Tim Warner

تیموتی وارنر با ارزش ترین حرفه ای مایکروسافت (MVP) در Cloud and Datacenter Management است که در نشویل ، TN مستقر است. از جمله تخصص های حرفه ای وی می توان به Microsoft Azure ، کراس پلتفرم PowerShell و همه موارد مرتبط با Windows Server اشاره کرد. می توانید از طریق توییتر (TechTrainerTim) ، LinkedIn یا وبلاگ وی ، AzureDepot.com به تیم برسید.

آموزش Okta Administration: Security

Okta Administration: Security

Okta به مدیریت دسترسی و همچنین خدمات ورود به سیستم تکی می پردازد. این دوره به شما می آموزد که چگونه از چارچوب سیاست Okta برای محافظت از کاربران خود و همچنین ادغام برنامه های خود در برابر خطر استفاده کنید.


آموزش اتصال شبکه های داخلی با شبکه های مجازی Azure

Connecting On-premises Networks with Azure Virtual Networks

یکی از نقاط قوت Microsoft Azure پشتیبانی قوی از ابر هیبریدی است. در این دوره سطح پیشرفته ، شما دانش مفهومی و عملی برای اجرای ابر ترکیبی بین محیطهای داخلی و لاجورد را کسب خواهید کرد.


آموزش قبل از 2017 - طراحی و پیاده سازی برنامه های وب برای راه حل های Azure (70-532)

Pre 2017 - Design and Implement Web Apps for Azure Solutions (70-532)

این دوره اصول اولیه ایجاد، استقرار، مدیریت و عیب یابی برنامه های وب Azure را با استفاده از انواع ابزارها و متدولوژی های توسعه مایکروسافت به شما آموزش می دهد.


آموزش مقدمه ای بر آزمون AZ-800: مدیریت زیرساخت هسته هیبریدی ویندوز سرور 2022

Introduction to Exam AZ-800: Administering Windows Server 2022 Hybrid Core Infrastructure

آزمون AZ-800 یکی از دو آزمون مورد نیاز برای کسب گواهینامه Microsoft Windows Server Hybrid Administrator Associate است. این دوره به شما کمک می کند تا امتحان را درک کنید و استراتژی صدور گواهینامه خود را توسعه دهید.


آموزش بانک اطلاعات اوراکل 12c بازیابی فاجعه و حرکت داده ها

Oracle Database 12c Disaster Recovery and Data Movement

این دوره مهارتهایی را برای انجام پشتیبان گیری و بازیابی برای Oracle Database 12c تحت Microsoft Windows و Oracle Linux به شما می دهد. همچنین برای قبولی در آزمون گواهینامه Oracle Certified Administrator (OCA) در Oracle آماده خواهید شد ...


آموزش هشدار امتحان: مدیریت هویت و دسترسی در Microsoft Azure

Exam Alert: Manage Identity and Access in Microsoft Azure

شما باید استراتژی گواهینامه Azure Security Engineer خود را توسعه دهید. این دوره موضوع امنیتی Azure را ارائه می دهد که باید در تهیه گواهینامه AZ-500 به آن توجه ویژه ای داشته باشید.


آموزش نگاه اول ویندوز 10

Windows 10 First Look

نگاهی کوتاه و مختصر به آنچه در ویندوز 10 می آید.


آموزش Windows Server 2022: مدیریت بارهای کاری در محیط های ترکیبی

Windows Server 2022: Manage Workloads in Hybrid Environments

Micosoft Azure شامل بسیاری از خدمات است که مدیریت بار کاری ابری ترکیبی را آسان‌تر و مقیاس‌پذیرتر می‌کند. این دوره به شما می آموزد که چگونه از Azure برای پیکربندی و مدیریت انطباق استفاده کنید و به شما کمک می کند تا برای قبولی در آزمون AZ-800 آماده شوید.


آموزش Windows Server 2022: پیاده سازی و مدیریت زیرساخت شبکه های داخلی و ترکیبی

Windows Server 2022: Implement and Manage On-premises and Hybrid Networking Infrastructure

شبکه ابری ترکیبی به شما امکان می دهد محیط های محلی و ابری خود را به صورت یکپارچه و ایمن به هم مرتبط کنید. این دوره به شما نحوه برنامه ریزی، استقرار و پیکربندی سناریوهای مختلف شبکه ابری ترکیبی را آموزش می دهد.


آموزش مبانی سیستم عامل مایکروسافت

Microsoft Operating System Fundamentals

ویندوز 10 تقریباً در محیط های مصرف کننده/تجاری فراگیر است. مهارت های مدیریت ویندوز 10 را که اکنون برای پشتیبانی از کاربران خود و دستیابی به گواهینامه Microsoft Certified Associate (MTA) Windows Operating Systems Fundamentals نیاز دارید ، کسب کنید.


آموزش مهندس شبکه Microsoft Azure: طراحی، پیاده سازی و مدیریت شبکه های ترکیبی

Microsoft Azure Network Engineer: Design, Implement, and Manage Hybrid Networking

اکثر کسب و کارها باید محیط شبکه محلی خود را به Microsoft Azure گسترش دهند. این دوره به شما نحوه راه اندازی و مدیریت اتصالات VPN سایت به سایت، VPN نقطه به سایت و ExpressRoute را آموزش می دهد.


آموزش Windows Server 2022: نظارت و عیب یابی محیط های سرور

Windows Server 2022: Monitor and Troubleshoot Server Environments

چگونه سیستم‌های سرور ویندوز خود را در محل و در فضای ابری در بهترین شکل نگه می‌دارید؟ این دوره به شما می آموزد که چگونه سرورهای خود را در محیط ابری هیبریدی Microsoft Azure نظارت و عیب یابی کنید.


آموزش Okta Administration: Practical Admin Task Review

Okta Administration: Practical Admin Task Review

آزمون Okta Certified Professional شامل یک جزء عملی و عملی است. این دوره به شما وظایفی را می آموزد که باید در آزمون گواهینامه حرفه ای Okta Certified نشان دهید.


آموزش راه حل های پردازش داده های دسته ای ساخت در Microsoft Azure

Building Batch Data Processing Solutions in Microsoft Azure

Azure Data Engineers راه حل های داده را در Microsoft Azure cloud طراحی و پیاده سازی می کنند. این دوره نحوه استفاده از محصولات Azure برای انجام عملیات پردازش داده های دسته ای را به شما آموزش می دهد.


آموزش Microsoft Azure Security Engineer: کنترل دسترسی را مدیریت کنید

Microsoft Azure Security Engineer: Manage Access Control

شما باید مجوز حداقل امتیاز را برای محیط Microsoft Azure خود اعمال کنید. این دوره نحوه استفاده از کنترل دسترسی مبتنی بر نقش (RBAC) را برای منابع Azure AD و Azure به شما می آموزد.


آموزش مدیریت Okta: مدیریت هویت و دسترسی

Okta Administration: Identity and Access Management

شما وظیفه دارید Okta را برای سازمان خود پیاده سازی کنید. این دوره اصول مدیریت هویت امن را به شما می آموزد و زمینه را برای کاوش عمیق تر در سرویس Okta فراهم می کند.


آموزش هشدار آزمون: پیکربندی و مدیریت شبکه مجازی Azure

Exam Alert: Configure and Manage Azure Virtual Networking

ممکن است تعجب کنید ، "در مورد شبکه سازی در آزمون AZ-104 دقیقاً چه چیزی باید بدانم؟" این دوره مباحث شبکه ای را که در آزمون صدور گواهینامه Azure Administrator تحت پوشش قرار گرفته و شامل آنها نیست ، روشن می کند.


آموزش مقدمه ای بر آزمون AZ-801: پیکربندی سرویس های پیشرفته هیبریدی ویندوز سرور

Introduction to Exam AZ-801: Configuring Windows Server Hybrid Advanced Services

آزمون AZ-801 یکی از دو آزمون مورد نیاز برای کسب گواهینامه Microsoft Windows Server Hybrid Administrator Associate است. این دوره به شما کمک می کند تا امتحان را درک کنید و استراتژی صدور گواهینامه خود را توسعه دهید.


آموزش Microsoft Azure Administrator: تعادل بار را پیکربندی کنید

Microsoft Azure Administrator: Configure Load Balancing

توازن بار و شبکه تعریف شده توسط نرم افزار 30-35 درصد از امتحانات صدور گواهینامه Microsoft AZ-104 را تشکیل می دهند. این دوره نحوه استفاده از Azure Load Balancer و Azure Application Gateway را به شما می آموزد.


آموزش Windows Server 2022: Secure On-premises and Hybrid Infrastructure

Windows Server 2022: Secure On-premises and Hybrid Infrastructure

Microsoft Azure توصیه‌های امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای مدیران ابر ترکیبی ارائه می‌کند. این دوره به شما می آموزد که چگونه با استفاده از محصولات و فناوری های Azure و Active Directory از محیط خود محافظت کنید.


آموزش Windows Server 2012 R2 (70-413) MCSE و 70-413 Exam

Windows Server 2012 R2 (70-413) MCSE and the 70-413 Exam

در این دوره ، ما نحوه راه اندازی Microsoft Exam 70-413 را برای شما مرور می کنیم و به شما یک استراتژی آماده سازی امتحان و تنظیم محیط آزمایشگاه را می دهیم.


آموزش Microsoft Azure IaaS Monitoring and Management - شروع به کار

Microsoft Azure IaaS Monitoring and Management - Getting Started

استقرار Azure IaaS می تواند مقدار زیادی داده تولید کند. این دوره به شما می آموزد که چگونه با استفاده از Azure Monitor و Microsoft Operations Management Suite منابع Azure IaaS خود را با اطمینان و دقت نظارت و مدیریت کنید.


آموزش طراحی معماری پیام رسان لاجوردی Microsoft

Designing a Microsoft Azure Messaging Architecture

سرویس های پیام رسان اجزای برنامه را قادر می سازند داده ها را به صورت غیرهمزمان تبادل کنند. در این دوره ، شما یاد خواهید گرفت که چه زمان از سرویس های پیام رسان Microsoft Azure استفاده کنید و نحوه پیکربندی آنها را برای پشتیبانی از معماری های سرویس های خرد انجام دهید.


آموزش Windows Server 2022: استقرار و مدیریت خدمات دامنه Active Directory

Windows Server 2022: Deploy and Manage Active Directory Domain Services

Active Directory و Azure AD هسته اصلی هویت ترکیبی در پشته فناوری مایکروسافت را تشکیل می دهند. این دوره به شما نحوه نصب ، پیکربندی و حفظ AD را می آموزد و برای امتحان AZ-800 آماده می شود.


آموزش قبل از 2017 - پیاده سازی ماشین های مجازی برای زیرساخت Azure (70-533)

Pre 2017 - Implementing Virtual Machines for Azure Infrastructure (70-533)

ماشین های مجازی Microsoft Azure IaaS یکی از محبوب ترین سرویس های ابری Azure هستند. این دوره تمام اهداف از دامنه پیاده سازی ماشین های مجازی مایکروسافت آزمون 70-533، پیاده سازی راه حل های زیرساخت Microsoft Azure را پوشش می دهد.


آموزش پایگاه داده اوراکل 12c: نصب و ارتقا

Oracle Database 12c: Installation and Upgrade

در این دوره ما به نصب و ارتقا Oracle در ویندوز و لینوکس نگاه می کنیم.


آموزش اتصال شبکه های مجازی Microsoft Azure

Connecting Microsoft Azure Virtual Networks

شما نیاز به اتصال بین شبکه های مجازی Azure (VPN) دارید و زمان، پول یا حوصله لازم برای استقرار دروازه های VPN را ندارید. این دوره به شما نحوه برنامه ریزی، پیاده سازی و عیب یابی همتاسازی VNet در Microsoft Azure را آموزش می دهد.


آموزش Microsoft Azure Administrator: پیکربندی وضوح نام

Microsoft Azure Administrator: Configure Name Resolution

چگونه می توانید از وضوح نام برای منابع لاجوردی و داخلی خود پشتیبانی کنید؟ این دوره به شما می آموزد که چگونه با استفاده از سرویس Azure DNS هر دو منطقه DNS عمومی و خصوصی را در Microsoft Azure مدیریت کنید.


آموزش ارزیابی اثربخشی مدل در Microsoft Azure

Evaluating Model Effectiveness in Microsoft Azure

این دوره برای پزشکان علوم داده که با سرویس یادگیری ماشین Azure کار می کنند و به دنبال بهبود دقت ، کارایی و توضیح مدل ML خود هستند ، در نظر گرفته شده است.


آموزش نظارت بر منابع لاجوردی مایکروسافت و حجم کار

Monitoring Microsoft Azure Resources and Workloads

مایکروسافت چندین گزینه برای نظارت بر منابع لاجوردی آنها به مدیران ارائه می دهد. در این دوره ، شما می آموزید که چه وقت ، چرا و چگونه از این ابزارها برای تجسم معیارها و رویدادهای Azure استفاده کنید.


آموزش SharePoint Server 2013 مانیتورینگ و عیب یابی

SharePoint Server 2013 Monitoring and Troubleshooting

این دوره به هر مدیر شیرپوینت کمک می کند تا سطح وب ، سطح سرور برنامه و سطح ذخیره داده های مزرعه شیرپوینت خود را کنترل و عیب یابی کند.


آموزش مهارت های آزمون برای گواهینامه های مایکروسافت

Test-Taking Skills for Microsoft Certifications

مهارت های تست زنی برای گواهی مایکروسافت به اندازه دانش مفهومی و مهارت عملی مهم هستند. این دوره به شما استراتژی های عملی برای آماده سازی و قبولی در آزمون بعدی گواهینامه مایکروسافت را می آموزد.


آموزش پشتیبان گیری از ماشین های مجازی در Microsoft Azure

Backing Up Virtual Machines in Microsoft Azure

برای در دسترس قرار دادن منابع زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS) در Microsoft Azure در اینترنت عمومی به آدرس های IP عمومی نیاز دارید. این دوره به شما می آموزد که چگونه برنامه ریزی ، پیاده سازی و عیب یابی آدرس های IP عمومی برای ماشین های مجازی Azure را انجام دهید.


آموزش مدیریت شبکه های مجازی Microsoft Azure

Managing Microsoft Azure Virtual Networks

Microsoft Azure شبکه تعریف شده توسط نرم افزار (SDN) یکی از متداول ترین مانع برای متخصصان عملیات IT است. این دوره به شما نحوه طراحی ، استقرار و مدیریت شبکه های مجازی Azure و منابع مرتبط با آنها را آموزش می دهد.


آموزش Microsoft Azure Administrator: شبکه مجازی را پیاده سازی و مدیریت کنید

Microsoft Azure Administrator: Implement and Manage Virtual Networking

در Azure ، شبکه های مجازی هسته اصلی استراتژی زیرساخت شما به عنوان سرویس (IaaS) را تشکیل می دهند. این دوره به شما می آموزد که چگونه با استفاده از بهترین روشهای اثبات شده مایکروسافت ، VNets را در Azure پیاده سازی و مدیریت کنید.


آموزش پیکربندی Azure Active Directory برای Microsoft Azure Workloads

Configuring Azure Active Directory for Microsoft Azure Workloads

در این دوره ، با پیکربندی Azure AD for Microsoft Azure Workloads ، می آموزید که چگونه Azure Active Directory را برای استفاده به عنوان ذخیره هویت برای برنامه های ابری مبتنی بر Azure ایمن کنید. مخاطبان این دوره مهندس امنیت Microsoft Azure هستند.


آموزش Microsoft Azure Architecture - شروع به کار

Microsoft Azure Architecture - Getting Started

Azure بهترین پیشنهاد عمومی ابر مایکروسافت است. این دوره مهارت های مورد نیاز معماران ابر فعلی یا آینده را برای توسعه راه حلهای Azure عملکردی ، مقیاس پذیر و ایمن برای مشتریان خود فراهم می کند.


آموزش Windows Server 2022: پیاده سازی و مدیریت Windows Server High Availability

Windows Server 2022: Implement and Manage Windows Server High Availability

Clustering Failover Windows Server یک نقش سرور داخلی برای ارائه دسترسی بالا به خدمات کلیدی است. این دوره به شما نحوه برنامه ریزی، استقرار و نگهداری خوشه های خطای سرور ویندوز را هم در محل و هم در Microsoft Azure آموزش می دهد.


آموزش Microsoft Azure Administration برای سرپرستان AWS

Microsoft Azure Administration for AWS Administrators

اگر در سرویس های وب آمازون کار می کنید ، می خواهید در Microsoft Azure مثمر ثمر باشید. این دوره به شما می آموزد که چگونه همه خدمات AWS خود را با همتایان لاجوردی خود ترسیم کرده و مهمترین کارهای اداری AWS را در Azure انجام دهید.


آموزش تنظیم و بهینه سازی عملکرد بانک اطلاعات اوراکل 12c

Oracle Database 12c Performance Tuning and Optimization

این دوره به شما می آموزد که چگونه تعمیر و نگهداری و مدیریت عملکرد را در Oracle Database 12c انجام دهید و تا حد زیادی با اهداف آزمون OCP همپوشانی دارد.


آموزش جلسات IT Ops: GitHub Copilot برای IT Operations Professional

The IT Ops Sessions: GitHub Copilot for the IT Operations Professional

در این جلسه IT Ops، خواهید آموخت که چگونه هوش مصنوعی (AI) می تواند به شما کمک کند تا اسکریپت های اتوماسیون خود را سریعتر و دقیق تر از همیشه توسعه دهید.


آموزش Microsoft Entra Fundamentals

Microsoft Entra Fundamentals

حداقل دسترسی به امتیاز برای هر کسب و کاری که در دنیای فوق متصل امروزی فعالیت می کند، حیاتی است. این دوره آموزشی به شما می آموزد که Microsoft Entra چیست، راه حل چه مشکلاتی را حل می کند و چگونه آن را در محیط ابری ترکیبی خود برنامه ریزی و پیاده سازی کنید.


آموزش Microsoft Azure Security - شروع به کار

Microsoft Azure Security - Getting Started

ممکن است تجارت شما به اجتناب از نقض داده ها در استقرارهای Microsoft Azure شما بستگی داشته باشد. در این دوره ، شما می آموزید که چگونه امنیت Azure Resource Manager (ARM) خود را مطابق با بهترین شیوه ها و الگوهای معماری مایکروسافت ایمن کنید.


آموزش الگوهای معماری برای Azure Stack Solutions

Architectural Patterns for Azure Stack Solutions

Azure Stack نمایانگر پسوند جامع ابر Microsoft Microsoft Azure است. در این دوره ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه Azure Stack را در محیط ابر ترکیبی خود ادغام کنید. صرفه جویی در هزینه های توسعه سازمان و سربار مدیریت.


آموزش Microsoft Azure Administrator: شبکه های موجود را با شبکه های مجازی Azure ادغام کنید

Microsoft Azure Administrator: Integrate On-Premises Networks with Azure Virtual Networks

چگونه می توانید از استقرارهای Microsoft Azure خود بینش کسب کنید؟ این دوره به شما می آموزد که چگونه با استفاده از Azure Monitor ، Log Analytics و Application Insights ، داده های تشخیصی را پیکربندی و بازیابی کنید.


آموزش پیکربندی Microsoft Azure Active Directory Privileged Identity Management

Configuring Microsoft Azure Active Directory Privileged Identity Management

در این دوره آموزشی، پیکربندی Microsoft Azure Active Directory Privileged Identity Management، یاد می گیرید که چگونه امنیت کمترین امتیاز را برای Azure Active Directory و اشتراک های Azure خود اعمال و نظارت کنید.


آموزش مقدمه ای بر CompTIA و آزمون Network+ (N10-006)

Introduction to CompTIA and the Network+ Exam (N10-006)

این دوره اولین دوره از مجموعه شش دوره ای است که دانش آموز را برای آزمون CompTIA Network+ N10-006 آماده می کند. جیسون هلمیک با تیم وارنر و راس باگوردز مصاحبه می‌کند تا درباره سؤالات رایج در مورد آزمون CompTIA Network+ صحبت کند. برای بیشتر...


آموزش Microsoft Azure Security Engineer: دسترسی به برنامه را مدیریت کنید

Microsoft Azure Security Engineer: Manage Application Access

این دوره به شما نحوه پیکربندی و ایمن سازی ثبت نام برنامه ها در Azure AD را آموزش می دهد. علاوه بر این ، این دوره با اهداف آزمون AZ-500 ، Microsoft Azure Security Technologies همسو می شود.


آموزش ساخت و استقرار Azure برای بارهای کاری SAP

Building and Deploying Azure for SAP Workloads

این دوره هدف "ساخت و استقرار Azure برای بارهای کاری SAP" در آزمون AZ-120، برنامه ریزی و مدیریت Microsoft Azure برای بارهای کاری SAP را پوشش می دهد.


آموزش Microsoft Azure Solutions Architect: مقدمه ای بر آزمون AZ-303

Microsoft Azure Solutions Architect: Introduction to the AZ-303 Exam

این دوره به شما همه چیزهایی را که باید در مورد گواهینامه Microsoft Azure Solutions Architect و چگونگی انطباق Exam AZ-303 در آن مسیر بدانید ، آموزش می دهد.


آموزش Windows Server 2012 R2 (70-413) خدمات زیرساخت شبکه

Windows Server 2012 R2 (70-413) Network Infrastructure Services

در این دوره ، از نظر معمار سیستم های Active Directory ، سرویس های شبکه Windows Server 2012 R2 (DHCP و DNS) را پذیرفته ایم. در پایان دوره شما آماده پاسخگویی به سوالات مربوط به آزمون گواهینامه و همچنین ...


آموزش Microsoft Azure Solutions Architect: آماده شدن برای آزمون AZ-303

Microsoft Azure Solutions Architect: Preparing for the AZ-303 Exam

این دوره شما را با نحوه ارزیابی مهارت‌ها و دانش شما در آزمون AZ-303، Microsoft Azure Architect Technologies آشنا می‌کند و استراتژی‌های تست‌گیری مشخصی را ارائه می‌کند که می‌توانید بلافاصله اجرا کنید.


آموزش Microsoft Azure Security Engineer: دسترسی ایمن را با استفاده از Azure AD پیکربندی کنید

Microsoft Azure Security Engineer: Configure Secure Access Using Azure AD

چگونه کنترل های تأیید اعتبار و مجوز را در Microsoft Azure cloud اعمال می کنیم؟ این دوره به شما می آموزد که چگونه از Azure AD PIM ، دسترسی مشروط و محافظت از هویت برای امنیت کاربران و منابع خود در Microsoft Azure استفاده کنید.


آموزش استقرار چندین ماشین مجازی در Microsoft Azure

Deploying Multiple Virtual Machines in Microsoft Azure

شما ممکن است در یک سازمان DevOps کار کنید که در آن تمام زیرساخت ها باید به صورت کد تعریف شده باشند. این دوره به شما می آموزد که چگونه با استفاده از تصاویر دیسک سخت مجازی و الگوهای Azure Resource Manager برنامه ریزی های چند VM را در Azure برنامه ریزی و پیاده سازی کنید.


آموزش Microsoft Azure Administrator: منابع را با Azure Monitor مانیتور کنید

Microsoft Azure Administrator: Monitor Resources with Azure Monitor

چگونه می توانید از استقرارهای Microsoft Azure خود بینش کسب کنید؟ این دوره به شما می آموزد که چگونه با استفاده از Azure Monitor ، Log Analytics و Application Insights ، داده های تشخیصی را پیکربندی و بازیابی کنید.


آموزش مهندس شبکه Microsoft Azure: طراحی و پیاده سازی دسترسی خصوصی به خدمات Azure

Microsoft Azure Network Engineer: Design and Implement Private Access to Azure Services

در چشم‌انداز ناپایدار امنیت اطلاعات امروزی، حفاظت از دسترسی عمومی به سرویس‌های داده مایکروسافت آژور یک وظیفه حیاتی است. این دوره به شما می آموزد که چگونه داده های کسب و کار خود را به طور ایمن با Azure بدون درگیر کردن اینترنت عمومی یکپارچه کنید.


آموزش Windows Server 2022: مدیریت ذخیره سازی و سرویس های فایل

Windows Server 2022: Manage Storage and File Services

مدیریت فایل های به اشتراک گذاشته شده بخشی از زندگی هر مدیر سیستم ویندوز است. این دوره به شما یاد می دهد که چگونه Microsoft Azure را با حداکثر دسترسی، عملکرد و امنیت در زیرساخت اشتراک فایل خود ادغام کنید.


آموزش Okta Administration: مدیریت و عیب یابی

Okta Administration: Administration and Troubleshooting

اگر مستأجر Okta شما از قبل با آنها آشنا باشد، خرید بیشتری از سهامداران دریافت خواهید کرد. این دوره به شما می آموزد که چگونه مستاجر Okta خود را علامت گذاری کنید و چندین سازمان Okta را پیوند دهید.


آموزش Microsoft Azure Security Engineer: شناسه های Acure Directory Acure را مدیریت کنید

Microsoft Azure Security Engineer: Manage Azure Active Directory Identities

هویت هسته تأیید اعتبار و مجوز در Microsoft Azure را تشکیل می دهد. این دوره به شما نحوه مدیریت کاربران ، گروهها و اصول خدمات در Azure Active Directory را آموزش می دهد. این دوره با Microsoft Exam AZ-500 ، Microsoft Azure تراز می شود ...


آموزش Windows Server 2012 R2: Logical AD Infrastructure

Windows Server 2012 R2: Logical AD Infrastructure

در این دوره یاد می گیریم که چگونه اجزای منطقی Active Directory، از جمله توپولوژی جنگل، دامنه و واحد سازمانی (OU) را طراحی کنیم.


آموزش Windows Access 2012 R2 (70-413) خدمات دسترسی به شبکه

Windows Server 2012 R2 (70-413) Network Access Services

در این دوره ، ما می آموزیم که چگونه مدیران سیستم های ویندوز دسترسی فوری به کاربران را در صورت عدم وجود VPN فراهم می کنند. ما DirectAccess ، Web Application Proxy ، AD FS ، Workplace Join و Work Folders را پوشش می دهیم.


آموزش ایجاد حس از مجوزهای جدید Microsoft Azure

Making Sense of the New Microsoft Azure Certifications

برای یک جلسه پر از اطلاعات ، به نویسنده Pluralsight و Microsoft MVP تیم Warner بپیوندید که در آن خواهید فهمید که چگونه گواهینامه های جدید مبتنی بر نقش Azure کار می کنند و چه عواملی در استراتژی برنده گواهینامه برنده هستند.


آموزش Windows Server 2022: انتقال سرورها و بارهای کاری

Windows Server 2022: Migrate Servers and Workloads

چگونه می توانید به کسب و کار خود کمک کنید تا بارهای کاری ویندوز سرور محلی را به Microsoft Azure منتقل کند؟ این دوره هر آنچه را که برای انتقال رایج ترین نقش ها و سرویس های سرور به فضای ابری باید بدانید را به شما آموزش می دهد.


آموزش مهندس شبکه Microsoft Azure: طراحی و پیاده سازی مسیریابی

Microsoft Azure Network Engineer: Design and Implement Routing

به عنوان یک مهندس شبکه Azure، شما باید مسیرهای مسیریابی را برای اطمینان از در دسترس بودن، امنیت و عملکرد کنترل کنید. این دوره به شما نحوه پیاده سازی مسیریابی IP در شبکه های مجازی Azure را آموزش می دهد.


آموزش Microsoft Azure Administrator: آماده شدن برای آزمون AZ-104

Microsoft Azure Administrator: Preparing for the AZ-104 Exam

هنگام حضور در آزمون تأیید Azure Administrator باید آماده باشید. این دوره به شما در تجزیه و تحلیل ساختار آزمون AZ-104 و تسلط بر مراحل آزمایش آنلاین مایکروسافت کمک می کند.


آموزش Okta Administration: مدیریت چرخه عمر کاربر

Okta Administration: User Lifecycle Management

شما وظیفه پیکربندی کاربران، گروه‌ها و ادغام‌های برنامه SSO را برای سازمان خود دارید. این دوره اصول مدیریت چرخه عمر کاربر را به شما می آموزد و زمینه را برای کاوش عمیق تر در سرویس Okta فراهم می کند.


آموزش مدیریت تعادل بار شبکه در Microsoft Azure

Managing Network Load Balancing in Microsoft Azure

در این دوره ، شما به تمام منابع نرم افزار متعادل کننده بار موجود در Azure ، از جمله توازن بار عمومی ، متعادل کننده بار داخلی ، دروازه برنامه و مدیر ترافیک تسلط خواهید یافت.


آموزش قبل از 2017 - اجرای فضای ذخیره سازی برای زیرساخت Azure (70-533)

Pre 2017 - Implementing Storage for Azure Infrastructure (70-533)

Microsoft Azure استقرار و مدیریت پایگاه داده های SQL Server در مقیاس سازمانی را از راحتی مرورگر وب شما آسان می کند. در این دوره آموزشی، با ارائه پایداری و در دسترس بودن بالا برای پایگاه داده های SQL Server مبتنی بر ابر خود آشنا خواهید شد.


آموزش مهندس شبکه Microsoft Azure: طراحی و پیاده سازی زیرساخت شبکه اصلی

Microsoft Azure Network Engineer: Design and Implement Core Networking Infrastructure

آدرس دهی و مسیریابی IPv4 در قلب Microsoft Exam AZ-700 قرار دارد. این دوره تمام آنچه را که باید در مورد پیاده سازی آدرس IP خصوصی و همتاسازی VNet در زیرساخت شبکه مجازی خود بدانید را به شما آموزش می دهد.


آموزش جلسات IT Ops: الگوهای ARM در مقابل Terraform

The IT Ops Sessions: ARM Templates vs. Terraform

در این جلسه IT Ops، خواهید آموخت که آیا قالب های ARM، Terraform یا هر دو برای استقرار زیرساخت های مایکروسافت Azure به عنوان کد بهترین هستند یا خیر.


آموزش استقرار سرور Windows Server 2012 R2 (70-413)

Windows Server 2012 R2 (70-413) Server Deployment

در این دوره ، ما آشنایی خود را با ابزارهای استقرار سیستم عامل مایکروسافت بیشتر می کنیم و یاد می گیریم که چگونه یک ابر خصوصی را طراحی و استقرار دهیم.


آموزش Windows Server 2022: مدیریت ماشین‌های مجازی و کانتینرها

Windows Server 2022: Manage Virtual Machines and Containers

یک مدیر ابر ترکیبی کارآمد باید محاسبات را هم در پرم و هم در Azure درک کند. این دوره به شما می آموزد که چگونه ماشین های مجازی Hyper-V و کانتینرهای ویندوز را در یک زمینه ابری ترکیبی با استفاده از ابزارهای مایکروسافت و داکر پیاده سازی کنید.


آموزش Windows Server 2022: Disaster Recovery را پیاده سازی کنید

Windows Server 2022: Implement Disaster Recovery

شما باید از بارهای کاری ویندوز سرور خود هم در محل و هم در Microsoft Azure محافظت کنید. این دوره به شما می آموزد که چگونه بازیابی فاجعه را در یک محیط ابری ترکیبی پیاده سازی کنید.


آموزش Microsoft Azure Administrator: اشیا Directory Active Directory Microsoft Azure را مدیریت کنید

Microsoft Azure Administrator: Manage Microsoft Azure Active Directory Objects

مدیریت هویت مهارت کلیدی مدیر سیستم است. این دوره به شما نحوه ایجاد و مدیریت هویت کاربر ، گروه و دستگاه در Azure Active Directory را آموزش می دهد.


آموزش معرفی Okta Certified Professional

Introduction to Okta Certified Professional

برای موفقیت در آزمون Okta Certified Professional خود، باید به تئوری و عملی با فناوری های Okta تسلط داشته باشید. این دوره به شما نکاتی را می آموزد که برای قبولی در آزمون باید بدانید.


آموزش قبل از 2017 - برای قبولی در آزمون Azure Solutions (70-532) آماده شوید

Pre 2017 - Prepare to Pass the Azure Solutions (70-532) Exam

استراتژی آزمون دادن به اندازه دانش محتوا مهم است. در این دوره کوتاه، همه آنچه را که باید در مورد Microsoft Exam 70-532 بدانید و اینکه چگونه می‌توانید از بقیه مسیر یادگیری برای حمایت از اهداف حرفه‌ای خود استفاده کنید، پوشش خواهیم داد.


آموزش استقرار یک ماشین مجازی در Microsoft Azure

Deploying a Virtual Machine in Microsoft Azure

استقرار ماشین مجازی در Azure به الگویی متفاوت از این کار در محیط نیاز دارد. این دوره در سطح مبتدی به شما یاد می دهد که چگونه ماشین های مجازی ویندوز سرور و لینوکس را در ابر عمومی Microsoft Azure برنامه ریزی و استقرار دهید.


آموزش قبل از 2017 - آماده شدن برای قبولی در آزمون Microsoft Azure (70-533)

Pre 2017 - Preparing to Pass the Microsoft Azure (70-533) Exam

این دوره به زبان آموز تمام پیشینه لازم در مورد آزمون Microsoft 70-533، پیاده سازی راه حل های زیرساخت Microsoft Azure را می دهد.


آموزش مبانی رایانش ابری: اصول تجاری محیط های ابری

Cloud Computing Fundamentals: Business Principles of Cloud Environments

مهاجرت زیرساخت های مرکز داده شما به یک ابر عمومی یک تصمیم مهم و چند متغیر تجاری است. این دوره به شما نحوه انجام ارزیابی ابری و انتخاب ارائه دهنده خدمات ابری را آموزش می دهد.


آموزش قبل از 2017 - پیاده سازی اکتیو دایرکتوری برای زیرساخت Azure (70-533)

Pre 2017 - Implementing Active Directory for Azure Infrastructure (70-533)

Azure Active Directory (AD) فروشگاه هویت مبتنی بر ابر مایکروسافت است که می تواند به طور یکپارچه با دایرکتوری های داخلی و/یا برنامه های ابری SaaS ادغام شود. این دوره اصول اولیه استفاده از Azure AD را در سناریوهای مختلف به شما آموزش می دهد.


آموزش قبل از 2017 - پیاده سازی برنامه های وب برای زیرساخت Azure (70-533)

Pre 2017 - Implementing Web Apps for Azure Infrastructure (70-533)

در این دوره، ما هر هدف از دامنه پیاده‌سازی وب‌سایت‌های مایکروسافت آزمون 70-533، پیاده‌سازی راه‌حل‌های زیرساخت Microsoft Azure را پوشش می‌دهیم.


آموزش Microsoft Azure AI Engineer: توسعه خطوط لوله ML در Microsoft Azure

Microsoft Azure AI Engineer: Developing ML Pipelines in Microsoft Azure

این دوره برای افراد حرفه ای داده ، توسعه دهندگان و متخصصان فناوری اطلاعات با حوزه های مختلف مسئولیت است که نیاز به همکاری موثر در پروژه های علوم داده دارند و به صورت تکراری مدل های یادگیری ماشین با کیفیت بالا و قابل تکرار را در Microsoft Azure توسعه می دهند.


آموزش مهندس شبکه Microsoft Azure: شبکه های ایمن و نظارت

Microsoft Azure Network Engineer: Secure and Monitor Networks

چگونه می توانید از ماشین های مجازی (VM) خود که در شبکه های مجازی Microsoft Azure اجرا می شوند محافظت کنید؟ این دوره همه چیزهایی را که برای قفل کردن سرویس های VNet با استفاده از روش های اثبات شده مایکروسافت و امنیت کمترین امتیاز لازم دارید را به شما آموزش می دهد.


آموزش Windows Server 2012 R2 (70-413) Physical AD Infrastructure

Windows Server 2012 R2 (70-413) Physical AD Infrastructure

در این دوره ، ما می آموزیم که چگونه اجزای اکتیو دایرکتوری ، از جمله سایتها ، پیوندهای سایت ، کنترل کننده های دامنه و سرورهای فهرست جهانی را طراحی کنیم. ما همچنین به کپی اکتیو دایرکتوری و سناریوی دفتر شعبه عمیق می شویم.


آموزش نظارت بر شبکه های ابر ترکیبی Microsoft Azure

Monitoring Microsoft Azure Hybrid Cloud Networks

شبکه تعریف شده توسط نرم افزار Azure ، به ویژه در یک ابر ترکیبی ، تجسم می تواند چالش برانگیز باشد. در این دوره ، شما از ابزارهای نظارت Azure برای تجسم ، نگهداری و بهینه سازی شبکه های مجازی Azure و اتصالات شبکه خصوصی مجازی استفاده می کنید.


آموزش پیکربندی ماشین های مجازی در Microsoft Azure

Configuring Virtual Machines in Microsoft Azure

ممکن است وظیفه پیکربندی ماشین های مجازی در Azure را بر عهده داشته باشید - چگونه کار را شروع می کنید؟ این دوره به شما نحوه ایمن سازی ، محافظت و بهینه سازی ماشین های مجازی ویندوز سرور و لینوکس را که در Azure اجرا می شوند آموزش می دهد.


آموزش درک تفاوت بین Microsoft Azure و Amazon AWS

Understanding the Difference Between Microsoft Azure and Amazon AWS

انتخاب یک ارائه دهنده ابر عمومی تصمیم بزرگی است. این دوره به شما می آموزد که چگونه ابرهای Microsoft Azure و Amazon Web Services (AWS) شبیه و متفاوت هستند.


آموزش مدیریت شبکه های عمومی در Microsoft Azure

Managing Public Networking in Microsoft Azure

برای در دسترس قرار دادن منابع زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS) در Microsoft Azure در اینترنت عمومی به آدرس های IP عمومی نیاز دارید. این دوره به شما می آموزد که چگونه برنامه ریزی ، پیاده سازی و عیب یابی آدرس های IP عمومی برای ماشین های مجازی Azure را انجام دهید.


آموزش کد ویژوال استودیو برای DevOps و متخصصان فناوری اطلاعات

Visual Studio Code for DevOps and IT Professionals

Microsoft Visual Studio Code یک ویرایشگر کد است که برای استفاده توسط متخصصان IT Ops به همان اندازه توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است. این دوره هر آنچه را که باید بدانید تا با VS Code در نقش شغلی خود سازنده باشید را به شما آموزش می دهد.


آموزش مدیریت زیرساخت با Microsoft Azure - شروع به کار

Managing Infrastructure with Microsoft Azure - Getting Started

این دوره شامل مفاهیم بنیادی ، سناریوهای رایج و بهترین روشها در مورد مدیریت IaaS در Microsoft Azure است. هدف این است که به شما کمک کند مهارت و دانش عملی کسب کنید تا در شغل خود به عنوان یک متخصص عملیات لاجوردی موفق باشید.


آموزش Microsoft Azure Administrator: دسترسی ایمن به شبکه های مجازی

Microsoft Azure Administrator: Secure Access to Virtual Networks

شما باید از دسترسی به VM ها و داده ها در شبکه های مجازی Azure (VNets) خود محافظت کنید. این دوره به شما می آموزد که چگونه گروههای امنیتی شبکه (NSG) ، Azure Firewall و Azure Bastion را برای ایمن سازی ترافیک درون و بین VNets خود اجرا کنید.


آموزش مبانی بانک اطلاعاتی اوراکل 12c

Oracle Database 12c Fundamentals

این دوره با پلت فرم Oracle Database به طور کلی و نسخه Oracle Database 12c به طور خاص ، شما را سرگرم می کند. همچنین برای قبولی در آزمون گواهینامه Oracle Certified Administrator (OCA) آماده خواهید شد.


آموزش Microsoft Azure Administrator: شبکه مجازی را کنترل و عیب یابی کنید

Microsoft Azure Administrator: Monitor and Troubleshoot Virtual Networking

برای تشخیص و رفع مشکلات شبکه ترکیبی ابر ابر در Microsoft Azure به قابلیت مشاهده نیاز دارید. این دوره به شما می آموزد که چگونه از ابزار Azure برای به دست آوردن دید عمیق شبکه مجازی و کوتاه شدن زمان حل مشکلات عیب یابی استفاده کنید.


آموزش قبل از 2017 - پیاده سازی شبکه های مجازی برای زیرساخت Azure (70-533)

Pre 2017 - Implementing Virtual Networks for Azure Infrastructure (70-533)

این دوره تک تک مبحث از دامنه هدف "پیاده سازی شبکه های مجازی" از Microsoft Exam 70-533، پیاده سازی راه حل های زیرساخت Microsoft Azure را پوشش می دهد.


آموزش ایمن سازی اشتراک های Azure Microsoft

Securing Microsoft Azure Subscriptions

در این دوره ، شما می آموزید که چگونه از منابع امنیتی Azure AD و اشتراک Azure خود محافظت کرده و از کمترین امتیاز امنیتی برخوردار شوید.


آموزش سمینار: تبدیل شدن به یک مدیر Microsoft Azure

Seminar: Becoming a Microsoft Azure Administrator

در این سمینار شش قسمتی ، تیم Pluralsight و Azure Solutions Architect تیم وارنر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که برای تبدیل شدن به یک مجوز Microsoft Azure Administrator باید از آنها مطلع شوید.


آموزش انتقال سرورهای فیزیکی و مجازی به Microsoft Azure

Migrating Physical and Virtual Servers to Microsoft Azure

ممکن است کسب و کار شما برنامه هایی برای انتقال ماشین های مجازی فیزیکی و Hyper-V یا VMware خود به Azure داشته باشد. این دوره به شما می آموزد که چگونه از Azure Site Recovery برای مهاجرت ماشینهای فیزیکی و مجازی به Microsoft Azure cloud استفاده کنید.


آموزش عیب یابی با Microsoft Azure Network Watcher

Troubleshooting with Microsoft Azure Network Watcher

مایکروسافت اکنون به شما امکان دسترسی در سطح بسته به ماشین های مجازی Windows Server و Linux (VM) شما را می دهد که در Azure اجرا می شوند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از Network Watcher برای عیب یابی گروه های امنیتی شبکه (NSG) ، انجام ضبط بسته ها و موارد دیگر استفاده کنید.