آموزش نقاشی های خط گیاه شناسی آسان و ساده - 15+ گل، 25+ برگ و پرکننده و 2+ ترکیب.

Easy and Simple Botanical Line Drawings - 15+ Flowers, 25+ Leaves and Fillers and 2+ Compositions.

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره:

فقط با چند حرکت ساده ، من به شما نشان خواهم داد که چگونه گل، برگ و پرکننده ساده بکشید. همچنین نکات و ترفندهای خود را برای ایجاد عمق و جزئیات به اشتراک خواهم گذاشت. در پایان دو پروژه کلاسی زیبا خواهیم داشت - تاج گل و قاب. من همچنین نکات خود را به اشتراک می‌گذارم که به شما کمک می‌کند گل‌ها، برگ‌ها و پرکننده‌های خود را بسازید و همچنین ترکیب زیبایی از آن ایجاد کنید.

طراحی خط یک شکل هنری آسان است که دارای طرح‌های گویا و ابله مانند است. در این کلاس، من روند خود را برای ایجاد تصاویر گیاه شناسی زیبا نشان خواهم داد. من مواد مورد نیاز برای شرکت در این کلاس را به اشتراک می گذارم و همچنین نکات و ترفندهای مختلفی را که برای ایجاد عمق و بافت در تصاویر گل استفاده می کنم به شما آموزش می دهم. شما به هیچ گونه مهارت طراحی یا طراحی نیاز ندارید.

برای من .

با استفاده از تمام مراحل گام به گام و نکات و ترفندهایی که به اشتراک می گذارم، در پایان یک پروژه کلاسی زیبا ایجاد خواهیم کرد.

از همه شما که در این کلاس شرکت می‌کنید، می‌خواهم سعی کنید این نقاشی‌های ساده و آسان خط گیاه‌شناسی را بکشید.

کار خود را در بخش پروژه و منابع آپلود کنید و مطمئن شوید که هر گونه بازخورد یا سؤالی را که دارید در صفحه بحث ارسال می‌کنید - من مرتب آنها را بررسی می‌کنم.

می توانید من را در اینستاگرام @thepixiedustbyat پیدا کنید. و اگر در اینستاگرام هستید، من را در آثار خود تگ کنید! من خیلی دوست دارم آنها را ببینم. شما همچنین می توانید از هشتگ #createwithabhi استفاده کنید تا من کار شما را از دست ندهم زیرا دوست دارم آنها را در استوری هایم نیز قرار دهم.

فراموش نکنید که یک نظر بگذارید و تجربیات خود را در مورد این کلاس به اشتراک بگذارید. این قطعاً به من کمک می کند تا کلاس های آینده ام را آماده و بهبود بخشم.

 


سرفصل ها و درس ها

درس ها Lessons

 • پروژه کلاس 1: تاج گل Class Project 1: Wreath

 • مواد مورد نیاز Materials Needed

 • گل Florals

 • برگ و پرکننده Leaves and Fillers

 • پروژه کلاس 2: قاب ها Class project 2: Frames

 • معرفی Introduction

 • ایده های بیشتر و ممنون More Ideas and Thank you

درس ها Lessons

 • گل Florals

 • ایده های بیشتر و ممنون More Ideas and Thank you

 • پروژه کلاس 1: تاج گل Class Project 1: Wreath

 • مواد مورد نیاز Materials Needed

 • معرفی Introduction

 • برگ و پرکننده Leaves and Fillers

 • پروژه کلاس 2: قاب ها Class project 2: Frames

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش نقاشی های خط گیاه شناسی آسان و ساده - 15+ گل، 25+ برگ و پرکننده و 2+ ترکیب.
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
59m
7
Skillshare (اسکیل شیر) skillshare-small
15 بهمن 1399 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
427
4 از 5
ندارد
دارد
دارد

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Abhiraami Thangavel Abhiraami Thangavel

معمار - هنرمند - کارآفرین

سلام به همه. من شری ابیرامی هستم. من یک معمار، هنرمند، تصویرگر و کارآفرین هستم. من در حال حاضر در Erode، شهری کوچک در هند مستقر هستم.

در سال آخر تحصیلم در مقطع کارشناسی، شروع به مفهوم سازی نام تجاری خود کردم - The Pixie Dust. در حال حاضر روی توسعه طیف وسیعی از محصولات تحت نام تجاری خود - The Pixie Dust تمرکز می کنم و همچنین روی به اشتراک گذاری مهارت هایم کار می کنم. در Skillshare.

فروشگاه آنلاین من را در Instamojo بررسی کنید.

من همچنین به عنوان طراح مستقل برای Project Noun کار می کنم.

برای من، هنر سرگرم کننده و درمانی است. من واقعا نمی توانم خودم را به یک سبک یا رسانه محدود کنم. من عاشق آزمایش با رسانه های مختلف هستم. وسواس اخیر من گل های آب رنگ است.

من را در

دنبال کنید

من به تازگی کانال خود را راه اندازی کرده ام. آن را بررسی کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید.

همچنین، می‌توانید پروژه‌های کلاس خود را در اینجا در Skillshare یا اینستاگرام با من پست کنید و به اشتراک بگذارید و از #createwithabhi استفاده کنید.

می‌توانید از طریق ایمیل با من در تماس باشید - thepixiedustbyat@gmail.com.

Skillshare (اسکیل شیر)

اسکیل‌شر یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها افراد در سراسر جهان امکان یادگیری مهارت‌های جدید را فراهم می‌کند. این پلتفرم با ارائه دوره‌های متنوع در زمینه‌هایی از جمله هنر و طراحی، فناوری، کسب و کار، و زندگی موفق، به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا به صورت آنلاین به یادگیری بپردازند.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سکیل‌شر، ارائه دوره‌های تدریس شده توسط صاحبان مهارت‌ها و افراد موفق در زمینه‌های مختلف است. این امر باعث می‌شود که کاربران از تجربیات و دانش عملی افرادی که در حوزه‌های مورد نظرشان موفق عمل کرده‌اند، بهره‌مند شوند و بهترین اطلاعات را برای بهبود مهارت‌های خود دریافت کنند. به این ترتیب، سکیل‌شر نه تنها یک پلتفرم آموزشی است، بلکه یک جامعه آموزشی است که افراد را به اشتراک گذاری دانش و تجربیات تشویق می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا در مسیر پیشرفت و موفقیت خود ادامه دهند.