضعیت فعلی هوش مصنوعی را رد کنید: نحوه اجرای آن ، آنچه مهم است ، اصطلاحات و بازار فعلی هوش مصنوعی را پوشش دهید.


آموزش پایداری و فناوری: جلسه توجیهی اجرایی

Sustainability & Technology: Executive Briefing

بیشتر سازمان‌ها تمرکز روزافزونی بر پایداری دارند. در اینجا، مهم‌ترین ایده‌ها و اصطلاحات را بررسی کنید، ببینید چگونه اهداف پایداری را تعریف و مدیریت کنید، و چگونه فناوری‌های کنونی به تلاش‌های پایداری کمک می‌کنند یا حتی به آنها آسیب می‌رسانند.


آموزش ابر: جلسات اجرایی

Cloud: Executive Briefing

این یک مقدمه عملی و عملی در زمینه رایانش ابری است: چگونه بهتر می توان درباره آن فکر کرد و چگونه می توان محل و زمان استفاده را تشخیص داد - این برای خود شما ، تیم شما ، سازمان شما یا مشتریانتان است.


آموزش اتوماسیون: جلسه توجیهی اجرایی

Automation: Executive Briefing

اتوماسیون بر هر کسب و کار و هر نقشی تأثیر می گذارد. در این دوره، ایده هایی مانند RPA، اتوماسیون هوشمند و هایپراتوماسیون را سریع کنید، ابزارها و تکنیک ها را بررسی کنید، رویکردها و استراتژی ها را تعریف کنید و بازار اتوماسیون را پوشش دهید.


آموزش اساسی Objective-C

Objective-C Essential Training

ابزار مورد نیاز خود را تهیه کنید ، یاد بگیرید که یک برنامه Objective-C چگونه به نظر می رسد و اولین کد خود را راه اندازی کنید.


آموزش SharePoint Designer 2010: مارک سایت های شیرپوینت

SharePoint Designer 2010: Branding SharePoint Sites

وب سایت های ایجاد شده با پلتفرم SharePoint 2010 را ویرایش و شخصی سازی کنید.