آموزش تصاویر نصب برای مک

Installation Images for Mac

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: در این دوره آموزشی، با تصاویر مختلف نصب مک و بهترین راه برای استقرار آنها آشنا می شوید. در این دوره آموزشی مبانی Mac Management 10.11: Installation Images، ابتدا نحوه ارائه OS X El Capitan به ماشین ها را خواهید آموخت. در مرحله بعد، تصاویر سیستمی مانند NetBoot، NetInstall، NetRestore و تصاویر دیسک را بررسی خواهید کرد. در نهایت، با نگاهی به ابزارهای مورد استفاده برای کار با این نوع فایل های تصویری، دوره را به پایان می رسانید. در پایان این دوره، شما به خوبی در راه درک بهتر تصاویر نصب مک خواهید بود.

سرفصل ها و درس ها

بررسی اجمالی Overview

  • بررسی اجمالی Overview

تصاویر نصب Installation Images

  • تصویر نصب چیست؟ What Is an Installation Image?

  • انواع نصب Types of Installs

  • فایل های DMG DMG Files

  • استفاده از فایل های DMG Using DMG Files

  • غذای آماده Takeaways

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش تصاویر نصب برای مک
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
0h 36m
6
Pluralsight (پلورال سایت) pluralsight-small
09 دی 1395 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
از 5
دارد
دارد
دارد
Don Pezet

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Don Pezet Don Pezet

Don Pezet بیش از 18 سال در صنعت IT کار می کند. وی علاوه بر کار با این فناوری ها ، بیش از 12 سال در حال آموزش دیگران نیز بوده است. او یک مربی مجاز با بسیاری از فروشندگان از جمله مایکروسافت و سیسکو است. ترکیبی از تجربه در دنیای واقعی ، دانش کتاب های درسی و شوخ طبعی مشکوک او را در سرگرمی و آموزش هزاران نفر به وی یاری رسانده است.

Pluralsight (پلورال سایت)

Pluralsight یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را توسعه دهند و به روز رسانی کنند. این پلتفرم دوره‌های آموزشی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، توسعه نرم‌افزار، طراحی وب، مدیریت پروژه، و موضوعات مختلف دیگر را ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Pluralsight، محتوای بروز و با کیفیت آموزشی آن است. این پلتفرم با همکاری با توسعه‌دهندگان و کارشناسان معتبر، دوره‌هایی را ارائه می‌دهد که با توجه به تغییرات روزافزون در صنعت فناوری، کاربران را در جریان آخرین مفاهیم و تکنولوژی‌ها نگه می‌دارد. این امر به کاربران این اطمینان را می‌دهد که دوره‌هایی که در Pluralsight می‌پذیرند، با جدیدترین دانش‌ها و تجارب به روز شده‌اند.