آموزش ماشین حساب نوک را با وانیل جاوا اسکریپت ساخت

Build a Tip Calculator with Vanilla JavaScript

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: نشستن و یادگیری کد و یا مسواک زدن مهارت های خود را می توان یک راه موثر برای یادگیری، اما اغلب مفید است و فقط جالب تر اگر شما یک پروژه واقعی برای تکمیل. در این دوره، مارک لسوف شما را از طریق ساخت یک برنامه ماشین حساب نکته در جاوا اسکریپت راهنمایی می کند. با استفاده از وانیل جاوا اسکریپت، به معنای زبان اصلی جاوا اسکریپت بدون هر کتابخانه یا چارچوب PLUS HTML و لمس CSS، علامت نشان می دهد که چگونه اصول جاوا اسکریپت را به یک پروژه کوتاه و سرگرم کننده اعمال می کند.

سرفصل ها و درس ها

معرفی Introduction

  • معرفی پروژه Project introduction

  • تظاهرات برنامه App demonstration

  • مهارت های تحت پوشش Skills covered

1. ایجاد برنامه خود را 1. Building Your App

  • کد HTML The HTML code

  • مقدمه جاوا اسکریپت JavaScript introduction

  • تجزیه و تحلیل جاوا اسکریپت JavaScript analysis

  • تجزیه و تحلیل جاوا اسکریپت ادامه یافت JavaScript analysis continued

  • تکمیل تجزیه و تحلیل جاوا اسکریپت JavaScript analysis completion

نتیجه Conclusion

  • مراحل بعدی Next steps

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش ماشین حساب نوک را با وانیل جاوا اسکریپت ساخت
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
22m 58s
9
Linkedin (لینکدین) lynda-small
14 اسفند 1399 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
49
- از 5
ندارد
دارد
دارد
Framework TV

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Framework TV Framework TV

مارک لاسوف میزبان ویدئو و بنیانگذار رسانه های فناوری چارچوب است. از طریق FrameworkTV.com، مارک آموزش را در توسعه برنامه های کاربردی وب و تلفن همراه و همچنین طراحی دیجیتال آموزش می دهد. او بیش از دو دهه تجربه توسعه نرم افزار را دارد و همچنین LearnToprogram را تاسیس کرد، ناشر دوره های آنلاین که به تلفن همراه، وب و توسعه بازی می آموزد. مارک هشت کتاب در برنامه نویسی کامپیوتر نوشته است و یک سخنران در تقاضا است، که در SXSW، Techweek و Camp Code Code Silicon Valley برجسته شده است. مارک شروع به برنامه ریزی در Basic در Commodore 64 خود کرد و BA را در علوم کامپیوتر از دانشگاه تگزاس در آستین برگزار می کند.

Linkedin (لینکدین)

لینکدین: شبکه اجتماعی حرفه‌ای برای ارتباط و کارآفرینی

لینکدین به عنوان یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای، به میلیون‌ها افراد در سراسر جهان این امکان را می‌دهد تا ارتباط برقرار کنند، اطلاعات حرفه‌ای خود را به اشتراک بگذارند و فرصت‌های شغلی را کشف کنند. این شبکه اجتماعی به کاربران امکان می‌دهد تا رزومه حرفه‌ای خود را آپدیت کنند، با همکاران، دوستان و همکاران آینده ارتباط برقرار کنند، به انجمن‌ها و گروه‌های حرفه‌ای ملحق شوند و از مقالات و مطالب مرتبط با حوزه کاری خود بهره‌مند شوند.

لینکدین همچنین به کارفرمایان امکان می‌دهد تا به دنبال نیروهای با تجربه و مهارت مورد نیاز خود بگردند و ارتباط برقرار کنند. این شبکه حرفه‌ای به عنوان یک پلتفرم کلیدی برای بهبود دسترسی به فرصت‌های شغلی و گسترش شبکه حرفه‌ای خود، نقش مهمی را ایفا می‌کند. از این رو، لینکدین به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای کارآفرینی و توسعه حرفه‌ای در دنیای امروز مورد توجه قرار دارد.