آموزش محاسبه لبه چند دسترسی (MEC): جلسات اجرایی

Multi-Access Edge Computing (MEC): Executive Briefing

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
نمونه ویدیویی برای نمایش وجود ندارد.
توضیحات دوره: شبکه های تلفن همراه 5G برای تأمین نیازهای شبکه نسل بعدی به مواردی فراتر از سخت افزار رادیویی جدید نیاز ندارند. بیاموزید که چگونه Multi-Access Edge Computing مراکز داده ابری را به لبه شبکه تلفن همراه منتقل می کند. شبکه های تلفن همراه 5G اینترنت دارای سرعت بالا ، تأخیر کم و دسترسی ابری به تلفن های هوشمند و فناوری نسل بعدی ما مانند وسایل نقلیه خودران هستند. در این دوره ، محاسبات اجرایی چند دسترسی (MEC): Briefing Executive ، با مبانی چگونگی انتقال اینترنت و سرویس های ابری از طریق MEC به لبه شبکه تلفن همراه آشنا خواهید شد. در ابتدا ، شما انواع فناوری هایی را که نیاز شبکه های تلفن همراه نسل بعدی را برآورده می کند کشف خواهید کرد. سپس ، خواهید فهمید که چگونه سیستم های LTE اینترنت را به تلفن های همراه تحویل می دهند و از طریق نمایش ، تفاوت تأخیر بین اتصال اینترنت تجاری و اتصال اینترنت LTE را مشاهده می کنید. در آخر ، شما نحوه استقرار MEC را بررسی خواهید کرد و خلا فنی را که برای ارائه MEC و شبکه های تلفن همراه نسل بعدی نیاز به پروتکل ها و سخت افزارهای جدید دارد ، بررسی خواهید کرد. با پایان این دوره کوتاه ، شما خواهید فهمید که MEC چیست ، چرا به آن نیاز داریم و نحوه استقرار آن چیست.

سرفصل ها و درس ها

نیاز به نسل بعدی شبکه های موبایل The Need for Next Generation Mobile Networks

  • مقدمه Introduction

  • نیاز به نسل بعدی شبکه های موبایل The Need for Next Generation Mobile Networks

عملکرد شبکه تلفن همراه فعلی Current Mobile Network Operation

  • عملکرد شبکه تلفن همراه فعلی Current Mobile Network Operation

استقرار فنی MEC MEC Technical Deployment

  • استقرار فنی MEC MEC Technical Deployment

تحقیق در مورد شکاف های فنی MEC Research on MEC Technical Gaps

  • تحقیق در مورد شکاف های فنی MEC Research on MEC Technical Gaps

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش محاسبه لبه چند دسترسی (MEC): جلسات اجرایی
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
0h 26m
5
Pluralsight (پلورال سایت) pluralsight-small
30 خرداد 1398 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
24
4.6 از 5
دارد
دارد
دارد
Ross Bagurdes

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Ross Bagurdes Ross Bagurdes

راس زندگی حرفه ای متنوعی داشته است. وی دارای مدرک مهندسی سازه از دانشکده مهندسی میلواکی است اما اندکی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه شغل خود را رها کرد. از سال 1997 ، راس شروع به کار رسمی در IT ، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم سفارش کار بدون کاغذ برای یک دستگاه گاز طبیعی در ایلینوی کرد. از آن زمان ، راس سالهای خود را صرف آموزش و مدیریت شبکه های داده کرده است. راس 7 سال را در بیمارستان ها و کلینیک های دانشگاه ویسکانسین گذراند و شبکه بزرگ شرکت را پشتیبانی و مدیریت کرد. او اکنون به تدریس در کالج مدیسون در مدیسون ، ویسکانسین بازگشت. راس در ross.bagurdes@outlook.com قابل دسترسی است.

Pluralsight (پلورال سایت)

Pluralsight یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را توسعه دهند و به روز رسانی کنند. این پلتفرم دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، توسعه نرم‌افزار، طراحی وب، مدیریت پروژه، و موضوعات مختلف دیگر را ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Pluralsight، محتوای بروز و با کیفیت آموزشی آن است. این پلتفرم با همکاری با توسعه‌دهندگان و کارشناسان معتبر، دوره‌هایی را ارائه می‌دهد که با توجه به تغییرات روزافزون در صنعت فناوری، کاربران را در جریان آخرین مفاهیم و تکنولوژی‌ها نگه می‌دارد. این امر به کاربران این اطمینان را می‌دهد که دوره‌هایی که در Pluralsight می‌پذیرند، با جدیدترین دانش‌ها و تجارب به روز شده‌اند.