آموزش Apple Certified Technical Coordinator 10.11: اشتراک گذاری فایل ها

Apple Certified Technical Coordinator 10.11: Sharing Files

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: نحوه گسترش استفاده از سرور OS X خود را با استفاده از اشتراک امتیازها در این سرویس بیاموزید. اگر به گواهینامه هماهنگ کننده فنی تایید شده اپل علاقه دارید یا فقط در مورد نحوه استفاده کامل از ابزارها و راه حل های مختلف در سرور Mac OS X خود علاقه مند هستید. به صورت مشارکتی، این دوره به شما در انجام این کار کمک می کند. در این قسمت، Wes و Don نشان می‌دهند که از برنامه سرور برای ایجاد نقاط اشتراک در Mac OS X استفاده می‌کنند. آنها در مورد پروتکل‌های مختلف اشتراک‌گذاری فایل بحث می‌کنند، و مجوزهای مختلف ارائه‌شده توسط طرح‌های مجوز مبتنی بر POSIX و ACL را بررسی می‌کنند.

سرفصل ها و درس ها

اشتراک گذاری فایل ها Sharing Files

  • اشتراک گذاری فایل ها Sharing Files

  • پیکربندی Configuration

  • نسخه ی نمایشی: به اشتراک گذاری فایل ها Demo: Sharing Files

  • غذای آماده Takeaways

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش Apple Certified Technical Coordinator 10.11: اشتراک گذاری فایل ها
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
0h 39m
4
Pluralsight (پلورال سایت) pluralsight-small
14 مهر 1395 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
از 5
دارد
دارد
دارد
Don Pezet

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Don Pezet Don Pezet

Don Pezet بیش از 18 سال در صنعت IT کار می کند. وی علاوه بر کار با این فناوری ها ، بیش از 12 سال در حال آموزش دیگران نیز بوده است. او یک مربی مجاز با بسیاری از فروشندگان از جمله مایکروسافت و سیسکو است. ترکیبی از تجربه در دنیای واقعی ، دانش کتاب های درسی و شوخ طبعی مشکوک او را در سرگرمی و آموزش هزاران نفر به وی یاری رسانده است.

Pluralsight (پلورال سایت)

Pluralsight یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را توسعه دهند و به روز رسانی کنند. این پلتفرم دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، توسعه نرم‌افزار، طراحی وب، مدیریت پروژه، و موضوعات مختلف دیگر را ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Pluralsight، محتوای بروز و با کیفیت آموزشی آن است. این پلتفرم با همکاری با توسعه‌دهندگان و کارشناسان معتبر، دوره‌هایی را ارائه می‌دهد که با توجه به تغییرات روزافزون در صنعت فناوری، کاربران را در جریان آخرین مفاهیم و تکنولوژی‌ها نگه می‌دارد. این امر به کاربران این اطمینان را می‌دهد که دوره‌هایی که در Pluralsight می‌پذیرند، با جدیدترین دانش‌ها و تجارب به روز شده‌اند.