Alan Sharpe

مدرس کپی رایتینگ

آیا بیوگرافی من را می خوانید زیرا می خواهید کپی رایتینگ خود را بهبود ببخشید؟ جایزه. این باعث می شود ما دو نفر باشیم.

آیا به دنبال مربی کپی‌نویسی هستید که برای حساب‌های Fortune 500 (Apple، IBM، Hilton Hotels، Bell) نوشته باشد؟ بررسی کنید.

آیا می خواهید مربی کپی رایتینگ شما تجربه نوشتن در چندین کانال (چاپ، آنلاین، پست مستقیم، رادیو، تلویزیون، فضای باز، بسته بندی، نام تجاری) را داشته باشد؟ شیار.

اگر شما می خواستید، آیا مربی کپی شما نیز مردی بود که به علامت تعجب واکنش های آلرژیک نشان می داد، که فکر می کند صداقت در تبلیغات امری بد نیست، و کسی که معتقد است مهم ترین فرد در این پاراگراف شما هستید؟

در دوره های من شرکت کنید.

من آلن شارپ هستم. از آشنایی شما خوشحالم من یک کپی‌رایتر 30 ساله هستم که از سال 1989 به مردم یاد می‌دهم چگونه متقاعدکننده بنویسند.

از طریق کارگاه‌های کنفرانس، کلاس‌های کپی‌نویسی، سمینارهای تلفنی، وبینارها، مقالات مجلات تجاری، خبرنامه‌ها، پست‌های وبلاگ و در بسیاری از کتاب‌هایم، به هزاران کپی‌رایتر در چهار قاره کمک کرده‌ام که در مهارت متقاعد کردن بر روی کاغذ و پیکسل تسلط پیدا کنند.

من به خودم مهارت کپی‌رایتینگ تبلیغاتی را یاد دادم و به عنوان یک کپی‌رایتر آزاد و همچنین یک کپی‌رایتر ارشد برای دو آژانس تبلیغاتی کار کردم. من همه چیز را از قطعات پمپ گرفته تا تریلرهای برقی گرفته تا سیستم های انتقال ویدئوی دیجیتال و خدمات بیمه فروختم و در هر رسانه ای کار می کردم. من حتی به مشتری کمک کردم تا از پست مستقیم برای فروش کتاب میز قهوه درباره الویس پریسلی استفاده کند. نپرس.

پس از یک دهه کار به‌عنوان یک کپی‌رایتر، تمرکزم را به دو تخصص محدود کردم: نوشتن نامه‌های پست مستقیم برای مشاغل، و نامه‌های جمع‌آوری سرمایه برای غیرانتفاعی.

اکنون می‌خواهم به شما کمک کنم نسخه‌ای بنویسید که مورد توجه قرار گیرد، خوانده شود و نتیجه بگیرد. بیایید شروع کنیم.

آموزش از ChatGPT برای کپی‌نویسی و نوشتن محتوا استفاده کنید

Leverage ChatGPT for Copywriting & Content Writing

"آیا ChatGPT قرار است جایگزین شما به عنوان یک کپی رایتر یا نویسنده محتوا شود؟ امروز نه. اما احتمالاً توسط یک کپی رایتر یا نویسنده محتوا که از Cha استفاده می کند جایگزین خواهید شد."


آموزش کپی رایتینگ برای مبتدیان قسمت 2 از 3: سرفصل ها و بازکننده ها

Copywriting for Beginners Part 2 of 3: Headlines & Openers

"مهمترین مهارت در کپی رایتینگ، توانایی جلب توجه است. شما ممکن است بهترین محصول یا خدمات را در جهان داشته باشید، و کپی تبلیغاتی خود را می توانید انجام دهید. .."


آموزش با مصاحبه با یک متخصص، یک پست وبلاگ اصلی B2B بنویسید

Write an Original B2B Blog Post by Interviewing an Expert

"اگر می‌خواهید پست‌های وبلاگ B2B شما در گوگل رتبه بالایی داشته باشد، باید مطمئن شوید که آنها اصلی هستند. و برای اینکه آنها اصلی باشند، نمی‌توانید فقط به گوگل اعتماد کنید. ..."


آموزش کپی‌نویسی آنلاین: چگونه صفحات محصول متقاعدکننده بنویسیم

Online Copywriting: How to Write Persuasive Product Pages

هنگام فروش آنلاین محصولات با سه چالش روبرو می شوید: 1. فرآیند فروش خیلی قبل از اینکه خریداران در صفحه محصول شما بیایند شروع می شود. 2. مشتریان بالقوه نمی توانند. ..


آموزش کپی رایتینگ برای مبتدیان قسمت 3 از 3: چگونه متقاعد کنیم

Copywriting for Beginners Part 3 of 3: How to Persuade

"موفقیت شما به عنوان یک کپی رایتر به توانایی شما در متقاعد کردن بستگی دارد. به عنوان یک فروشنده پشت صفحه کلید، وظیفه شما متقاعد کردن مردم برای خرید محصولات و خدمات است. .."


آموزش کپی رایتینگ برای مبتدیان قسمت 1 از 3: هفت سوال حیاتی

Copywriting for Beginners Part 1 of 3: Seven Vital Questions

"سخت ترین چیز در مورد کپی رایتینگ این است که ندانید چگونه بنویسید. این است که بدانید چه چیزی بنویسید. چالش شما به عنوان یک کپی رایتر توانایی شما در نوشتن الزامی نیست."


آموزش کپی‌نویسی آنلاین: چگونه یک صفحه فرود برای یک آهن‌ربای سرب بنویسیم

Online Copywriting: How to Write a Landing Page for a Lead Magnet

نود و شش درصد از افرادی که از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند، آماده نیستند در اولین بازدید خود چیزی بخرند.


آموزش اشتباهات کپی رایتینگ: آیا این 10 اشتباه رایج را مرتکب می شوید؟

Copywriting Blunders: Do You Make these 10 Common Mistakes?

"شما وقتی آن را می بینید، نوشته های بد را می شناسید. می دانید که نوشتن بد، گلدار و پرمخاطب و پر از جملات پیچیده است.  می دانید که نوشتن بد با آن پر شده است.


آموزش یک کتاب الکترونیکی B2B بنویسید

Write a B2B eBook

"کتاب‌های الکترونیکی تجاری یکی از محبوب‌ترین انواع محتوای بازاریابی هستند، زیرا به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا ایده‌های پیچیده را با هم ارتباط برقرار کنند. این به معنای کتاب‌های الکترونیکی B2B است.


آموزش نحوه نوشتن ایمیل های B2B

How to Write B2B Emails

"به دوره آموزشی من در مورد نحوه نوشتن ایمیل های موثر B2B خوش آمدید. من به کپی رایترها در سراسر جهان یاد می دهم که چگونه یک نسخه جذاب بنویسند. من اولین کپی رایتی پولی خود را دریافت کردم. ..."


آموزش دوره نویسندگی کسب و کار

The Business Writing Course

"موفقیت شما در تجارت به توانایی شما در برقراری ارتباط بستگی دارد. آیا می خواهید در حرفه خود پیشرفت کنید؟ خوب نوشتن را یاد بگیر اگر نتوانید واضح بنویسید، نمی توانید. .."


آموزش نحوه نوشتن کاغذهای سفید

How to Write White Papers

"اگر می خواهید به عنوان یک کپی رایتر آزاد درآمد مناسبی کسب کنید، باید وظایفی را انجام دهید که بالاترین هزینه ها را پرداخت می کنند. یکی از این وظایف بازاریابی است..."


آموزش یک نمونه کار کپی رایتینگ بدون تجربه بسازید

Build a Copywriting Portfolio with No Experience

"وقتی نوبت به ایجاد یک نمونه کار برای کپی‌رایتینگ می‌رسد، یک خبر خوب و یک خبر بد وجود دارد. خبر خوب این است که تنها چیزی که برای یافتن شغل به عنوان پلیس نیاز دارید.


آموزش 30 راز کپی‌نویسی از بهترین کمپین تبلیغاتی تمام دوران

30 Copywriting Secrets from the Best Ad Campaign of All Time

"در این دوره، شما یاد خواهید گرفت که چگونه نسخه ای بنویسید که توجه را جلب کند و مشتریان بالقوه را برای خرید ترغیب کند. من این دوره را برای هر کسی که می‌خواهد میانبر داشته باشد طراحی کردم. .."


آموزش مشتریان طاقچه را با استفاده از فهرست راهنمای انجمن های حرفه ای پیدا کنید

Find Niche Clients Using Professional Association Directories

"اگر مشتریان ایده آل شما همه در یک صنعت یافت می شوند، احتمالاً به دنبال راه هایی برای بازاریابی محصولات و خدمات خود برای آن مشتریان هستید. برای انجام این کار، شما..."


آموزش یک مطالعه موردی B2B/داستان موفقیت مشتری قانع کننده بنویسید

Write a Compelling B2B Case Study / Customer Success Story

"اگر می‌خواهید سرنخ‌های بیشتری تولید کنید و معاملات بیشتری برنده شوید، یاد بگیرید که چگونه مطالعات موردی بازاریابی عالی بنویسید. مطالعه موردی نوعی محتوای بازاریابی است که می‌گوید..."


آموزش یک اسکریپت ویدیویی برای نسخه نمایشی محصول یا ویدیوی توضیح دهنده بنویسید

Write a Video Script for a Product Demo or Explainer Video

"اگر نویسنده محتوا یا کپی رایتر هستید، یکی از این روزها از شما می خواهد که یک فیلمنامه برای یک ویدیوی نمایشی محصول یا یک ویدیوی توضیحی بنویسید.


آموزش کپی رایتر در یک هفته: چگونه به یک کپی رایتر آزاد تبدیل شویم. کار از خانه

Copywriter in a Week: How to Become a Freelance Copywriter. Work from Home.

زمانی که در سال 1991 تجارت آزاد خود را در زمینه کپی رایتینگ شروع کردم، تجربه ای به عنوان یک کپی رایتر نداشتم. من مشتری نداشتم، نمونه ای نداشتم و نوشتن هم نداشتم. ..