آموزش مدیریت پایگاه های داده مدرن با هوش مصنوعی مولد

Managing Modern Databases with Generative AI

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: مدیریت و نگهداری پایگاه های داده مدرن می تواند یک کار دلهره آور باشد، به ویژه زمانی که هدف از اتوماسیون، کارایی و قابلیت اطمینان در عملیات پایگاه داده باشد. در این دوره آموزشی، مدیریت پایگاه های داده مدرن با هوش مصنوعی مولد، یاد خواهید گرفت که از هوش مصنوعی مولد برای ساده کردن و بهبود وظایف مدیریت پایگاه داده استفاده کنید. ابتدا، نحوه ایجاد دستورات برای خودکارسازی فرآیندهای ETL، حصول اطمینان از استخراج کارآمد داده، تبدیل و بارگذاری در پایگاه داده خود را بررسی خواهید کرد. در مرحله بعد، نحوه استفاده از هوش مصنوعی Generative برای نوشتن اسکریپت‌هایی برای نظارت بر پایگاه داده را خواهید یافت که به شما امکان می‌دهد عملکرد و سلامت پایگاه داده بهینه را از طریق ردیابی بلادرنگ و حل خودکار مشکلات حفظ کنید. در نهایت، یاد می‌گیرید که چگونه کارهای تعمیر و نگهداری معمولی مانند نمایه‌سازی، پشتیبان‌گیری و بازیابی را خودکار کنید، و اطمینان حاصل کنید که پایگاه داده‌های شما با حداقل مداخله دستی به خوبی نگهداری می‌شوند. پس از اتمام این دوره، مهارت‌ها و دانش استفاده از هوش مصنوعی Generative برای مدیریت پایگاه داده را خواهید داشت که برای خودکارسازی و بهینه‌سازی عملیات پایگاه داده‌تان، کارآمدتر و قابل اطمینان‌تر کردن گردش‌های کاری شما لازم است.

سرفصل ها و درس ها

مدیریت پایگاه های داده مدرن با هوش مصنوعی مولد Managing Modern Databases with Generative AI

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش مدیریت پایگاه های داده مدرن با هوش مصنوعی مولد
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
13m
0
Pluralsight (پلورال سایت) pluralsight-small
06 تیر 1403 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
از 5
دارد
دارد
دارد
Pinal Dave

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Pinal Dave Pinal Dave

Pinal Dave یک متخصص تنظیم عملکرد SQL سرور و یک مشاور مستقل است. وی 11 کتاب پایگاه داده SQL Server ، 25 دوره Pluralsight را تألیف کرده و بیش از 5000 مقاله در زمینه فناوری پایگاه داده در وبلاگ خود در https://blog.sqlauthority.com نوشته است. وی همراه با 16 سال تجربه عملی ، دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم و تعدادی گواهینامه پایگاه داده است.

Pluralsight (پلورال سایت)

Pluralsight یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را توسعه دهند و به روز رسانی کنند. این پلتفرم دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، توسعه نرم‌افزار، طراحی وب، مدیریت پروژه، و موضوعات مختلف دیگر را ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Pluralsight، محتوای بروز و با کیفیت آموزشی آن است. این پلتفرم با همکاری با توسعه‌دهندگان و کارشناسان معتبر، دوره‌هایی را ارائه می‌دهد که با توجه به تغییرات روزافزون در صنعت فناوری، کاربران را در جریان آخرین مفاهیم و تکنولوژی‌ها نگه می‌دارد. این امر به کاربران این اطمینان را می‌دهد که دوره‌هایی که در Pluralsight می‌پذیرند، با جدیدترین دانش‌ها و تجارب به روز شده‌اند.