آموزش تست تمرین [2024] | همکار مهندس داده خبره AWS

Practice Test [2024] | AWS Certified Data Engineer Associate

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد. این دوره صرفا آزمون یا تمرین می باشد و ویدیو ندارد.
نمونه ویدیویی برای نمایش وجود ندارد.
توضیحات دوره: 450 سوال تست تمرینی با کیفیت بالا همراه با توضیحات دقیق! دسترسی به Instructor for Live Live بر بازی داده مسلط شوید: برای گواهی مهندس داده خود، جذب، تبدیل و ذخیره داده ها را در AWS بیاموزید. Ace the exam: مفاهیم کلیدی و تمرین را با سناریوهای واقعی مهندسی داده AWS رمزگشایی کنید. برای چابکی و کارایی هزینه، خطوط لوله داده بدون سرور را مسلط کنید. فرصت های شغلی را باز کنید: با مهارت های مورد نیاز یک مهندس داده AWS برای صنعت آماده باشید. به نخبگان داده بپیوندید: گواهینامه بگیرید و شغل رویایی خود را به عنوان مهندس داده AWS بدست آورید. اسرار دریاچه های داده، انبارها و تجزیه و تحلیل ها را در AWS باز کنید. پیش نیازها: این دوره برای مبتدیان طراحی شده است، بنابراین نیازی به تجربه قبلی با AWS یا مهندسی داده نیست. با این حال، آشنایی با کدنویسی مفید است.

آزمون Ace NEW AWS Certified Data Engineer Associate (DEA-C01) با این دوره تمرینی پیشگامانه - اولین در نوع خود! از توضیحات تفصیلی معمار سابق آمازون دیتا بیاموزید. 30 روز ضمانت بازگشت وجه اگر کمتر از هیجان دارید.


4 تست عاقلانه ماژول (هر کدام 100 سوال) و یک امتحان واقعی 65 سوالی منحصر به فرد مانند امتحانات تمرینی را با بیش از 450 سوال واقعی و مبتنی بر سناریو، که ساختار و حوزه های امتحان واقعی را منعکس می کند، فتح کنید.

طراحی شده توسط Ananth Tirumanur، که معمار سابق آمازون داده است، و به مشتریان متعددی در طراحی و ساخت معماری داده خود کمک کرده است.


 • توضیحات عمیق برای هر پاسخ، و پیوندهایی به اسناد AWS برای بینش عمیق تر - نه تنها انتخاب درست را آشکار می کند، بلکه درک شما را برای تسلط طولانی مدت تقویت می کند. این فقط در مورد تمرین نیست. این در مورد درک "چرا" پشت هر پاسخ است.

 • علاوه بر این، برای پاسخگویی به سؤالات اضافی، به یک جلسه زنده با مربی بپیوندید

 • ️ با محتوای هماهنگ با راهنمای آزمون رسمی و نمونه سوالات AWS به‌روز باشید.

 • مفاهیم پیچیده را با توضیحات دقیق برای هر گزینه باز کنید، دانش شما را مستحکم می کند و ایرادات پاسخ های نادرست را آشکار می کند.

 • پشتیبانی شده توسط مراجع مستقیم اسناد AWS، تضمین یادگیری قابل اعتماد و عمیق. ️

 • اولین نفر باشید! با این مجموعه تمرینی پیشگام، مزیتی بی بدیل به دست آورید.

 • حرفه خود را راه اندازی کنید! این دوره شما را قادر می سازد تا با اطمینان امتحان را پشت سر بگذارید و فرصت های هیجان انگیز مهندسی داده AWS را باز کنید.

 • منتظر نباش! مهارت های خود را ارتقا دهید و به جمع مهندسان داده برتر AWS بپیوندید. همین الان ثبت نام کنید

با نزدیک شدن به تاریخ امتحان شما، امتحانات تمرینی ما ابزار عالی برای صیقل دادن به آمادگی شما هستند. امتیاز بالا در اینجا به این معنی است که شما آماده هستید تا معامله واقعی را انجام دهید!

بازخورد شما باعث پیشرفت ما می شود. ما دائماً سؤالات خود را بر اساس نظرات شما و تجربه دست اول خود با آزمون‌های AWS اصلاح می‌کنیم.


تمرین ها و آزمونها

تست های تمرینی Practice Tests

 • دامنه 1: جذب و تبدیل داده ها Domain 1: Data Ingestion and Transformation

 • دامنه 2: مدیریت فروشگاه داده Domain 2: Data Store Management

 • دامنه 3: عملیات داده و پشتیبانی Domain 3: Data Operations and Support

 • دامنه 4: امنیت داده ها و حاکمیت Domain 4: Data Security and Governance

 • تست تمام طول Full Length Test

 • تست تمام طول Full Length Test

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش تست تمرین [2024] | همکار مهندس داده خبره AWS

این دوره غیر فعال شده است.

جزییات دوره
آزمون یا تمرین
467
Udemy (یودمی) udemy-small
08 فروردین 1403 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
851
از 5
ندارد
ندارد
ندارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Ananth Tirumanur Ananth Tirumanur

رهبری در مهندسی داده

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.