آموزش دوره کارشناسی ارشد - اپراتور تور، اجاره خودرو و کسب و کار لیزینگ

Master Course -Tour Operator, Car Rentals & Leasing Business

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: اپراتور تور، اجاره خودرو، لیزینگ کسب و کار، مدیریت بازرگانی، کارآفرینی، تجارت گردشگری، مدیریت ناوگان، مفاهیم و اجزای اساسی صنعت گردشگری، از جمله اثرات اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی آن را درک کنید. ذینفعان کلیدی، روندها و چالش هایی را که چشم انداز گردشگری معاصر را شکل می دهند، شناسایی کنید. برنامه های تجاری جامع متناسب با صنعت گردشگری، ادغام تجزیه و تحلیل بازار، پیش بینی های مالی و ارزیابی ریسک را توسعه دهید. تدوین ابتکارات استراتژیک برای سرمایه گذاری از فرصت های بازار و رسیدگی به چالش های رقابتی در بخش گردشگری. به کارگیری اصول مدیریت عملیات برای افزایش کارایی و اثربخشی در فعالیت های مرتبط با گردشگری، مانند اقامت، حمل و نقل... تکنیک های مدیریت کیفیت را برای اطمینان از تعالی خدمات و رضایت مشتری در عملیات گردشگری پیاده سازی کنید. کمپین های بازاریابی هدفمند را با استفاده از کانال های دیجیتال و سنتی طراحی کنید تا محصولات و مقاصد گردشگری را به طور موثر تبلیغ کنید. استراتژی‌ها و تکنیک‌های فروش را برای جذب و حفظ مشتریان، افزایش وفاداری به برند و افزایش درآمد در صنعت گردشگری توسعه دهید. تجزیه و تحلیل تقاضای بازار و ترجیحات مشتری برای توسعه قیمت‌گذاری رقابتی و استراتژی‌های محصول برای خدمات اجاره و لیزینگ خودرو. اجرای بهترین شیوه های عملیاتی در مدیریت ناوگان، نگهداری و خدمات مشتری برای بهینه سازی سودآوری. پیش نیازها:مهارت های اولیه و ایده های مجری تور، اجاره خودرو و لیزینگ کسب و کار!

دوره کارشناسی ارشد - مجری تور، اجاره خودرو اجاره ای

برای تسلط بر پیچیدگی‌های صنعت گردشگری پویا با دوره جامع ما در مورد اپراتور تور، اجاره خودرو، سفری را آغاز کنید. این دوره آموزشی به اصول اساسی، تکنیک های مدیریت استراتژیک و پیچیدگی های عملیاتی مورد نیاز برای برتری در چشم انداز همیشه در حال تحول خدمات مسافرتی و حمل و نقل ارائه می دهد.

در طول این دوره، دانش‌آموزان مفاهیم اساسی صنعت گردشگری را کشف می‌کنند و بینش‌هایی در مورد تحولات تاریخی، بازیگران کلیدی و روندهای نوظهور به دست می‌آورند. درک نقش ها و مسئولیت های اپراتورهای تور، همراه با چارچوب های قانونی و نظارتی حاکم بر صنعت، زمینه را برای درک کامل تحلیل بازار و رفتار مصرف کننده فراهم می کند که برای برنامه ریزی تجاری موثر ضروری است.

شرکت‌کنندگان هنر مدیریت استراتژیک را یاد خواهند گرفت، در توسعه طرح‌های تجاری جامع، فرآیندهای برنامه‌ریزی استراتژیک، و استراتژی‌های مدیریت مالی متناسب با خواسته‌های منحصربه‌فرد بخش گردشگری تحقیق خواهند کرد. تعالی عملیاتی در مرکز توجه قرار می گیرد زیرا دانش آموزان توسعه بسته تور، تدارکات و مدیریت زنجیره تامین، و اجرای عالی خدمات مشتری را برای اطمینان از رضایت بی نظیر مشتری بررسی می کنند.

این دوره همچنین به بررسی استراتژی‌های بازاریابی و فروش ویژه اپراتورهای تور، شامل برندسازی، کانال‌های بازاریابی دیجیتال و استراتژی‌های قیمت‌گذاری با هدف بهینه‌سازی درآمد، می‌پردازد. علاوه بر این، دانش‌آموزان دانش تخصصی در کسب و کار کرایه و لیزینگ خودرو، پوشش مدیریت ناوگان، تعمیر و نگهداری خودرو، و تکنیک‌های افزایش تجربه مشتری متناسب با این بخش، کسب خواهند کرد.

چه شما یک کارآفرین مشتاق هستید که به دنبال سرمایه گذاری در صنعت گردشگری هستید یا یک حرفه ای با تجربه با هدف ارتقاء مهارت های خود و جلوتر از رقابت، این دوره شما را با دانش و مهارت های عملی لازم برای پیشرفت در دنیای پویا مجهز می کند. عملیات تور، اجاره اتومبیل، و کسب و کار لیزینگ. به ما بپیوندید و درهای دنیایی از فرصت های هیجان انگیز در صنعت سفر و حمل و نقل جهانی را باز کنید.

در این دوره کارشناسی ارشد، من می خواهم 5 موضوع اصلی را آموزش دهم:
ماژول 1: مقدمه ای بر صنعت گردشگری

ماژول 2: برنامه ریزی و استراتژی کسب و کار

ماژول 3: مدیریت عملیات

ماژول 4: بازاریابی و فروش

ماژول 5: اجاره خودرو و کسب و کار لیزینگ

اکنون ثبت نام کنید و امروز یاد بگیرید!


سرفصل ها و درس ها

دوره کارشناسی ارشد - مجری تور، اجاره خودرو و کسب و کار لیزینگ - سخنرانی ها Master Course - Tour Operator, Car Rentals & Leasing Business - Lectures

  • مقدمه ای بر صنعت گردشگری Introduction to the Tourism Industry

  • برنامه ریزی و استراتژی کسب و کار Business Planning and Strategy

  • مدیریت عملیات Operations Management

  • بازاریابی و فروش Marketing and Sales

  • کرایه اتومبیل و لیزینگ کسب و کار Car Rentals and Leasing Business

دوره کارشناسی ارشد - اپراتور تور، اجاره خودرو و کسب و کار لیزینگ - آزمون Master Course -Tour Operator, Car Rentals & Leasing Business - Quiz

  • دوره کارشناسی ارشد - اپراتور تور، اجاره خودرو و کسب و کار لیزینگ - آزمون Master Course -Tour Operator, Car Rentals & Leasing Business - Quiz

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش دوره کارشناسی ارشد - اپراتور تور، اجاره خودرو و کسب و کار لیزینگ
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
1.5 hours
5
Udemy (یودمی) udemy-small
16 بهمن 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
1,212
از 5
ندارد
دارد
دارد
Dr. José J

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Dr. José J Dr. José J

محقق، استاد و کارشناس موضوع

دستاوردهای Udemy:

"250000 ثبت نام + 180 کشور + 43 دوره کسب و کار، سیستم های فناوری اطلاعات، آموزش و مطالعات رسانه ای"

p>

تجربه تدریس:

محقق و پروفسور برنده جایزه دکتر خوزه محقق ارشد، پروفسور و کارشناس موضوعی مطالعات بازرگانی، فناوری اطلاعات، سیستم‌ها و رسانه در دانشگاه UTEL، Universidad Centro Panamericano de Estudios Superiores - مکزیک، IBS-BFSU (مدرسه بین المللی بازرگانی - دانشگاه مطالعات خارجی پکن) چین و استاد افتخاری و مدعو NGCEF استرالیا، ISCIP کانادا و قاضی انجمن جهانی در مورد مطالعه موردی کسب و کار که یک فرد موفق است متخصص تحول دیجیتال و نوآوری با شرکت های بزرگ و استراتژی های استارت آپ ها در اکوسیستم های پلت فرم دیجیتال.

تجربه طراحی آموزشی و توسعه برنامه درسی:

او بیش از 5 دوره کارشناسی ارشد تخصصی را برای دانشکده بازرگانی بین المللی - دانشگاه مطالعات خارجی پکن طراحی و توسعه داد. تخصص اصلی او در زمینه کارآفرینی شرکتی، نوآوری سازمانی و یادگیری است. دکتر خوزه ترکیبی غنی از تدریس و تجربه صنعتی (بیش از 15 سال) دارد  به عنوان مشاور کسب و کار و فناوری اطلاعات در بیش از 20 کسب و کار نوپا بسیار موفق به همراه برنامه ریزی استراتژیک، پشتیبانی مدیریت دیجیتال و فناوری اطلاعات برای مشتریان جهانی کار می کند. او از سال 2007 بیش از 200 وب سایت کسب و کار شرکتی را طراحی، توسعه و میزبانی کرد و بیش از 10 جایزه برای کارهای عظیم گرافیکی و طراحی وب خود دریافت کرد.

علاقه های موضوعات آموزشی:/p>

او بیش از 10000 دانشجو را از سال 2007 هدایت، مدیریت و نظارت کرده است و جلسات آموزشی عمده برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد UG، PG که توسعه کارآفرینی، مدیریت بازرگانی، توسعه منابع انسانی، بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، بازارهای مالی، اقتصاد را پوشش می دهد. ، آمار، چند رسانه ای، فناوری اطلاعات، نرم افزار و سیستم ها. سخنران معمولی AEIC چین و اقتصادهای ما (WoE) لیتوانی و در حال حاضر او 5 دکترا را هدایت می کند. دانش پژوهان برای مدیریت بازرگانی، علوم کامپیوتر و حوزه های فناوری اطلاعات.

گواهینامه ها، تحقیقات و انتشارات:

او یک دانشکده بین المللی است و بیش از 30 نرم افزار را تکمیل کرده است. ، گواهینامه های IT و کسب و کار که شامل Brainbench، Adobe، Microsoft، IBM Statistics 101، Cisco Network Academy، Kaya Connect London، Cornerstone OnDemand Foundation، Google، یونیسف و یونسکو می شود.

او سردبیر مجله Science Direct PLAS و داور معتبر Elsevier، Clarivate، Wiley، Science Direct، Springer Nature و IOP Publishers است. او بیش از 50 مقاله تحقیقی و مروری منتشر کرد و 8 تا 12 مورد مطالعه کامل به صورت انفرادی به نام او به همراه 4 فصل کتاب و نقدهای متعدد کتاب برای ناشران مستقل بین المللی کتاب در آلمان منتشر شده است. او بیش از 10 مقاله تحقیقاتی را در فهرست های WoS Scopus منتشر کرده است. Google Scholar Citation 40+ و Research Gate امتیاز 208.2 با بیش از 50000 مطالعه و امتیاز اتحادیه اروپا برای نوآوری (EAI) 16 است.

عضویت ها و فعالیت های بین المللی:

او دارای بیش از 35 عضویت در نهادهای علمی و حرفه‌ای بین‌المللی در سراسر جهان است که شامل IEEE، انجمن کارآفرینی Oulu - فنلاند، موسسه تحقیقات خاورمیانه، انجمن بین‌المللی کارآفرینان، انجمن آفریقا انجمن مدیران اجرایی (AfSAE)، انجمن استراتژیک بازاریابی، انجمن ملی آموزش علوم، ISPIM - انجمن بین‌المللی مدیریت نوآوری حرفه‌ای، ITPA - انجمن حرفه‌ای فناوری اطلاعات و IAENG - انجمن تحقیقات عملیات و او به‌عنوان داوطلب برای Scopus، Web of Science و ABDC Indexed مجله تحریریه و هیئت داوری خدمت می‌کند. عضو بیش از 30 مجله و بررسی بیش از 200 مقاله از سال 2019.

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.