آموزش NetInstall و NetRestore برای Mac

NetInstall and NetRestore for Mac

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
نمونه ویدیویی برای نمایش وجود ندارد.
توضیحات دوره: در این دوره ، شما در مورد تصاویر استقرار با NetInstall و NetRestore خواهید آموخت. اگر شما یک مدیر سیستم هستید که می خواهید زمان محدود خود را به حداکثر برسانید ، یادگیری نحوه استقرار م installationثر نصب در بسیاری از ماشین ها به نفع شما خواهد بود. برای این منظور ، این دوره ، NetInstall و NetRestore برای Mac ، بخشی از مجموعه اصول مدیریت Mac ، به شما در دستیابی به این هدف کمک می کنند. در ابتدا ، شما در مورد چگونگی استفاده از NetInstall برای ایجاد و اصلاح تصویر نصب سفارشی خود برای پیکربندی چندین دستگاه مختلف به طور همزمان یاد خواهید گرفت. در مرحله بعدی ، یاد خواهید گرفت که چگونه تنظیمات نصب خود را برای به حداکثر رساندن زمان موجود خود تنظیم کنید. سپس ، می آموزید که چگونه NetRestore قبل از استفاده نهایی از تصاویر در شبکه ، به شما اجازه می دهد تا ماشین منبع خود را پیکربندی و شخصی سازی کنید. با پایان این دوره دانش بنیادی برای استقرار نصب در بسیاری از ماشین ها را خواهید داشت.

سرفصل ها و درس ها

NetInstall NetInstall

  • NetInstall NetInstall

  • برای راه اندازی El Capitan از NetInstall استفاده کنید Use NetInstall to Launch El Capitan

  • داشتن یک تصویر سفارشی Having a Custom Image

  • تنظیمات را سفارشی کنید Customize Settings

  • غذاهای آماده Takeaways

NetRestore NetRestore

  • از NetRestore استفاده کنید Use NetRestore

  • ماشین منبع را پیکربندی کنید Configure Source Machine

  • اعمال تصاویر Apply Images

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش NetInstall و NetRestore برای Mac
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
1h 2m
8
Pluralsight (پلورال سایت) pluralsight-small
23 دی 1395 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
-
از 5
ندارد
دارد
دارد
Don Pezet

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Don Pezet Don Pezet

Don Pezet بیش از 18 سال در صنعت IT کار می کند. وی علاوه بر کار با این فناوری ها ، بیش از 12 سال در حال آموزش دیگران نیز بوده است. او یک مربی مجاز با بسیاری از فروشندگان از جمله مایکروسافت و سیسکو است. ترکیبی از تجربه در دنیای واقعی ، دانش کتاب های درسی و شوخ طبعی مشکوک او را در سرگرمی و آموزش هزاران نفر به وی یاری رسانده است.

Pluralsight (پلورال سایت)

Pluralsight یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را توسعه دهند و به روز رسانی کنند. این پلتفرم دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، توسعه نرم‌افزار، طراحی وب، مدیریت پروژه، و موضوعات مختلف دیگر را ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Pluralsight، محتوای بروز و با کیفیت آموزشی آن است. این پلتفرم با همکاری با توسعه‌دهندگان و کارشناسان معتبر، دوره‌هایی را ارائه می‌دهد که با توجه به تغییرات روزافزون در صنعت فناوری، کاربران را در جریان آخرین مفاهیم و تکنولوژی‌ها نگه می‌دارد. این امر به کاربران این اطمینان را می‌دهد که دوره‌هایی که در Pluralsight می‌پذیرند، با جدیدترین دانش‌ها و تجارب به روز شده‌اند.