آموزش ITIL 4 Managing Professional Essentials (ITIL CDS، DSV، DPI)

ITIL 4 Managing Professional Essentials (ITIL CDS, DSV, DPI)

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: از قدرت مدیریت حرفه ای ITIL 4 پرده برداری کنید: تسریع در ارائه خدمات فناوری اطلاعات، رهبری استراتژیک فناوری اطلاعات، نکات ارزشی. مفاهیم و اصول اصلی ITIL 4 را درک کنید. در سفر صدور گواهینامه مدیریت حرفه ای ITIL 4 حرکت کنید. ایجاد خدمات با متخصص ITIL 4: ایجاد، ارائه و پشتیبانی (CDS) افزایش ارزش از طریق متخصص ITIL 4: افزایش ارزش سهامداران (DSV) تسریع با متخصص ITIL 4: استراتژی IT با سرعت بالا (HVIT) با استراتژیست مستقیم ITIL 4: , برنامه ریزی و بهبود (DPI) آمادگی برای آزمون مدیریت حرفه ای ITIL 4 و خیلی بیشتر پیش نیازها: تمایل یا علاقه به یادگیری در مورد ITIL 4 Managing Professional و آمادگی برای آزمون ITIL 4 Managing Professional Certification Exam.

اطلاعیه مهم قبل از ثبت نام:

این دوره به عنوان جایگزینی برای مواد رسمی فروشنده لازم برای امتحانات گواهینامه عمل نمی کند. فاقد تأییدیه از سوی فروشنده گواهی است و شرکت کنندگان مواد آموزشی رسمی گواهی یا کوپن را به عنوان بخشی از این دوره دریافت نخواهند کرد.

به دوره جامع ما، "تسلط بر ITIL 4: ناوبری، ساخت، ارتقاء، تسریع، و استراتژی برای مدیریت گواهینامه حرفه ای" خوش آمدید. این برنامه پویا با دقت طراحی شده است تا درک عمیقی از گواهینامه مدیریت حرفه ای ITIL 4 ارائه دهد و شما را با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای برتری در زمینه به سرعت در حال توسعه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM) مجهز می کند.

ITIL 4 Managing Professional سطح پیشرفته ای از گواهینامه در چارچوب ITIL (کتابخانه زیرساخت فناوری اطلاعات) است، مجموعه ای از شیوه های پذیرفته شده برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM). ITIL 4 آخرین نسخه چارچوب ITIL را نشان می دهد که رویکردی جامع و انعطاف پذیر برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در چشم انداز دیجیتال مدرن ارائه می دهد.

سفری متحول کننده را در دنیای ITIL 4 آغاز کنید، با کاوش در فرآیند صدور گواهینامه و مفاهیم اساسی شروع کنید. همانطور که پیشرفت می کنید، هر بخش به جنبه های خاصی از ITIL 4 می پردازد و یک تجربه یادگیری ساختاریافته و جامع را ارائه می دهد.

شما را از طریق ایجاد، تحویل، و پشتیبانی از خدمات راهنمایی می کند و پیچیدگی های سیستم ارزش خدمات (SVS) و زنجیره ارزش خدمات (SVC) را آشکار می کند. شما در مورد طراحی و انتقال خدمات، سازماندهی کاتالوگ خدمات و مدیریت سطح خدمات، و ساده سازی مدیریت و انجام درخواست خدمات، بینش هایی به دست خواهید آورد. بر معیارها، اندازه‌گیری‌ها و گزارش‌دهی خدمات، مؤلفه‌های ضروری برای مدیریت مؤثر خدمات تمرکز دارد.

اصول افزایش ارزش سهامداران را کاوش کنید. سفرهای مشتری را رمزگشایی کنید، روابط و تجربیات خدمات را پرورش دهید و تجربه و رضایت مشتری را بالا ببرید. در ارتباطات استراتژیک، مشارکت ذینفعان، و ارتقای مدیریت SLA و گزارش‌دهی خدمات برای رویکردی جامع برای خلق ارزش، غوطه‌ور شوید.

شما را به سمت فناوری اطلاعات با سرعت بالا سوق می دهد، تحول دیجیتال در ITSM را در بر می گیرد، ITIL 4 را با Agile/DevOps همگام می کند و با اصول ناب هماهنگ می شود. پروژه‌ها و جریان‌های کاری فناوری اطلاعات را هماهنگ کنید و سرعت ارائه خدمات فناوری اطلاعات چابک و پاسخگو را تنظیم کنید.

با استفاده از ITIL 4 DPI در ایجاد استراتژی، کاوش در اصول اصلی، پویایی حاکمیت، ساختار سازمانی، بهبود مستمر، اندازه‌گیری، مدیریت ریسک و تصمیم‌گیری را بررسی کنید. مهارت‌های لازم برای استراتژی و برنامه‌ریزی مؤثر خدمات فناوری اطلاعات را به دست آورید.

شما را برای آزمون گواهینامه مدیریت حرفه‌ای ITIL 4 آماده می‌کند، اطمینان حاصل می‌کند که مطمئن هستید و به خوبی آماده هستید تا تسلط خود را بر مفاهیم ITIL 4 نشان دهید.

گواهینامه ITIL 4 Managing Professional برای متخصصان و رهبران فناوری اطلاعات طراحی شده است که مسئول اجرای محصولات و خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات هستند و نقشی کلیدی در شکل‌دهی و همسو کردن استراتژی‌های فناوری اطلاعات با اهداف کلی کسب‌وکار دارند. این گواهینامه بر جنبه های عملی و استراتژیک ITSM تمرکز می کند و در مقایسه با گواهینامه بنیادی ITIL 4، دید گسترده تر و جامع تری ارائه می دهد.

در این سفر یادگیری متحول کننده به ما بپیوندید و نه تنها به عنوان یک مدیر حرفه ای دارای گواهینامه ITIL 4 بلکه به عنوان یک رهبر استراتژیک که قادر به هدایت و ارتقای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در هر زمینه سازمانی است ظاهر شوید.

متشکرم


سرفصل ها و درس ها

ITIL 4 Managing Professional Journey را آغاز کنید Initiate ITIL 4 Managing Professional Journey

 • ITIL 4 Managing Professional Certification را پیمایش کنید Navigate ITIL 4 Managing Professional Certification

 • مفاهیم و اصول بنیادی ITIL 4 Fundamental Concepts & Principles of ITIL 4

خدمات صنایع دستی با متخصص ITIL 4: ایجاد، تحویل و پشتیبانی (CDS). Craft Services with ITIL 4 Specialist: Create, Deliver, & Support (CDS).

 • ITIL 4 CDS Adventure ITIL 4 CDS Adventure

 • سیستم ارزش خدمات (SVS) و زنجیره ارزش خدمات (SVC) Service Value System (SVS) and Service Value Chain (SVC)

 • خدمات طراحی و انتقال Design & Transitioning Services

 • مدیریت کاتالوگ خدمات Service Catalog Management

 • مدیریت سطح خدمات Service Level Management

 • مدیریت و برآورده شدن درخواست خدمات Service Request Management & Fulfillment

 • معیارها، اندازه‌گیری‌ها و گزارش‌دهی خدمات Metrics, Measures, & Service Reporting

افزایش ارزش از طریق متخصص ITIL 4: Drive Stakeholder Value (DSV) Enhance Value through ITIL 4 Specialist: Drive Stakeholder Value (DSV)

 • افزایش ارزش با ITIL 4 DSV Elevate Value with ITIL 4 DSV

 • رمزگشایی از سفرهای مشتری Deciphering Customer Journeys

 • پرورش روابط و تجارب خدمات Nurturing Service Relationships & Experiences

 • ارتباطات استراتژیک و مشارکت ذینفعان Strategic Communication & Stakeholder Engagement

 • افزایش تجربه و رضایت مشتری Elevate Customer Experience & Satisfaction

 • بهبود مدیریت SLA و گزارش خدمات Enhance SLA Management & Service Reporting

شتاب گرفتن با متخصص ITIL 4: فناوری اطلاعات با سرعت بالا (HVIT) Accelerate with ITIL 4 Specialist: High-Velocity IT (HVIT)

 • تنظیم سرعت با ITIL 4 HVIT Setting Pace with ITIL 4 HVIT

 • تحول دیجیتال در ITSM Digital Transformation in ITSM

 • تمرینات HVIT در ITIL 4 HVIT Practices in ITIL 4

 • ITIL 4 را با Agile/DevOps همگام کنید Synchronize ITIL 4 with Agile/DevOps

 • ITIL 4 را با اصول ناب هماهنگ کنید Harmonize ITIL 4 with Lean Principles

 • پروژه های فناوری اطلاعات و گردش کار IT Projects and Workflows

استراتژی موفقیت با ITIL 4 Strategist: Direct, Plan, & Improve (DPI). StrategizieSuccess with ITIL 4 Strategist: Direct, Plan, & Improve (DPI).

 • استراتژی صنایع دستی با ITIL 4 DPI Craft Strategy with ITIL 4 DPI

 • اصول اصلی راهنمای ITIL 4 DPI Core Principles Guiding ITIL 4 DPI

 • پویایی حاکمیت و ساختار سازمانی Governance Dynamics & Organizational Structure

 • بهبود و اندازه گیری مستمر رانندگی Driving Continual Improvement & Measurement

 • مدیریت ریسک و تصمیم گیری Risk Management & Decision-Making

برای آزمون مدیریت حرفه ای ITIL 4 آماده شوید Prepare for ITIL 4 Managing Professional Examination

 • ITIL 4 مدیریت آزمون گواهینامه حرفه ای ITIL 4 Managing Professional Certification Exam

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش ITIL 4 Managing Professional Essentials (ITIL CDS، DSV، DPI)
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
1 hour
27
Udemy (یودمی) udemy-small
05 اسفند 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
129
5 از 5
ندارد
دارد
دارد
Faris Azam

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Faris Azam Faris Azam

توانمندسازی ذهن ها، روشن کردن آینده. سفر شما از اینجا شروع می شود

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.