آموزش تخصص IBM Cloud DevSecOps v1

IBM Cloud DevSecOps v1 Specialty

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد. این دوره صرفا آزمون یا تمرین می باشد و ویدیو ندارد.
نمونه ویدیویی برای نمایش وجود ندارد.
توضیحات دوره: بر اصول، شیوه‌ها و ابزارهای IBM Cloud DevSecOps برای توسعه نرم‌افزار ایمن و کارآمد تسلط داشته باشید. اصول و شیوه‌های کلیدی DevSecOps در زمینه IBM Cloud. معماری و روش های پیاده سازی DevSecOps در یک سازمان. چگونه می توان DevSecOps را در پروژه های خود به کار گرفت، و اطمینان حاصل کرد که امنیت از ابتدا یکپارچه شده است. اجزا و مراحل مختلف زنجیره ابزار DevSecOps و نحوه استفاده موثر از آنها. نحوه استقرار و خودکارسازی فرآیندهای DevSecOps با استفاده از IBM Cloud Schematics. بهترین شیوه ها برای اجرای اقدامات امنیتی در یک محیط DevSecOps. نحوه مدیریت و نگهداری موثر عملیات DevSecOps به صورت روزانه. استراتژی‌های تست‌گیری و تکنیک‌های آماده‌سازی امتحان مخصوص گواهی‌نامه تخصصی IBM Cloud DevSecOps v1. پیش نیازها: هیچ نیاز قبلی وجود ندارد.

این آزمون تمرینی جامع برای کمک به افراد برای آماده شدن برای آزمون گواهینامه تخصصی IBM Cloud DevSecOps v1 طراحی شده است. این آزمون تمرینی با شبیه‌سازی محیط واقعی امتحان و پوشش دادن همه موضوعات ضروری، دانش و درک شما از اصول، شیوه‌ها، معماری، روش‌ها و ابزارهای IBM Cloud DevSecOps را به طور موثر ارزیابی می‌کند.


آزمون تمرینی در مجموع شامل 48 سوال است که در شش موضوع فرعی مختلف پراکنده شده است. هر موضوع فرعی به دقت تنظیم شده است تا اطمینان حاصل شود که تمام جنبه های مهم IBM Cloud DevSecOps پوشش داده شده است و به شما امکان می دهد مناطقی را که ممکن است به مطالعه یا تمرین بیشتر نیاز داشته باشید شناسایی کنید.


موضوع فرعی اول، «اصول، شیوه‌ها، معماری و روش‌های DevSecOps»، بر مفاهیم و اصول اساسی وارد کردن امنیت به فرآیند DevOps تمرکز دارد. با شش سوال در این موضوع فرعی، درک خود از اصول اصلی، بهترین شیوه‌ها، ملاحظات معماری و روش‌های مختلف برای پیاده‌سازی DevSecOps در سازمان مورد آزمایش قرار می‌گیرید.


موضوع فرعی دوم، «پذیرش DevSecOps»، عمیق‌تر به مراحل و ملاحظات مربوط به پذیرش DevSecOps در یک پروژه یا سازمان می‌پردازد. با پنج سوال در این موضوع فرعی، بینش هایی در مورد نحوه شروع و مدیریت موثر فرآیند پذیرش به دست خواهید آورد، و اطمینان حاصل می کنید که امنیت از همان ابتدا یکپارچه شده است.


سومین موضوع فرعی، "DevSecOps Toolchain"، اجزا و مراحل مختلف زنجیره ابزار DevSecOps را بررسی می کند. با مجموع 16 سؤال در این زیرمجموعه، با ابزارها و فناوری های مختلف مورد استفاده در DevSecOps و نحوه استفاده مؤثر از آنها برای ساده کردن چرخه عمر توسعه نرم افزار آشنا خواهید شد.


موضوع فرعی چهارم، «استقرار DevSecOps با طرح‌واره‌های ابری IBM»، به طور خاص بر روی استقرار و خودکارسازی فرآیندهای DevSecOps با استفاده از IBM Cloud Schematics تمرکز دارد. با شش سوال در این موضوع فرعی، تجربه عملی در استقرار و مدیریت محیط‌های DevSecOps در پلتفرم IBM Cloud کسب خواهید کرد.


پنجمین موضوع فرعی "امنیت با DevSecOps" به اهمیت امنیت در محیط DevSecOps می پردازد. با هشت سؤال در این موضوع فرعی، در مورد اقدامات امنیتی مختلف و بهترین شیوه‌ها برای اطمینان از فرآیند توسعه نرم‌افزار ایمن خواهید آموخت.


موضوع فرعی نهایی، "عملیات روز 2 با DevSecOps"، مدیریت و نگهداری عملیات DevSecOps را به صورت روزانه پوشش می دهد. با هفت سوال در این موضوع فرعی، با چالش‌های رایج، تکنیک‌های نظارت و راه‌های بهبود کارایی عملیات DevSecOps آشنا می‌شوید.


با شرکت در این آزمون تمرینی، نه تنها درک خود را از IBM Cloud DevSecOps تقویت می‌کنید، بلکه بینش‌های ارزشمندی را در مورد قالب امتحان و استراتژی‌های آزمون‌دهی نیز به‌دست خواهید آورد. توضیحات مفصل ارائه شده برای هر سوال به شما کمک می کند تا زمینه های بهبود را شناسایی کنید و دانش و اعتماد کلی خود را افزایش دهید.


با این آزمون تمرینی جامع و چالش برانگیز، خود را برای موفقیت در آزمون گواهینامه تخصصی IBM Cloud DevSecOps v1 آماده کنید. مهارت ها و دانش خود را در اصول، شیوه ها، معماری، روش ها و ابزارهای DevSecOps تقویت کنید و گام بعدی را برای تبدیل شدن به یک حرفه ای معتبر IBM Cloud DevSecOps بردارید.


تمرین ها و آزمونها

تست های تمرینی Practice Tests

  • تخصص IBM Cloud DevSecOps v1 IBM Cloud DevSecOps v1 Specialty

  • تخصص IBM Cloud DevSecOps v1 IBM Cloud DevSecOps v1 Specialty

  • تخصص IBM Cloud DevSecOps v1 IBM Cloud DevSecOps v1 Specialty

  • تخصص IBM Cloud DevSecOps v1 IBM Cloud DevSecOps v1 Specialty

  • تخصص IBM Cloud DevSecOps v1 IBM Cloud DevSecOps v1 Specialty

  • تخصص IBM Cloud DevSecOps v1 IBM Cloud DevSecOps v1 Specialty

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش تخصص IBM Cloud DevSecOps v1
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
آزمون یا تمرین
288
Udemy (یودمی) udemy-small
21 بهمن 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
682
از 5
ندارد
ندارد
ندارد
Petar Dimov

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Petar Dimov Petar Dimov

مدرس Udemy | مدیریت و کارآفرینی

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.