آموزش پیشگیری از جعل درخواست سایت (CSRF) برای برنامه های ASP.NET Core و ASP.NET

Cross Site Request Forgery (CSRF) Prevention for ASP.NET Core and ASP.NET Applications

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
نمونه ویدیویی برای نمایش وجود ندارد.
توضیحات دوره: Cross Site Request Forgery (CSRF) در لیست 10 مورد از حملات پرکاربرد OWASP قرار دارد. بیاموزید که چگونه از برنامه های اصلی ASP.NET و ASP.NET خود در برابر آن محافظت کنید. جعل درخواست متقابل سایت (CSRF) یک روش حمله است که در آن کاربران فریب داده می شوند تا در وب سایت ها اقداماتی انجام دهند بدون اینکه آنها متوجه شوند. در این دوره ، جلوگیری از جعل درخواست سایت (CSRF) برای برنامه های ASP.NET Core و ASP.NET ، خواهید آموخت که چگونه CSRF اجرا می شود ، چرا خطرناک است و چگونه می توان آن را کاهش داد. ابتدا ماهیت حملات را کشف خواهید کرد. در مرحله بعدی ، خواهید فهمید که چگونه آنها را با استفاده از جدیدترین و همچنین تکنیک های قدیمی کاهش دهید. سرانجام ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه این موارد را در همه برنامه های خود پیاده سازی کنید. پس از پایان این دوره ، مهارت و دانش لازم را برای ایمن سازی برنامه های خود در برابر این حمله وحشتناک خواهید داشت.

سرفصل ها و درس ها

بررسی اجمالی دوره Course Overview

  • بررسی اجمالی دوره Course Overview

درک و کاهش CSRF Understanding and Mitigating CSRF

  • مقدمه Introduction

  • درک CSRF Understanding CSRF

  • کوکی های همان سایت SameSite Cookies

  • نشانه های جعل Anti-forgery Tokens

  • بهترین اقدامات ضد CSRF Anti CSRF Best Practices

  • خلاصه Summary

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش پیشگیری از جعل درخواست سایت (CSRF) برای برنامه های ASP.NET Core و ASP.NET
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
0h 22m
7
Pluralsight (پلورال سایت) pluralsight-small
22 فروردین 1399 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
40
4.9 از 5
دارد
دارد
دارد
Roland Guijt

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Roland Guijt Roland Guijt

Roland یک MVP مایکروسافت است که از کنجکاوی مداوم پیرامون تکنیک های جدید در توسعه نرم افزار برخوردار است. تمرکز او بر روی همه چیز است. Net و فن آوری های مرورگر. وی به عنوان یک مربی طولانی مدت دوره های زیادی را در این زمینه هدایت می کرد و در کنفرانس های بین المللی درباره آنها صحبت می کرد. او همچنین برای ارائه کارگاه های خود-توسعه یافته به دور دنیا سفر می کند. کلمه ای که وقتی به توسعه نرم افزار فکر می کند به ذهنش خطور می کند اشتیاق است! رولان به همراه همسر و دو پسرش در هلند زندگی می کند.

Pluralsight (پلورال سایت)

Pluralsight یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را توسعه دهند و به روز رسانی کنند. این پلتفرم دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، توسعه نرم‌افزار، طراحی وب، مدیریت پروژه، و موضوعات مختلف دیگر را ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Pluralsight، محتوای بروز و با کیفیت آموزشی آن است. این پلتفرم با همکاری با توسعه‌دهندگان و کارشناسان معتبر، دوره‌هایی را ارائه می‌دهد که با توجه به تغییرات روزافزون در صنعت فناوری، کاربران را در جریان آخرین مفاهیم و تکنولوژی‌ها نگه می‌دارد. این امر به کاربران این اطمینان را می‌دهد که دوره‌هایی که در Pluralsight می‌پذیرند، با جدیدترین دانش‌ها و تجارب به روز شده‌اند.