آموزش شاخص قدرت نسبی (RSI) شاخص تجزیه و تحلیل فنی

Relative Strength index (RSI) Technical Analysis Indicator

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: تجارت از طریق شاخص قدرت نسبی (RSI) ابزار تحلیل تکنیکی با مطالعات موردی برای معاملات فارکس یا سهام را بیاموزید شما یاد خواهید گرفت که چگونه بررسی کنید که آیا مومنتوم با معامله فارکس یا سهام شما است یا مخالف آن است. دانش آموزان یک سیستم معاملاتی کامل را از ابتدا دریافت خواهند کرد. مفاهیم اولیه و پیشرفته شاخص RSI را در مورد استفاده از RSI در بازارهای مختلف تجاری بدانید. پیش نیازها: امکان یادگیری و تست استراتژی روی اکانت دمو. مایل به یادگیری و حذف روش های قدیمی لطفا تکالیف را کامل انجام دهید

با خرید این دوره، شما عضو باشگاه فارغ التحصیلان OE خواهید شد و مزایا شامل اما نه محدود به آن می شوند.

 1. شما می توانید هر سوالی را در بخش QA بپرسید.

 2. در دوره‌های دیگر تخفیف دریافت می‌کنید.

 3. ما جاری‌سازی‌های زنده را اجرا خواهیم کرد و برای یادگیری از آنها مجوز دریافت خواهید کرد.

شاخص قدرت نسبی (یا RSI) یک نوسانگر مومنتوم است که هم سرعت و هم افزایش یا کاهش حرکات قیمت یک سهم یا جفت ارز فارکس را اندازه‌گیری می‌کند.

شاخص قدرت نسبی (یا RSI) یکی از شاخص‌های برتر تحلیل فنی است. در این دوره، شاخص قدرت نسبی صرفاً به عنوان یک شاخص نشان داده نمی شود، بلکه یک سیستم کامل برای تجارت است.

RSI توسط حرفه‌ای‌ها برای شناسایی روند، شرایط فروش یا خرید از طریق برگشت، واگرایی یا تکنیک‌های خرید و فروش ساده استفاده می‌شود.

این دوره کاملاً طراحی شده شرکت کنندگان را قادر می سازد تا دانش کاملی در مورد مبانی شاخص RSI کسب کنند.

من ساده‌ترین راه را برای تجارت با استفاده از RSI با نقاط ورود کامل خرید فروش با استفاده از تکنیک‌های پیش‌پرداخت که نشانگر پیشرفت را تشکیل می‌دهند، به شما ارائه می‌دهم. می‌توانید از آن در معاملات روزانه استفاده کنید یا در یک بازه زمانی خاص یعنی روزانه یا هفتگی از آن استفاده کنید.


سرفصل ها و درس ها

معرفی Introduction

 • معرفی Introduction

RSI چیست؟ What is RSI?

 • RSI چیست؟ What is RSI?

 • به روز رسانی Update

 • بنیانگذار RSI Founder of RSI

 • واگرایی و معکوس در RSI Divergence & Reversal in RSI

ابزارهای درک Understanding Tools

 • آشنایی با RSI Understanding RSI

 • درک SAR Understanding SAR

مطالعات موردی RSI RSI Case Studies

 • مطالعه موردی NFLX قسمت 1 NFLX Case Study Part 1

 • مطالعه موردی NFLX قسمت 2 NFLX Case Study Part 2

 • با استفاده از این استراتژی، یک حساب دمو معامله کنید. Make a Trade in Demo Account using this strategy.

 • مطالعه موردی NFLX قسمت 3 NFLX Case Study Part 3

 • مطالعه موردی NFLX قسمت 4 NFLX Case Study Part 4

 • قبل از خرید چه باید کرد What to do Before Buying

سخنرانی پاداش: تخفیف های ویژه فارغ التحصیلان Bonus Lecture: Alumni Special Deals

 • مزایای عضو باشگاه فارغ التحصیلان OE OE Alumni Club Member Benefits

 • متشکرم Thank You

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش شاخص قدرت نسبی (RSI) شاخص تجزیه و تحلیل فنی
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
2 hours
14
Udemy (یودمی) udemy-small
15 دی 1402 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
20,561
3.6 از 5
ندارد
دارد
دارد
O EdTech

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

O EdTech O EdTech

فرصت هایی برای دانشجویان بازرگانی و دارایی Oedtech با یک هدف در نظر گرفته شد ، یعنی آموزش بازرگانان برای ایجاد و صرفه جویی در هزینه. همانطور که تقریباً همه دوره های دیگر تئوری را در دنیای آموزش آنلاین آموزش می دهند. در حالی که ما در جنبه عملی تجارت و سرمایه گذاری تمرکز خواهیم کرد. ما در Oedtech بر روی موضوعات زیر در Udemy تمرکز داریم: 1) امور مالی - معاملات سهام ، معاملات فارکس ، تحلیل بنیادی ، تجزیه و تحلیل فنی ، شاخص های فنی و غیره از دوره های ما متوجه خواهید شد که چگونه تجارب زندگی واقعی معاملات و تجزیه و تحلیل فنی را برای ارائه مربی گام به گام حرفه ای در فضای فارکس یا علوم تجارت بورس ترکیب می کنیم. با توجه به تعداد دانشجویان ما در همه سیستم عاملهای آموزش آنلاین ، ما قادر به پاسخگویی به پیامهای خصوصی نیستیم. لطفا سوالات خود را در پرسش و پاسخ دوره خود ارسال کنید. ممنون از اینکه میفهمی.

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.