آموزش سطح قراردادهای مشتقه جهانی، اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری مشترک 101

Global Derivative Contracts, Bonds & Mutual Funds 101 level

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: اختیارات، قراردادهای آتی، قراردادهای مشتقه، اوراق قرضه، وجوه متقابل، سهام، بازارهای مالی، معاملات مشتقه، تماس، قرار دادن هدف و انواع قراردادهای مشتقه جهانی را درک کنید. مکانیک ها و خطرات اساسی مرتبط با ابزارهای مشتقه را شناسایی کنید. ویژگی ها و انواع اوراق قرضه در بازارهای مالی را بشناسید. عوامل موثر بر قیمت و بازده اوراق قرضه را تجزیه و تحلیل کنید. ساختار و عملکرد صندوق های سرمایه گذاری مشترک را شرح دهید. مزایا و معایب سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری مشترک را ارزیابی کنید. استفاده از استراتژی های مشتق مختلف برای مدیریت ریسک و سفته بازی. برای ارزیابی اثربخشی برنامه های مشتق، سناریوهای دنیای واقعی را تجزیه و تحلیل کنید. محیط نظارتی حاکم بر بازارهای مالی را درک کنید. اصول اخلاقی را در تصمیم گیری مالی و انطباق به کار ببرید. پیش نیازها:مهارت های اساسی و ایده های قراردادهای مشتقه جهانی، اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری مشترک!

دوره کارشناسی ارشد در قراردادهای مشتقه جهانی، صندوق های سرمایه گذاری مشترک اوراق قرضه سطح 101:

دوره کارشناسی ارشد در قراردادهای مشتقه جهانی، صندوق های سرمایه گذاری متقابل اوراق قرضه سطح 101 کاوشی جامع از ابزارهای مالی کلیدی و ابزارهای سرمایه گذاری ضروری برای درک و پیمایش چشم انداز پویای مالی جهانی را ارائه می دهد. این دوره برای افرادی طراحی شده است که بدون توجه به تجربه قبلی آنها در امور مالی، به دنبال پایه ای محکم در قراردادهای مشتقه، اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری مشترک هستند.

از طریق مجموعه‌ای از پنج ماژول، شرکت‌کنندگان در اصول قراردادهای مشتقه، از جمله قراردادهای آتی و اختیار معامله، بینش‌هایی در مورد مکانیک، قیمت‌گذاری و استراتژی‌های معاملاتی به دست می‌آورند. سپس پیچیدگی‌های اوراق قرضه، از جمله روش‌های ارزیابی، ارزیابی ریسک، و انواع مختلف اوراق قرضه رایج در بازارهای جهانی را بررسی خواهند کرد.

این دوره همچنین بررسی دقیقی از صندوق های سرمایه گذاری مشترک، ساختار، عملیات و تکنیک های ارزیابی عملکرد آنها را ارائه می دهد. شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند که چگونه عملکرد صندوق‌های مشترک را تجزیه و تحلیل کنند و تصمیم‌های آگاهانه سرمایه‌گذاری بگیرند.

علاوه بر این، این دوره به استراتژی‌ها و برنامه‌های مشتقه می‌پردازد و شرکت‌کنندگان را با دانش و مهارت‌های لازم برای مشارکت در مدیریت ریسک مؤثر، سفته‌بازی و استراتژی‌های معاملاتی با استفاده از ابزارهای مشتقه مجهز می‌کند.

علاوه بر این، چارچوب نظارتی و ملاحظات اخلاقی پیرامون قراردادهای مشتقه، اوراق قرضه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری به طور کامل مورد بحث قرار می‌گیرد و اطمینان حاصل می‌کند که شرکت‌کنندگان الزامات انطباق و استانداردهای اخلاقی ضروری برای متخصصان مالی را درک می‌کنند.

در پایان دوره، شرکت‌کنندگان درک کاملی از بازارهای مالی جهانی، ابزارهای مشتقه، اوراق قرضه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک خواهند داشت، و آنها را قادر می‌سازد تا تصمیمات سرمایه‌گذاری آگاهانه اتخاذ کنند، ریسک‌ها را به طور مؤثر مدیریت کنند و با اطمینان در چشم‌انداز نظارتی حرکت کنند. . چه تحلیلگران مالی مشتاق، چه مدیران پورتفولیو، یا افرادی که به دنبال افزایش دانش خود در مورد بازارهای مالی هستند، این دوره پایه و اساس جامعی برای موفقیت در صنعت مالی فراهم می کند.

در این دوره کارشناسی ارشد، من می خواهم 5 موضوع اصلی را آموزش دهم:
ماژول 1: مقدمه ای بر قراردادهای مشتق جهانی

ماژول 2: مبانی اوراق قرضه

ماژول 3: بررسی اجمالی وجوه متقابل

ماژول 4: استراتژی ها و برنامه های مشتقات

ماژول 5: چارچوب قانونی و اخلاق

اکنون ثبت نام کنید و امروز یاد بگیرید!


سرفصل ها و درس ها

قراردادهای مشتقه جهانی، اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری مشترک سطح 101 - سخنرانی ها Global Derivative Contracts, Bonds & Mutual Funds 101 level - Lectures

  • مقدمه ای بر قراردادهای مشتقه جهانی Introduction to Global Derivative Contracts

  • مبانی اوراق قرضه Bonds Fundamentals

  • بررسی اجمالی صندوق های سرمایه گذاری مشترک Mutual Funds Overview

  • استراتژی ها و کاربردهای مشتقات Derivatives Strategies and Applications

  • چارچوب نظارتی و اخلاق Regulatory Framework and Ethics

سطح جهانی قراردادهای مشتقه، اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری متقابل 101 - آزمون Global Derivative Contracts, Bonds & Mutual Funds 101 level - Quiz

  • سطح جهانی قراردادهای مشتقه، اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری متقابل 101 - آزمون Global Derivative Contracts, Bonds & Mutual Funds 101 level - Quiz

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش سطح قراردادهای مشتقه جهانی، اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری مشترک 101
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
1 hour
5
Udemy (یودمی) udemy-small
17 بهمن 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
1,229
از 5
ندارد
دارد
دارد
Dr. José J

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Dr. José J Dr. José J

محقق، استاد و کارشناس موضوع

دستاوردهای Udemy:

"250000 ثبت نام + 180 کشور + 43 دوره کسب و کار، سیستم های فناوری اطلاعات، آموزش و مطالعات رسانه ای"

p>

تجربه تدریس:

محقق و پروفسور برنده جایزه دکتر خوزه محقق ارشد، پروفسور و کارشناس موضوعی مطالعات بازرگانی، فناوری اطلاعات، سیستم‌ها و رسانه در دانشگاه UTEL، Universidad Centro Panamericano de Estudios Superiores - مکزیک، IBS-BFSU (مدرسه بین المللی بازرگانی - دانشگاه مطالعات خارجی پکن) چین و استاد افتخاری و مدعو NGCEF استرالیا، ISCIP کانادا و قاضی انجمن جهانی در مورد مطالعه موردی کسب و کار که یک فرد موفق است متخصص تحول دیجیتال و نوآوری با شرکت های بزرگ و استراتژی های استارت آپ ها در اکوسیستم های پلت فرم دیجیتال.

تجربه طراحی آموزشی و توسعه برنامه درسی:

او بیش از 5 دوره کارشناسی ارشد تخصصی را برای دانشکده بازرگانی بین المللی - دانشگاه مطالعات خارجی پکن طراحی و توسعه داد. تخصص اصلی او در زمینه کارآفرینی شرکتی، نوآوری سازمانی و یادگیری است. دکتر خوزه ترکیبی غنی از تدریس و تجربه صنعتی (بیش از 15 سال) دارد  به عنوان مشاور کسب و کار و فناوری اطلاعات در بیش از 20 کسب و کار نوپا بسیار موفق به همراه برنامه ریزی استراتژیک، پشتیبانی مدیریت دیجیتال و فناوری اطلاعات برای مشتریان جهانی کار می کند. او از سال 2007 بیش از 200 وب سایت کسب و کار شرکتی را طراحی، توسعه و میزبانی کرد و بیش از 10 جایزه برای کارهای عظیم گرافیکی و طراحی وب خود دریافت کرد.

علاقه های موضوعات آموزشی:/p>

او بیش از 10000 دانشجو را از سال 2007 هدایت، مدیریت و نظارت کرده است و جلسات آموزشی عمده برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد UG، PG که توسعه کارآفرینی، مدیریت بازرگانی، توسعه منابع انسانی، بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، بازارهای مالی، اقتصاد را پوشش می دهد. ، آمار، چند رسانه ای، فناوری اطلاعات، نرم افزار و سیستم ها. سخنران معمولی AEIC چین و اقتصادهای ما (WoE) لیتوانی و در حال حاضر او 5 دکترا را هدایت می کند. دانش پژوهان برای مدیریت بازرگانی، علوم کامپیوتر و حوزه های فناوری اطلاعات.

گواهینامه ها، تحقیقات و انتشارات:

او یک دانشکده بین المللی است و بیش از 30 نرم افزار را تکمیل کرده است. ، گواهینامه های IT و کسب و کار که شامل Brainbench، Adobe، Microsoft، IBM Statistics 101، Cisco Network Academy، Kaya Connect London، Cornerstone OnDemand Foundation، Google، یونیسف و یونسکو می شود.

او سردبیر مجله Science Direct PLAS و داور معتبر Elsevier، Clarivate، Wiley، Science Direct، Springer Nature و IOP Publishers است. او بیش از 50 مقاله تحقیقی و مروری منتشر کرد و 8 تا 12 مورد مطالعه کامل به صورت انفرادی به نام او به همراه 4 فصل کتاب و نقدهای متعدد کتاب برای ناشران مستقل بین المللی کتاب در آلمان منتشر شده است. او بیش از 10 مقاله تحقیقاتی را در فهرست های WoS Scopus منتشر کرده است. Google Scholar Citation 40+ و Research Gate امتیاز 208.2 با بیش از 50000 مطالعه و امتیاز اتحادیه اروپا برای نوآوری (EAI) 16 است.

عضویت ها و فعالیت های بین المللی:

او دارای بیش از 35 عضویت در نهادهای علمی و حرفه‌ای بین‌المللی در سراسر جهان است که شامل IEEE، انجمن کارآفرینی Oulu - فنلاند، موسسه تحقیقات خاورمیانه، انجمن بین‌المللی کارآفرینان، انجمن آفریقا انجمن مدیران اجرایی (AfSAE)، انجمن استراتژیک بازاریابی، انجمن ملی آموزش علوم، ISPIM - انجمن بین‌المللی مدیریت نوآوری حرفه‌ای، ITPA - انجمن حرفه‌ای فناوری اطلاعات و IAENG - انجمن تحقیقات عملیات و او به‌عنوان داوطلب برای Scopus، Web of Science و ABDC Indexed مجله تحریریه و هیئت داوری خدمت می‌کند. عضو بیش از 30 مجله و بررسی بیش از 200 مقاله از سال 2019.

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.