آموزش گزینه های استقرار برای Mac

Deployment Options for Mac

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
نمونه ویدیویی برای نمایش وجود ندارد.
توضیحات دوره: در این دوره ، شما با روش های مختلف استقرار OS X El Capitan در ماشین های مختلف آشنا خواهید شد. اگر مسئولیت نصب تصاویر نصب در ماشین آلات را دارید ، این دوره برای شما مناسب است. ابتدا یاد می گیرید که چگونه یک کلید USB بسازید تا بتوانید یک تصویر نصب سفارشی را در ماشین های فیزیکی مستقر کنید. در مرحله بعدی ، قبل از رفتن به استقرار در شبکه ، به گزینه های سفارشی سازی با آن استقرار نگاه خواهید کرد. شما یاد خواهید گرفت که مزایای استقرار در شبکه چیست و چگونه عیب یابی نصب های اشتباهی انجام شده است. سرانجام ، شما از تصاویر نصب خود برای استقرار موفقیت آمیز OS X استفاده خواهید کرد. در پایان این دوره ، شما برای هزاران روش مختلف برای استقرار OS X El Capitan آماده خواهید شد.

سرفصل ها و درس ها

استقرار از طریق USB Deploying via USB

  • چرا از USB استفاده کنیم؟ Why Use USB?

  • ایجاد کلیدهای USB Build USB Keys

  • نصب سفارشی Build Customized Install

  • کلید USB خود را مستقر کنید Deploy Your USB Key

  • غذاهای آماده Takeaways

استقرار از طریق شبکه Deploying via Network

  • چه زمانی می توان از طریق یک شبکه مستقر شد When to Deploy Over a Network

  • راه اندازی سرور NetInstall Setting up NetInstall Server

  • با استفاده از سرور NetInstall Using NetInstall Server

  • سرور Backend Backend Server

  • غذاهای آماده Takeaways

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش گزینه های استقرار برای Mac
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
1h 4m
10
Pluralsight (پلورال سایت) pluralsight-small
09 دی 1395 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
-
از 5
دارد
دارد
دارد
Don Pezet

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Don Pezet Don Pezet

Don Pezet بیش از 18 سال در صنعت IT کار می کند. وی علاوه بر کار با این فناوری ها ، بیش از 12 سال در حال آموزش دیگران نیز بوده است. او یک مربی مجاز با بسیاری از فروشندگان از جمله مایکروسافت و سیسکو است. ترکیبی از تجربه در دنیای واقعی ، دانش کتاب های درسی و شوخ طبعی مشکوک او را در سرگرمی و آموزش هزاران نفر به وی یاری رسانده است.

Pluralsight (پلورال سایت)

Pluralsight یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را توسعه دهند و به روز رسانی کنند. این پلتفرم دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، توسعه نرم‌افزار، طراحی وب، مدیریت پروژه، و موضوعات مختلف دیگر را ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Pluralsight، محتوای بروز و با کیفیت آموزشی آن است. این پلتفرم با همکاری با توسعه‌دهندگان و کارشناسان معتبر، دوره‌هایی را ارائه می‌دهد که با توجه به تغییرات روزافزون در صنعت فناوری، کاربران را در جریان آخرین مفاهیم و تکنولوژی‌ها نگه می‌دارد. این امر به کاربران این اطمینان را می‌دهد که دوره‌هایی که در Pluralsight می‌پذیرند، با جدیدترین دانش‌ها و تجارب به روز شده‌اند.