Steve Wright

استیو رایت هنرمند ارشد جلوه های دیداری با بیش از 20 سال تجربه تولید است. وی بیش از 70 اعتبار فیلم سینمایی دارد. شب در موزه 2 ، جزیره شاتر ، سولاریس ، ترافیک ، U-571 ، نیروی هوایی یک و جنگ هارت ، و جلوه های بصری را برای 70 تبلیغات تلویزیونی پخش شده ایجاد کرده است. استیو اکنون یک مربی استاد در سراسر جهان است که آموزش های آهنگسازی VFX را برای استودیوهای اصلی با استفاده از Nuke یا Shake انجام می دهد. وی تاکنون دو کتاب محبوب در زمینه آهنگسازی منتشر کرده است و برنامه های آموزشی تولید می کند و کلاس ها و کارگاه های مستقر و مستقر در محل و بصورت آنلاین را برگزار می کند. آموزش های او موفق به کسب دو جایزه Telly شده و وی عضو انجمن جلوه های دیداری (VES) و انجمن سینمای دیجیتال (DCS) است. به وب سایت آموزش استیو به آدرس www.vfxio.com مراجعه کنید.

آموزش Photorealism را با Lens FX اضافه کنید

Add Photorealism with Lens FX

روشهای گام به گام برای تکرار و شبیه سازی جلوه های رایج لنز - با هر نرم افزار VFX را بیاموزید.


آموزش ترکیب یک میدان نیروی علمی-تخیلی در NUKE

Compositing a Sci-Fi Force Field in NUKE

استیو رایت ، مربی تحسین شده Nuke ، نحوه ایجاد یک میدان نیروی علمی-تخیلی با استفاده از NUKE را نشان می دهد.


آموزش Nuke 7 ویژگی های جدید

Nuke 7 New Features

ویژگی های جدید 2D و 3D و عملکرد بهبود یافته را در Nuke 7 ، بسته برتر ترکیب برای جلوه های بصری در فیلم و تلویزیون ، جستجو کنید.


آموزش VFX Keying: دوره کارشناسی ارشد

VFX Keying: Master Course

در NUKE غواصی کنید و کلیدهای جلوه های بصری را ببینید. درباره کلیدهای صفحه سبز ، صفحه آبی ، luma و اشباع اطلاعات کسب کنید. سرکوب نشت تصحیح رنگ؛ و اصلاح لبه


آموزش Nuke Essential Training (2014)

Nuke Essential Training (2014)

درباره بسته بندی ، کامپوزیت ، روتوسکوپینگ ، ردیابی ، تصحیح رنگ و بسیاری از تکنیک های مهم دیگر در بسته بندی پیشرفته VFX ، Nuke ، اطلاعات کسب کنید.


آموزش NUKE 10 ویژگی های جدید

NUKE 10 New Features

گورو VFX استیو رایت از طریق سه ویژگی بزرگ جدید در برنامه ترکیب بندی گل سرسبد The Foundry ، NUKE 10: گره RayRender ، گره ChromaKey و مجموعه ابزار هوشمند برمی گردد.


آموزش Nuke 8 ویژگی های جدید

Nuke 8 New Features

برای بازدید از ویژگی های جدید در Nuke 8 ، با پیشگام آهنگسازی دیجیتال استیو رایت همراه شوید.


آموزش Nuke Essential Training

Nuke Essential Training

Nuke برای فعالیت در جلوه های بصری (VFX) ضروری است. موارد ضروری ترکیب دو بعدی و سه بعدی VFX - از جمله کلید زدن ، ردیابی ، روتوسکوپی و رندر - را در Nuke بیاموزید.


آموزش آهنگسازی یک درگاه بیگانه در NUKE

Compositing an Alien Portal in NUKE

با مربی تحسین شده استیو رایت همراه باشید تا بیاموزید که چگونه یک پورتال بیگانه اخروی با NUKE ایجاد کنید و تکنیک های ارزشمند ترکیب بندی ، ردیابی دوربین و نور را کشف کنید.


آموزش آهنگسازی زامبی ها در NUKE

Compositing Zombies in NUKE

هنگامی که یک پروژه سرگرم کننده را کنترل می کنید مهارت های آهنگسازی NUKE خود را افزایش دهید. بیاموزید که چگونه از کلیدهای نرم افزار ، اصلاح رنگ و جلوه های نرم افزار برای برخاستن یک زامبی از قبر استفاده کنید.


آموزش Nuke ویژگی های جدید تلفیقی

Nuke New Features Consolidated

با مفیدترین ویژگی های جدید و پیشرفت های معرفی شده در Nuke 6 ، 6.3 ، 7 ، 8 ، 9 و 10 ، سرعت خود را کسب کنید.


mocha 2.6 آموزش

mocha 2.6 Essential Training

اصول کار با نرم افزار موکا ، و همچنین تکنیک های پیشرفته ردیابی و روتوسکوپ را پوشش می دهد.


آموزش NUGGETS NUKE

NUKE NUGGETS

آیا می خواهید آهنگساز بهتر و سازنده تری شوید؟ یک ناگت جدید NUKE تهیه کنید ، شامل نکاتی در مورد نورپردازی ، تطبیق رنگ ، درجه بندی ، شبیه سازی ، روتوسکوپ کردن و موارد دیگر.