Paul Cheney

طراح وب و DeveloperPaul مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه ایالتی یوتا در فناوری آموزشی دریافت کرد و به عنوان یک غیرنظامی در نیروی هوایی ایالات متحده مشغول آموزش تعاملی آتش نشان مبتنی بر رایانه بود. او و خانواده اش سپس به پروو ، یوتا نقل مکان کردند و در آنجا پنج سال در دانشگاه بریگهام یانگ در مرکز فناوری آموزشی کار کردند. در حالی که در آنجا بود ، وی در زمینه نوشتن چندرسانه ای ، دیجیتالی کردن ویدئو ، آموزش دانشکده در زمینه فن آوری آموزش فعالیت داشت. وی سپس به همراه خانواده اش به بوئنا ویستا ، وی ایالت متحده نقل مکان کرد و در آنجا به عضویت هیئت علمی دانشگاه ویرجینیا جنوبی درآمد. در حالی که در آنجا دوره های رسانه دیجیتال را تدریس می کرد. ده سال بعد به یوتا بازگشت و در حال حاضر استادیار دانشگاه دره یوتا است که دوره های آموزشی خود را در بخش رسانه های دیجیتال در رشته اینترنت و فناوری های وب تدریس می کند.

آموزش بهترین روشها برای فرمهای وب Responsive

Best Practices for Responsive Web-forms

این دوره به شما کمک می کند تا با طراحی آسان فرم هایی که فرم را تکمیل می کنند ، وب را به مکان بهتری تبدیل کنید.


آموزش ایجاد چیدمان صفحه با CSS

Creating Page Layouts with CSS

این دوره اصول ساخت وب همراه با پاسخگویی همراه اول برای ساخت یک وب سایت چند صفحه ای و نحوه گنجاندن اصول طراحی برای توسعه وب را به شما آموزش می دهد.


آموزش طراحی وب Responsive دستی 1: نمایش داده های رسانه و پیش پردازش CSS

Hands-on Responsive Web Design 1: Media Queries & CSS Preprocessing

طراحی وب پاسخگو و همراه اول مهارتی است که توسعه دهنده وب در دنیای موبایل امروز به آن نیاز دارد. این دوره ، شما می آموزید که چگونه یک الگوی پاسخگو با استفاده از SASS و پیش پردازنده CSS بسازید که در توسعه وب بعدی خود استفاده خواهید کرد ...


آموزش دست در طراحی وب Responsive است

Hands On Responsive Web Design

این دوره یک تجربه عملی فراهم می کند که در آن شما چندین صفحه وب HTML5 پاسخگو آماده برای استفاده در پروژه بعدی خود ایجاد خواهید کرد.


آموزش دستی طراحی وب Responsive 4: پیمایش

Hands-on Responsive Web Design 4: Navigation

این دوره به شما نحوه ساخت و استقرار برنامه های پاسخگو برای انواع مختلفی از طرح های ناوبری تلفن ، رایانه لوحی و دسک تاپ با HTML5 ، CSS3 ، Sass و حتی کمی JavaScript را آموزش می دهد.


آموزش طراحی وب Responsive دستی 2: تصاویر و اسلایدرهای Responsive

Hands-on Responsive Web Design 2: Responsive Images and Sliders

هنگام ایجاد هر وب سایت پاسخگو ، معمولاً از اطلاعات HTML5 ، CSS3 و SASS اطلاع دارید. این دوره به شما می آموزد که چگونه با استفاده از برچسب های تصویر و عکس که می توانید در پروژه توسعه وب بعدی خود استفاده کنید ، تصاویر واکنش گرا را پیاده سازی کنید.


آموزش پروژه عملی JavaScript: ماشین حساب خورشیدی

Hands-on JavaScript Project: Solar Calculator

این دوره توسعه دهندگان جاوا اسکریپت را که می خواهند با استفاده از توابع ، متغیرها ، حلقه ها ، سوئیچ ها ، اپراتورها و غیره تمرین کنند ، هدف قرار می دهد. درک اساسی JavaScript بسیار مفید است.


آموزش طراحی Responsive با استفاده از پیش پردازنده CSS

Hands on Responsive Design Using a CSS Preprocessor

با استفاده از قدرت پیش پردازنده CSS یک وب سایت همراه اول و پاسخگو ایجاد کنید تا بتوانید از متغیرها ، توابع ، محاسبات ، خلاصه نویسی و کوچک سازی در گردش کار طراحی وب خود استفاده کنید.


آموزش پروژه عملی JavaScript: JSON

Hands-on JavaScript Project: JSON

یاد بگیرید که از قدرت AJAX برای دسترسی و نمایش داده های JSON از سرور محلی خود و همچنین از یک سایت خارجی با استفاده از API استفاده کنید. همچنین نحوه ایجاد پرونده های JSON را یاد خواهید گرفت.


آموزش طراحی وب Responsive دستی 3: ستون ها ، Flexbox و شبکه ها

Hands-on Responsive Web Design 3: Columns, Flexbox, and Grids

این دوره به شما آموزش می دهد که چگونه چندین طرح بندی ستون را با استفاده از بخشهای استاندارد ، Flexbox و شبکه های CSS پیاده سازی کنید. شما همچنین می توانید شکل های CSS را برای بسته بندی جالب متن بررسی کنید.


آموزش طراحی وب Responsive با HTML5 و CSS3 - پیشرفته

Responsive Web Design with HTML5 and CSS3 - Advanced

پیش پردازنده SASS CSS ، ساخت یک سایت با php شامل ، Framework CSS Foundation 5 و jQuery Mobile را بیاموزید