Samer Najia

سامر از شش سالگی به چیزهایی که پرواز می کنند بسیار علاقه مند است. او که یک خلبان مشتاق ، مربی پرواز ، راکت انداز و یک مدل ساز پلاستیک است ، تا زمانی که به خاطر می آورد ، چیزهایی را که پرواز می کنند یا شبیه آنها هستند ، می سازد ، از جمله یک هواپیمای تمام عیار در گاراژ. سامر سابقه مهندسی مکانیک دارد ، اما در حال حاضر در زمینه IT - بخصوص توسعه نرم افزار کار می کند. سامر با همسر و دو فرزندش در اسکندریه ، ایالت واشنگتن اقامت دارد و با آموزش تکنیک های شکل دهی به فلزات ، موشک سازی و ساخت هواپیماهای خانگی در فضای سازنده محلی خود شرکت می کند. سامر به خود TinkerCAD آموخت و از آن زمان به بعد نگاه نکرد.

آموزش طراحی برای CNC و برش لیزری در Tinkercad

Designing for CNC and Laser-cutting in Tinkercad

این دوره تکنیک های استفاده از TinkerCAD برای طراحی اشیا 2 2 بعدی را کاوش می کند و با هدایت شما از پروژه ساخت محفظه LCD ، آنها را نشان می دهد. این دوره همچنین برخی از تکنیک ها را تصحیح می کند تا خطاهای طراحی را اصلاح کند ...


Samer Najia Samer Najia
زمان دوره: 2h 29m

آموزش اصلاح طرح پروتز موجود با Tinkercad

Modifying an Existing Prosthetic Design with Tinkercad

در این آموزش Tinkercad ، ما می آموزیم که چگونه یک طرح موجود را تغییر دهیم که ممکن است به عنوان یک مدل CAD مخصوص یک بسته نرم افزاری قابل دسترسی نباشد. نرم افزار مورد نیاز: Tinkercad.


Samer Najia Samer Najia
زمان دوره: 2h 38m

آموزش طراحی یک موشک برای چاپ سه بعدی در Tinkercad

Designing a Rocket for 3D Printing in Tinkercad

در طول این آموزش Tinkercad ، ما مراحل استفاده از Tinkercad را به عنوان یک ابزار ساده CAD برای مدل سازی موشک برای چاپ سه بعدی دنبال خواهیم کرد. نرم افزار مورد نیاز: Tinkercad ، NetFabb.


Samer Najia Samer Najia
زمان دوره: 2h 20m