آموزش 3 جان - خلاصه و درس های زندگی برای زندگی امروزی

3 John - Summary & Life Lessons For Todays Living

نکته: آخرین آپدیت رو دریافت میکنید حتی اگر این محتوا بروز نباشد.
توضیحات دوره: با کاوش در زندگی 3 مرد مسیحی اولیه که در این کتاب کوتاه توسط جان محبوب بیان شده است، بینشی برای زندگی به دست آورید. در صداقت، شفقت و برآوردن نیازهای کلیسا پیش نیازها: کتاب مقدس، قلم و کاغذ تمایل به یادگیری عزم راسخ برای تمرین آنچه خداوند به شما خواهد آموخت با آموزش به دیگران از ویدیوها بهره بیشتری ببرید.

اگر می خواهید با شخصیت خداپسند ارتباط برقرار کنید تا از کتاب 3 جان تقلید کنید، برای زرادخانه شما بسیار مهم است! این کتاب تک فصلی از کتاب مقدس مملو از حقیقت زندگی روزمره است زیرا زندگی 3 مرد را در کلیسای اولیه بررسی می کند:

- گایوس

- دیوترفس

- دیمیتریوس

به نظر من هدف نویسنده این است که اطمینان حاصل کند که ما فقط نمونه های خوب را بازتاب می دهیم و خطاها را امروز شناسایی می کنیم. حقیقت کشف شده بسیار واضح است! اگر امروز بخواهیم کلیساهای خود را به طور انتقادی ارزیابی کنیم، این رفتارها را در زندگی برخی از برادران و خواهران می بینیم.

این مطالعه همچنین سؤالات زیر را برجسته کرده و به آنها پاسخ می دهد:

 • پیام اصلی 3 جان چیست؟

 • دروس در 3 جان چیست؟

 • پیام اصلی جان چیست؟

 • یوحنا 3 درباره عیسی چه می گوید؟

 • این کتاب امروز به ما چه می آموزد؟

 • محتوا چگونه با ما ارتباط دارد؟

تدریس در این سری از ویدئوها به زبان آموز کمک می کند تا ماهیت این کتاب تک فصلی را بدون تحت تاثیر قرار گرفتن بیش از حد استاد راهنما درک کند. این مطالعه می‌تواند به‌عنوان یک راهنما عمل کند، به‌ویژه برای کسانی که برنامه مطالعه کتاب مقدس 1 یا 2 ساله را دنبال می‌کنند. هدف مربی این است که مکاشفه ارزشمند کلام خدا را برای زندگی عملی روزمره منتقل کند و به شما کمک کند کتاب مقدس را بسیار بیشتر درک کنید!


سرفصل ها و درس ها

درباره 3 جان About 3 John

 • هدف کتاب، چرا نوشته شد. چه کسی آن را نوشت و غیره Purpose of the Book, Why It Was Written. Who Wrote It etc

خلاصه فصل Chapter Summaries

 • وفاداری گایوس Faithfulness of Gaius

 • سوء استفاده معنوی از دیوترفس Spiritual Abuse of Diotrephes

 • The Good Work - Demetrius & Longing of John The Apostle The Good Work - Demetrius & Longing of John The Apostle

درس های زندگی از کتاب Life Lessons From The Book

 • شکوفایی، جاه طلبی و ثبت سوابق Prosperity, Ambition & Record Keeping

نتیجه گیری Conclusions

 • کار بعدی چیه What To Do Next

نمایش نظرات

نظری ارسال نشده است.

آموزش 3 جان - خلاصه و درس های زندگی برای زندگی امروزی
خرید اشتراک و دانلود خرید تکی و دانلود | 160,000 تومان (5 روز مهلت دانلود) زمان تقریبی آماده سازی لینک دانلود این دوره آموزشی حدود 5 تا 24 ساعت می باشد.
جزییات دوره
35 mins
6
Udemy (یودمی) udemy-small
04 تیر 1401 (آخرین آپدیت رو دریافت می‌کنید، حتی اگر این تاریخ بروز نباشد.)
2,708
3.9 از 5
دارد
دارد
دارد
Boomy Tokan

Google Chrome Browser

Internet Download Manager

Pot Player

Winrar

Boomy Tokan Boomy Tokan

مشاور استارتاپ.

من کاملاً معتقدم که هر شخصی باید در حوزه/های هدیه خود عمل کند. بنابراین، اعتقاد من این است که وظیفه اصلی هر انسانی این است که استعدادهای اصلی خود را کشف کند، آنها را توسعه دهد، در آن فضا متخصص شود و آن را به بسیاری ارائه کند.

نقش من در زندگی این است که به مردم کمک کنم هدایا و توانایی های خود را کشف کرده و در یک محصول/خدمات قابل فروش بسته بندی کنند.

این فرضیه ای است که من به Skill Share پیوسته ام – برای ایجاد دوره هایی که می تواند به «کارآفرینان بار اول» و «استارت آپ های جدید» کمک کند تا فرآیند گام به گام را برای راه اندازی و راه اندازی کسب و کارهای موفق و فعال کردن افراد در حال افزایش اشتغال را کشف کنند. ارزش آنها در محل کار.

بنابراین، دوره های من ساده، بدون کرک، محتوای عملی هستند که به صرفه جویی در زمان، کاهش منحنی یادگیری شما و پیگیری سریع توسعه، ارزش و درآمد شما کمک می کند.

امروز در یکی از دوره های من ثبت نام کنید و رویای استارتاپ خود را به واقعیت تبدیل کنید!

Udemy (یودمی)

یودمی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین است که به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌های متنوع و کاربردی را فراهم می‌کند. این پلتفرم امکان آموزش در زمینه‌های مختلف از فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی گرفته تا زبان‌های خارجی، مدیریت، و هنر را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از یودمی، کاربران می‌توانند به صورت انعطاف‌پذیر و بهینه، مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند و خود را برای بازار کار آماده کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته یودمی، کیفیت بالای دوره‌ها و حضور استادان مجرب و با تجربه در هر حوزه است. این امر به کاربران اعتماد می‌دهد که در حال دریافت آموزش از منابع قابل اعتماد و معتبر هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن از آموزش‌ها بهره ببرند. به طور خلاصه، یودمی به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین، به افراد امکان می‌دهد تا به راحتی و با کیفیت، مهارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهند و به دنبال رشد و پیشرفت شغلی خود باشند.