آموزش نکاتی برای تعامل با یادگیرنده
33m 55s
11
Lynda
02 مهر 1398
6,156
دارد (اگر در سایت مرجع باشد، قرارداده می شود.)
دارد
دارد (در صورت درخواست)(در حال تست)

https://donyad.com/d/ba07

آموزش نکاتی برای تعامل با یادگیرنده

Tips for Learner Engagement

برای هدایت نتایج تغییر بازی برای سازمان L D خود ، باید قلب و ذهن فراگیران خود را جلب کنید. آسان تر از انجام گفت، درست است؟ اشتغال به یادگیری چالشی است که همه صنایع با آن روبرو هستند. نفتالی برایانت و جیسون مولرو رویکرد تازه ای به این جنبه پیچیده L D. ارائه می دهند. آنها به شما کمک می کنند لحظه های "رونق" را برای یادگیری بازگردانید: پیشرفت هایی که به کارمندان کمک می کند تا از توانایی های بالقوه خود استفاده کرده و در نقش های خود موفق شوند. بیاموزید که چگونه ابتدا روی تعامل تمرکز کنید ، برند L D خود را توسعه دهید ، ورزشکاران یادگیرنده ایجاد کنید و با فراگیران رو در رو شوید تا بدانید که آنها واقعاً چه می خواهند. نفتالی و جیسون به شما کمک می کنند تاکتیک ها را جذب کرده و آنها را به کار ببرید ، بنابراین ذهنیت رونق به عنوان دومین کسب و کار شما تبدیل می شود.


سرفصل ها و درس ها

تاکتیک های مربوط به نامزدی Tactics for Engagement

 • مشارکت یادگیرنده در دنیای واقعی چیست؟ What is learner engagement in the real world?

 • تعریف لحظه رونق Defining the boom moment

 • یک مشاور یادگیری استراتژیک در تجارت باشید Be a strategic learning advisor to the business

 • نام تجاری L&D خود را ایجاد کنید Create your L&D brand

 • دیوار بین تیم ها را بشکنید Break down the wall between teams

 • حمایت از مدیران خود را نشان دهید Show support to your managers

 • ورزشکاران یادگیری ایجاد کنید Create learning athletes

 • فناوری خود را جمع کنید Stack your tech

 • با قطره میز رو در رو چهره بگیرید Get face-to-face with a desk drop

 • سوخت گیری ، شارژ مجدد و ذهن خود را تازه کنید Refuel, recharge, and refresh your mind

 • چالش برای ایجاد لحظات رونق Challenge to create the boom moments

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

Naphtali Bryant

Naphtali Bryant یک متخصص یادگیری و توسعه است. Naphtali یک شریک تجاری استراتژیک برای واحدهای تجاری و رهبری ارشد است که دستیابی به اهداف تجاری را از طریق اجرای مؤثر توانمندسازی کارمندان و ابتکارهای توسعه هدایت می کند. وی توانایی غیرقانونی در ایجاد و اجرای راه حل ها و تجربیات یادگیری نوآورانه را دارد. وی در هماهنگی فرصتهای آموزشی با استراتژیهای تجاری ، در شناسایی شکافهای مهم یادگیری و افزایش عملکرد کارکنان مهارت دارد. وی بر مدیریت اجرایی تأثیر می گذارد و با هماهنگی آموزش و توسعه سازمانی با نیازهای شرکت ، بر سودآوری تأثیر می گذارد.

Jason Mulero

جیسون مولرو مدیر یادگیری و توسعه (L&D) در ServiceTitan است. جیسون یک حرفه ای L&D محور است که برای ارائه راه حل های نوین یادگیری که فرهنگ شرکت ها را شکل می دهد و رشد حرفه ای را ترغیب می کند ، شناخته شده است. 14 سال تجربه وی که شامل خدمات اجتماعی ، ارتقاء عالی ، آموزش عمومی و مراقبت های بهداشتی می شود ، از توانایی وی در امر آموزش افراد در همه سطوح ، با استفاده از یک رویکرد متفکرانه و شخصی برای افزایش تعامل و همدلی خبر می دهد. جیسون به توانایی خود در تعریف استراتژیهای یادگیری شرکتی و اهرم فن آوری پیشرفته برای توسعه تیم های با عملکرد بالا و تبدیل شرکت ها افتخار می کند.