Austin Bingham

آستین مدیر موسس Sixty North ، یک شرکت مشاوره ، آموزش و توسعه نرم افزار است. آستین ، متولد تگزاس ، در سال 2008 به استاوانگر ، نروژ نقل مکان کرد و در آنجا به توسعه نرم افزار مدل سازی مخازن نفت پیشرو در صنعت C ++ و پایتون کمک کرد. پیش از این او در National Instruments در حال توسعه LabVIEW ، در آزمایشگاههای کاربردی تحقیقاتی (دانشگاه تگزاس در آستین) در حال توسعه سیستمهای سونار برای نیروی دریایی ایالات متحده و در تعدادی از شرکتهای ارتباط از راه دور کار می کرد. او یک مجری و معلم باتجربه است ، در تعدادی از کنفرانس ها ، گروه های نرم افزاری و مکان های داخلی شرکت سخنرانی کرده است. آستین همچنین عضوی فعال در جامعه متن باز است ، که به طور منظم در پروژه های مختلف Python و Emacs مشارکت دارد ، و او بنیانگذار توسعه دهندگان نرم افزار Stavanger ، یکی از بزرگترین و فعال ترین گروه های نرم افزار اجتماعی در Stavanger است. آستین دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تگزاس در آستین است.

آموزش Core Python: توابع و برنامه نویسی عملکردی

Core Python: Functions and Functional Programming

کلید بیانگر پایتون در مدل عملکردها و ابزاری است که برای کار با آنها فراهم می کند. در این دوره ، شما با مفهوم پایتون در مورد "اشیا cal قابل تماس" و برخی از روشهای پیچیده استفاده از آنها در برنامه های خود آشنا خواهید شد.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 1h 18m

آموزش Core Python: شروع کار

Core Python: Getting Started

در این دوره ، شما ملزومات زبان پایتون ، فرهنگ توسعه و بخشهای مهم کتابخانه استاندارد پایتون را به شما معرفی خواهیم کرد. این دوره به شما کمک می کند بنیادی را که برای کار در هر پروژه پایتون نیاز دارید ، ایجاد کنید.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 4h 6m

آموزش پایتون - فراتر از اصول

Python – Beyond the Basics

پایتون - فراتر از اصول اولیه ، دانش شما در مورد پایتون ، یک زبان پویا که برای توسعه وب ، داده های بزرگ ، علوم و اسکریپت نویسی محبوب است ، تعمیق و گسترش می یابد.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 7h 22m

آموزش Core Python: اجرای تکرارکننده ها ، تکرارپذیرها و مجموعه ها

Core Python: Implementing Iterators, Iterables and Collections

تکرار کننده ها ، تکرارپذیرها و مجموعه ها در کارکرد پایتون نقش اساسی دارند. در این دوره ، شما فراتر از مجموعه کتابخانه داخلی و استاندارد حرکت خواهید کرد و خواهید آموخت که چگونه از ابتدا ، تکرارها ، تکرارها و مجموعه های خود را بسازید.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 2h 14m

آموزش Core Python: سازماندهی برنامه های بزرگتر

Core Python: Organizing Larger Programs

این دوره مقدمه ای بر ویژگی های زبان پایتون است که به شما کمک می کند تا پس از عبور از چند ماژول پایتون ، کد خود را ساختار دهید. شما می آموزید که از کجا شروع کنید بعلاوه الگوهایی که برای رشد پروژه های پایتون خود باید دنبال کنید.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 1h 5m

آموزش Core Python: کلاسها و شی گرا بودن

Core Python: Classes and Object-orientation

کلاسها و اشیا central در چگونگی کار پایتون نقش اساسی دارند. این دوره دانش شما را در مورد برنامه نویسی شی گرا در پایتون عمیق تر خواهد کرد ، مفاهیمی را که با آنها آشنا هستید گسترش می دهد و ابزارهای جدیدی را ارائه می دهد که پالت طراحی پایتون را گسترش می دهد.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 2h 55m

آموزش Core Python: کنترل جریان پیشرفته

Core Python: Advanced Flow Control

بعضاً ، ساختارهای بنیادی جریان کنترل پایتون می توانند ناشیانه یا محدود کننده باشند. این دوره به شما برنامه های افزودنی و جایگزینی برای این ساختارهای اساسی می آموزد که می تواند به شما در نوشتن کد و احتمال درست بودن آن کمک کند.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 1h 41m

آموزش هسته پایتون: درون نگری

Core Python: Introspection

در این دوره ، شما به پشتیبانی پایتون از درون نگری ، توانایی بررسی اشیا، ، انواع و وضعیت برنامه در زمان اجرا نگاه خواهید کرد. گرچه در هر برنامه ای نیازی به آن نیست ، اما درون نگری می تواند کلید طراحی زیبا و رفع اشکال در مشکلات پیچیده باشد.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 0h 30m

آموزش Core Python: منابع قوی و مدیریت خطاها

Core Python: Robust Resource and Error Handling

موارد استثنا در پایتون همه جا وجود دارد. در این دوره ، دانش خود را در مورد استثناها و نحوه کار با آنها گسترش می دهید. همچنین شما می توانید با مدیران زمینه ، تسهیلات پایتون برای مدیریت ایمن و خودکار منابع آشنا شوید.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 1h 14m

آموزش Core Python: انواع عددی ، تاریخ ها و زمان ها

Core Python: Numeric Types, Dates, and Times

پایتون شامل مجموعه ای قدرتمند از انواع عددی فراتر از int و float اساسی است. در این دوره با این نوع ، کاستی هایی که در انواع عددی اساسی دارند و نحوه و زمان استقرار آنها در برنامه های پایتون آشنا خواهید شد.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 0h 55m

آموزش آینده پایتون

The Future of Python

برای آگاهی از رویداد زنده Austin Bingham ، متخصص پایتون بپیوندید و در آنجا نگاهی به آنچه می توانیم از پایتون در چند سال آینده پیش بینی کنیم ، خواهد انداخت.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 0h 45m

آموزش Core Python: برنامه نویسی بایت گرا

Core Python: Byte Oriented Programming

این دوره به شما در مورد ویژگی های بایت گرا پایتون که هنگام کار با داده های باینری استفاده می شود ، می آموزد.


Austin Bingham Austin Bingham
زمان دوره: 1h 43m