آموزش تصویرسازی دیجیتال در Procreate: یک شخصیت آبرنگ ایجاد کنید

Digital Illustration in Procreate: Create a Watercolor Character

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره:

سلام، دوست علاقه‌مند به هنر! با Procreate برای شیرجه زدن به دنیای رنگارنگ تصویرسازی دیجیتال آماده شوید! در این دوره آموزشی، می‌خواهیم یاد بگیریم که چگونه با استفاده از برنامه هنر دیجیتال مورد علاقه همه، کاراکترهایی به سبک آبرنگ ایجاد کنیم.

چه یک مبتدی کامل باشید و چه یک ابله ساز با تجربه، این دوره برای شما عالی است. ما از ابتدا شروع می‌کنیم و تمام ترفندها و تکنیک‌های جالبی را که باید بدانید تا شخصیت‌هایتان را برجسته کنید، بررسی می‌کنیم.

در اینجا آنچه را پوشش خواهیم داد:

 • آشنایی با Procreate : اگر در این برنامه تازه کار هستید نگران نباشید. ما آن را آهسته پیش می بریم و با همه برس ها و دکمه ها راحت می شویم، و هی، حتی برای سرگرمی بیشتر، برخی از هک های مخفی براش را وارد می کنیم!

 • بیایید مانند حرفه ای ها نقاشی کنیم: تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه هنر دیجیتال را شبیه آبرنگ های واقعی کنیم؟ ما اسرار را کشف خواهیم کرد و جادویی را روی صفحه نمایش خود ایجاد خواهیم کرد. ما براش‌های مختلف را کاوش می‌کنیم، با بافت‌های کاغذ بازی می‌کنیم و با آن رنگ‌های پر جنب و جوش سروصدا می‌کنیم!

 • سرگرمی طراحی شخصیت: از موجودات احمقانه گرفته تا قهرمانان جدی، ما اصول اولیه طراحی شخصیت را بررسی می کنیم و ایده های خود را زنده می کنیم. آماده باشید تا به تخیل خود اجازه دهید و شخصیت هایی بسازید که به شما لبخند بزنند.

 • طراحی و جوهر کاری: زمان آن است که این ایده ها را از ذهن خود بیرون بیاورید و روی بوم نقاشی کنید! ما آن خطوط پررنگ را ترسیم، اصلاح و اضافه می کنیم. و هی، چرا چند ابله و خط خطی در طول راه اضافه نمی کنید؟ همه چیز برای سرگرم شدن است!

 • Color Splash: برای پاشیدن مقداری رنگ آماده شوید! ما لایه بندی و ترکیب می کنیم تا شخصیت های پر جنب و جوشی ایجاد کنیم که از روی صفحه پرش می کنند. از آزمایش کردن و مخلوط کردن همه چیز نترسید - جادوی واقعی در اینجا اتفاق می افتد!

 • افزودن جزئیات و بافت: همه چیز در مورد چیزهای کوچک است! ما آخرین نکاتی را اضافه می کنیم که باعث درخشش شخصیت های ما می شود. ما بافت‌های مختلف را کاوش می‌کنیم، درخشش‌ها و اسپلترها را اضافه می‌کنیم و واقعاً به شخصیت‌هایمان جان می‌بخشیم!

 • شاهکار خود را به نمایش بگذارید: وقتی اثر هنری شما آماده شد، یاد می گیریم که چگونه آن را مانند یک حرفه ای ارائه کنیم، چه بخواهید آن را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید یا آن را به دیوار خود آویزان کنید. برای نشان دادن شاهکار خود آماده شوید و با آثار هنری شگفت انگیز خود کمی شادی را پخش کنید!

در پایان این دوره، شما یک جادوگر دیجیتالی آبرنگ خواهید بود که به مهارت‌های ساخت شخصیت‌های شگفت‌انگیز در Procreate مجهز هستید. پس قلم خود را بردارید، تخیل خود را آزاد کنید و بیایید با هم جادویی بکشیم!


سرفصل ها و درس ها

درس ها Lessons

 • مقدمه: سلام! Intro: Hey there!

 • افکار نهایی Final Thoughts

 • همه چیز درباره جزئیات All About the Details

 • مواد و بررسی اجمالی Materials and Overview

 • پروژه کلاس Class Project

 • الگوها و بافت Patterns and Texture

 • زمان نقاشی Painting Time

 • پایان: متشکرم! The End: Thank you!

 • راه اندازی فضای کاری Setting Up the Workspace

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش تصویرسازی دیجیتال در Procreate: یک شخصیت آبرنگ ایجاد کنید
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
40m
9
Skillshare (اسکیل شیر) skillshare-small
01 اسفند 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
5
- از 5
ندارد
دارد
دارد
Bryan C'ngan

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Bryan C'ngan Bryan C'ngan

طراح گرافیک

من یک طراح گرافیک از مونترال، کانادا هستم - یک ویرایشگر/خلق محتوای ویدئویی گرافیکی/طراحی وب در هیئت مدرسه. من مشکل بصری را حل می کنم. اما من همچنین عاشق ایجاد کلاژ و هنرهای دیجیتال هستم.

"با رنگ‌ها جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنیم"

PS - غریبه نباشید. بیایید وصل شویم و باشیم!

Skillshare (اسکیل شیر)

اسکیل‌شر یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها افراد در سراسر جهان امکان یادگیری مهارت‌های جدید را فراهم می‌کند. این پلتفرم با ارائه دوره‌های متنوع در زمینه‌هایی از جمله هنر و طراحی، فناوری، کسب و کار، و زندگی موفق، به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین به یادگیری بپردازند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سکیل‌شر، ارائه دوره‌های تدریس شده توسط صاحبان مهارت‌ها و افراد موفق در زمینه‌های مختلف است. این امر باعث می‌شود که کاربران از تجربیات و دانش عملی افرادی که در حوزه‌های مورد نظرشان موفق عمل کرده‌اند، بهره‌مند شوند و بهترین اطلاعات را برای بهبود مهارت‌های خود دریافت کنند. به این ترتیب، سکیل‌شر نه تنها یک پلتفرم آموزشی است، بلکه یک جامعه آموزشی است که افراد را به اشتراک گذاری دانش و تجربیات تشویق می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت خود ادامه دهند.